X
InnerBanner

پرده کرکره

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  »  پرده کرکره
Loading the player ...
 پرده کرکره

پرده کرکره

با انتخاب پرده اداری مناسب می توانید یک محیط آرام ، زیبا با قابلیت تنظیم نور را تجربه کنید. گروه تخصصی پازل ستاپ در این زمینه ارائه دهنده ی مدل ها و طرح های مختلف پرده کرکره می باشد.

انواع پرده اداری های ارئه شده :

۱. پرده کرکره آلومینیومی ( در قطرهای های ۵۰،۳۵،۲۵،۱۶ میلیمتری)
۲. پرده کرکره چوبی ( در قطرهای ۲۵، ۳۵، ۵۰ میلیمتری)
۳. پرده اداری شید رول در طرح و مدل های مختلف
۴.پرده اداری غلتکی یا زبرا در طرح و مدل های مختلف
۵. پرده اداری شید رول یا رولی در طرح و مدل های مختلف
۶. پرده اداری لوردراپه یا عمودی در طرح و مدل های مختلف

پرده کرکره
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی Aluminum blinds

پرده کرکره آلومینیومی در قطر های مختلف از جمله ۱۶، ۲۵، ۳۵ و۵۰ میلیمتری عرضه می شود که این تنوع درقطرهای آن امکان این را به شما می دهد از این نوع پرده کرکره در جاهای مختلف همچون پنجره های محیط های اداری (اتاق مدیریت، کنفرانس، سرپرستی،کارشناسی... و حتی درپارتیشن های اداری) و ما بین پنجره های دوجــداره استفـاده نمایید. یکی خصوصیات برجسته ی این نوع پرده کرکره همسانی بالا با محیط اداری است و همچنین ظاهری رسمی و مدرنی را به فضای شما می بخشد. از جمله ویژگی های آن می توان به انعطاف پذیری بسیار بالای تیغه های آلومینیومی اشاره کرد که موجب بالا رفتن دوام و طول عمـــــر زیاد آن می شود و رنگ بندی متنوع آن دایره انتخاب شما را وسیع می نمایدتا با توجه به سلیقه ی شخصی و در نظر داشتن هارمونی چیدمان فضایتان رنگ مناسب با آن را انتخاب نماید. برای تمیز کردن پرده کرکره های آلومینیومی ابتدا باید اسلاید ها را ببندید و سپس با گردگیردستی یا یک پارچه ی نرم ، گرد و خاک موجود را از بین ببرید و در صورت وجود گرد و خاک زیاد می توان از پارچه مرطوب استفاده نمایید

bullet

امکان تولید پرده کرکره آلومینیومی در کالیته های مختلف رنگی

بر خلاف تصور عمومی، پرده آلومینیوم اداری دارای تنوع بسیار بالای رنگی و طرحی می باشد و در بیش از ۸۵ طرح و رنگ مختلف قابل ارائه می باشد. این پرده در سایز های پهنای ۱۶ میلیمتر، ۲۵ میلیمتر ، ۳۵ میلیمتر و ۵۰ میلیمتر تولید می گردد. پرده آلومینیوم قابلیت های بالایی برای استفاده اداری و همچنین مسکونی دارد. قیمت مناسب، سبکی وزنی ، مکانیزم ساده و قابلیت تعمیر از جمله محسنات این نوع پرده می باشد که به این قابلیت ها تنوع بالای رنگی و طرحی را نیز می توان اضافه کرد. رنگ های پرده اداری آلومینیوم از نظر نوع رنگ پوششی نیز متفاوت است، بدین گونه که این رنگ ها بصورت ساده و چکشی نیز بر روی آن استفاده شده و ما پرده هایی را با رنگ پوششی ساده مات، پرده آلومینیوم رنگ ساده براق، پرده آلومینیوم رنگ چکشی مات ، پرده آلومینیوم رنگ چکشی براق و همچنین پرده آلومینیوم رنگ طرح چوب و یا چرم نیز ارائه می دهیم .

تولید پرده کرکره آلومینیومی در کالیته های مختلف رنگی
bullet

پرده کرکره آلومینیومی مدرن:

در این نوع پرده کرکره همانطور که در تصویر مشاهده میشود طراحی در بکار گیری دو یا چند رنگ و کالیته تییغه متفاوت میباشد و دیزاین نمای پرده با پرده کرکره های معمول متفاوت است به گونه ای که چند رنگ تیغه بیکدیگر بافته شده است این طراحی نمایی خاص به پرده اداری داده و فضا را از یکنواختی خارج مینماید .
bullet

کاربرد پرده کرکره ی آلومینیومی

پرده کرکره ی آلومینیومی کاربرد های متنوعی داشته و در اکثر فضاهای اداری ، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پرده کرکره ی آلومینیومی
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی همرنگ با دیوار محیط

در بسیاری موارد ما در انتخاب رنگ برای پرده اداری محیط کاری خود دچار مشکل میشویم و با مشاهده سمپلها و رنگهای متنوع پرده کر کره نمیتوایم برایحتی رنگ مناسبی را انتخاب نماییم یک از مطمئن ترین رنگهایی که با هر محیطی سازگار بوده و قطعا انتخاب درستی خواهد بود، اتنخاب رنگی همسان با دیواره های جانبی پرده می باشد  . با این انتخاب براحتی میتوان رنگی را بکار گرفت که بالاترین هارمونی را با محیط اطراف خواهد داشت .
bullet

پرده کرکره آلومینیومی و ایجاد کنستراکت محیطی

انتخاب دیگر برای رنگ پرده متواند  بکار گیری رنگی متضاد با محیط اطراف باشد در این صورت شما انتخابهای زیادی خواهید داشت و رنگ مورد انتخاب شما میتواند  با جزئی دیگر از اجزای دکوراسیون پیرامون پرده نیز هارمونی و یا کنتراست داشته باشد .
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی سیلور برای پارتیشن

در پرده هایی که برای پارتیشن اداری و یا پنجره های داخلی اسافاده میشود ، در صورتیکه ما اغلب دید بتز  مورد نظر ما باشد بهتر است از پرده هایی با رنگ خنثی استفاده کنیم .خانواده رنگ نقره ای یا سیلور رنگ خنثی مناسبی است چرا که در کنا شیشه های مجاور خود و در حالت باز کمترین دید را ایجاد کرده و مانع بصری کمتری ایجاد میکند.
bullet

پرده کرکره آلومینیومی با ترکیب رنگی

کرکره های افقی یکی از بهترین گزینه های پرده اداری است  و قابلیت امکان  ارائه طرحهای مختلف با این محصول بسیار بالا  است که این پرده را در صدر میزان مصرف قرار داده یکی از راه های ایجاد تنوع در استفاده از این محصول استفاده دو یا چند رنگ برای هر پنجره میباشد و البته که این انتخابها بایستی منطبق با طرح کلی محیط باشد و در دید کلی آشفتگی در محیط ایجاد ننماید. در تصویر مقابل به ساده ای این تنوع ایجاد شده و ما اساسا هیچ آشفتگی مشاهده نمیکنیم چرا که یکی از رنگهای بکار گرفته شده رنگ محیط پیرامون پرده استفاده شده.ولی تنوع مورد نظر کاملا ایجاد شده است.پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی همرنگ محیط 
  همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید ،برای ایجاد همسانی بیشتر ازپرده کرکره هم رنگ محیط استفاده شده است،از تیغه های با پهنای ۱۶ میلیمتری بهتر است برای  پنجرهای با ابعاد کم استفاده گردد،تا فضایی دلنشین و زیبا داشته باشیم.

bullet

پرده کرکره آلومینیومی مدرن

استفاده از پرده کرکره مدرن با بکارگیری چند رنگ از آن در طرحهای افقی صورت میگیرد و البته بنا بر نیاز طرح کلی محیط و رنگهای بکار گرفته در سایر اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون و یا رنگ سازمانی و اداری که در لوگو و متریال تبلیغاتی هر شرکت یا سازمان بکار گرفته شده ، صورت میگیرد این انتخابها برای ساخت پرده کرکره مدرن بایستی با دقت و وسواس بسیار صورت گیرد چرا که ببه آشفتگیکار گیری غیر هوشمندانه ی رنگها میتواند محیط کار  را در آشفتگی رنگها قرار دهد و همانطور که میدانید تاثیر رنگها  بروی روحیه و راندمان کاری انکار ناپذیر است.
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی مدرن با هارمونی محیطی

این پرده کرکره مدرن با ترکیب دو نوع تیفه سیلور و اخرایی بافته شده است ، و با هماهنگی که رنگ اخرایی با درب کشوهای کمد ایجاد کرده و دیواره ی پرده را از یکنواختی خارج کرده است در بکار گیری پرده اداری کرکره مدرن توجه به استفاده از رنگهایی که در سایر اجزای دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته اهمیت داشته و ما را به انتخاب بهتری رهنمود میکند.
bullet

پرده کرکره آلومینیومی مدرن متضاد با رنگ محیطی

در تصویر مقابل همان پرده کرکره مدرن در جای دیگری از محیط بکار گرفته شده ، و شاید اینطور بنظر رسد که در اینجا با دیواره های جانبی و کمد همسانی ایجاد نکرده، ولی لازم است بدانیم اصلا نیازی به ایجاد هماهنگی و هارمونی ویا کنتراست بین همه اجزا نمیباشد .
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی و ایجاد الگوی رنگی

یک دیگر از مزیتهای بکار گیری پرده مدرن ایجاد الگوی رنگی بین اجزای دکوراسیون میباشد چرا که تکرار یک رنگ در چند جزء و شیء خود ایجاد الگو نموده و به محیط نظم میبخشد.
bullet

پرده کرکره آلومینیومی مدرن با همسانی اجزا

در شکل مقابل نیز این هارمونی و همسانی بین پرده و آباژئر روی میز ایجاد شده است.
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

حد اکثر ارتفاع پرده کرکره آلومینیوم

در پرده اداری ارتفاع بستگی به نوع پنجره و بازشو آن دارد و ما معمولا برای پوشش دهی برای پنجرهاست که از پرده استفاده میکنیم .ولی خارج از انتخاب ماا باید بدانیم که قابلیت بکار گیری انواع پرده اداری  چه میزان است یعنی اینکه ما تا چه ارتفاعی مجاز به استفاده یک تیکه هر پرده اداری هستیم   برای پرده کرکره آلومینیم حد اکثر ارتفاع تا ۳متر میباشد الته بسته به عرض پرده باز محدود میشود یعنی هر چقدر عرض پرده کمتر باشد مت میتوانیم ارتفاع بیشتری پرده بکار گیریم ، بیاد داشته باشیم منظور ما از حداکثر ارتفاع مجاز به شرطی است که کارکرد جمع کردن و تارک و روشن کردن پرده دچار اختلال نشده و تیغه های پرده نیز دچار تاب خوردگی نشود .
bullet

محدودیت ارتفاع پرده کرکره آلومینیومی

همانطور که در پاراگراف بالا توضیح داده شد حد اکثر ارتفاع و حداکثر عرض مجاز برای هر پرده متفاوت بوده و بستگی کامل بیکدیگر نیز  دارد یعنی هر چه ارتفاع پرده را بیشتر بگیریم  عرض کمتری خواهیم داشت و بالعکس.
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

پرده کرکره آلومینیومی طرح چوبی

سمپل پرده کرکره آلومینیم دارای رنگها و طرحهای متنوعی است ،یکی از این طرحها رنگ طرح چوب است که در تصویر مقابل مشاهده مینمایید این طرح بسار پر کاربرد است  و در محل هایی که میخواهند هم از طرح هایی با نمای چوب استفاده کنند و هم آن محل احتمالا در معرض رطوبت و ... قرار دارد و نمیتوان از متریال چوب استفاده شود کاربرد دارد ولیکن بصورت کلی نیز این طرح دارای جذابیت بوده و رنگ زیبایی را به  پرده کرکره آلومینیوم میدهد.
bullet

پرده کرکره آلومینیومی در پارتیشن تکجداره

پرده کرکره آلومینیوم که برای پارتیشن استفاده میگردد معمولا از پرده هایی با تیغه های ۱۶ میلیمتری میباشد که در پارتیشن های  دو جداره این پرده ها داخل قاب  و در پارتیشن های تکجداره بروی قاب داخلی نصب میگردد  علت که پرده پارتیشن ها را از تیغه های باریک استفاده میکنند این است که در استفاده ی بلند مدت وزن تیغه ها بار اضافی  را به پرده وارد نکرده و پرده ها را دچار آسیب ننماید.
پرده کرکره آلومینیومی-Aluminum blinds
bullet

نصب پرده کرکره آلومینیومی روی پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای به عنوان جداکننده دو فضا ،در محیط اداری مورده استفاده قرار می گیرد ،یکی از اجزای آن پرده کرکره آلومینیومی ۱۶ میلیمتری می باشد،پرده کرکره بر روی زهوار هندسی پروفیل پارتیشن شیشه ای قرار می گیرد،و کاملا همسطح پارتیشن است، استفاده از تیغه های با پهنای ۱۶میلیمتری باعث ظرافت و زیبایی دوچندان  پارتیشن شیشه ای می گردد.

bullet

پرده کرکره آلومینیومی کلاسیک

پرده کرکره چوبی
bullet

پرده کرکره های چوبی Wood blinds

پرده کرکره چوبی در کالیته های مختلف با انواع طرح رگه های چوب طبیعی و مصنوعی عرضه می گردد. پرده کرکره های چوبی را شاید بتوان یکی از قدیمی ترین مدل های پرده نام برد. البته در طول سالیان دراز پرده های چوبی تغییرات کلی کرده و سعی شده فرایند تولید ساده تر و مقرون به صرفه تری ایجاد گردد تا بتواند با سایر مدل های پرده رقابت نماید. امروزه پرده های چوبی تنوع بسیاری در متریال و رنگ دارند. در انواعی از این پرده های چوبی، تیغه های چوبی پرده کرکره ، در فرایند رنگ کاری رنگ شده و پوشش با رنگ دلخواه ایجاد می شود که در این فرایند رنگ های مختلفی ارائه می شود. در نوع دیگر پرده های کرکره چوبی از چوب بامبو استفاده می شود. چوب بامبو طبیعتا دارای زیبایی و جذابیت خاصی بوده و از لحاظ میزان مقاومت نیز دارای مقاومت بالایی است. پرده های چوبی به دو صورت ارائه می گردند: یکی با نوارهای قیطانی و دیگری با نوارهای تسمه ای که در حالت تسمه ای دارای مقاومت و زیبایی بیشتری است.

bullet

پرده کرکره های چوبی

پرده کرکره های چوبی در کالیته های مختلف با انواع طرح رگه های چوب طبیعی و مصنوعی عرضه می گردد. این پرده کرکره در ابعاد عرض تیغه ۳۵ میلیمتر و پرده کرکره چوبی ۵۰ میلیمتر و پرده کرکره چوبی ۲۵ میلیمتر تولید میشود که برای فضاهای مختلف بکار گرفته میشود .برای انتخاب پهنای تیغه مناسب برای هر محیط  بایستی ابعاد پرده کرکره را حتما در نظر داشت  و با توجه به ابعاد پرده است که میتوان تیغه مناسبتری را برای آن در نظر گرفت  . چرا که در محیط های کوچک که دارای پرده ها با طول و عرض کوچک هستند بهتر است که از پرده های تیغه ای ۲۵ میلیمتر استفاده شود ولی برای ابعاد بزرگ و پهنه های وسیع تیغه ای پهنتر نمای بهتری را اجاد میکند در انتخاب پرده کرکره و یا هر پرده ی دیگر توجه به متریال و رنگبندی محیط ما را به انتخاب بهتری میرساند  چرا که عموما پرده ها در نمایش بصری جزو نماهای ثابتو همیشه در دید هستند .

پرده کرکره های چوبی
bullet

پرده کرکره های چوبی۵۰میلی متری 
 پرده کرکره های چوبی پهن(۵۰میلیمتری) در پنجره های نسبتا بزرگ مورد استفاده قرار گیرد مناسب تر است و باعث تعادل و همسانی بهتر در فضا می گردد. تیغه های ۵۰ میلیمتری طرح چوب و رنگ های قهوه ای به فضا گرمی و صمیمیت می بخشد، استفاده از آن در فضا و محیط هایی همانند اتاق خواب ،نشیمن  توسیعه می گردد.

bullet

مشخصات فنی و ابعاد پرده کرکره چوبی

پرده کرکره چوبی نیز از لحاظ پهنای تیغه ها نیز در چند نوع عرضه می گردد که پرکاربرد ترین آنها عبارتند از پرده کرکره چوبی ۲۵ میلیمتری که دارای تیغیه های با پهنای ۲۵ میلیمتر بوده و معمولا برای اکثر قسمت های داخلی ساختمان در پنجره ها و بعضا در داخل پارتیشن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پرده کرکره در مکانیزم کنترلی و موتورایز بیشتر از مدل های پهن آن مورد استفاده قرار می گیرد. چراکه پرده های چوبی با پهنای ۳۵ میلیمتر و یا ۵۰ میلیمتر دارای وزن بالا بوده و در فرآیند موتورایز، به موتور پرده فشار آورده و از کارکرد و دوام موتور می کاهد. پرده های چوبی بامبو، عموما دارای وزن کمتری بوده و برای استفاده در پرده های خودکار پرده های بامبو مناسب تر می باشد. البته در استفاده از پرده های اداری و انتخاب پهنای تیغه مناسب توجه به اسکیل محیطی بسیار مهم است. همانطور که می دانید تناسب ابعاد در تمامی اجزای یک دکوراسیون چه داخلی و چه خارجی نقش تعیین کننده ای در مقبولیت آن دکور دارد. در بکارگیری پرده نیز این امر مهم است و در پهنه ها و ابعاد پنجره های بزرگ مانند نمای بیرونی بانک ها و ساختمانهای بزرک و لابی های وسیع بهتر است پرده هایی با تیغه های پهن استفاده گردد و در ابعاد کوچکتر نیز بکارگیری پرده با تیغه های باریک مناسب تر خواهد بود.

مشخصات فنی و ابعاد پرده کرکره چوبی

bullet

پرده کرکره های چوب طبیعی
این نوع پرده کرکره از تیغه های جنس چوب طبیعی تولید می شود که رگه های چوب در آن نمایان می باشد وزیباترین نوع آن از چوب بامبو می باشد که بالاترین قیمت را در این محصول دارا است. 

bullet

پرده کرکره های چوبی سفید
یکی دیگر از محصولات پازل ستاب پرده کرکره چوبی سفید می باشد، همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید ،طول پنجره چهار قسمت مساوی در نظر گرفته شده است و پرده کرکره چوبی ۲۵ میلیمتری ۴تیکه اجرا گردیده است،برای زیبایی بیشتر می توان دو قسمت کناری را در حالت بسته و دوقسمت میانی را در حالت باز نگه داشت و نورگیری فضا از دو قسمت میانی پنجره باشد .

bullet

پرده کرکره های چوبی ۲۵میلیمتری
نمایی دیگر از نمونه اجرایی پرده کرکره چوبی ۲۵ میلیمتری سفید.

bullet

پرده کرکره های چوبی تیپ
استفاده از یک تیپ  و یک رنگ پرده کرکره چوبی در فضا در عین سادگی بسیار مدرن و مینیمال است با توجه به محل بازشو های پنجره تقسیم بندی پرده کرکره انجام می شود،تا در زمان باز و بسته کردن پنجره فقط پرده قسمت بازشو جمع و باز شود .

bullet

پرده کرکره های چوبی با کاور همرنگ
قاب بندی پنجره و کاور نصب پرده کرکره بسیار در دید تاثیر گذار می باشد، با توجه به تصویر اگر از کاورهم رنگ پرده کرکره چوبی استفاده کنیم باعث زیبایی دوچندان پرده کرکره چوبی می شود،ایجاد تضاد رنگی در کاور های پرده توسیعه نمی شود.

bullet

پرده کرکره های چوبی با باتوم چوبی
باتوم برای تیره و روشن کردن پرده کرکره مورد استفاده قرار می گیرد،استفاده از باتوم از جنس و رنگ پرده کرکره باعث می شود از لحاظ بصری در پرده کرکره تضاد وجود نداشته باشه،و همانند تصویر محصول نهایی بسیار زیبا و همسان با فضا ارائه گردد. 

bullet

حد اکثر عرض قابل اجرا پرده کرکره های چوبی
پرده کرکره های چوبی دارای تیغه های با پهنای ۲۵ میلیمتری،۳۵ میلیمتری و ۵۰میلیمتری می باشد،حداکثر عرض که بتوان پرده کرکره های چوبی را یک تیکه اجرا کرد ۲۰۰ سانتیمتر می باشد البته بسته به ارتفاع پرده باز محدود تر می شود، هرچه ارتفاع بیشتر شود به نسبت عرض پرده کمتر می شود.به دلیل سنگین شدن وزن پرده کرکره برای عرض های بیش از ۲۰۰ سانتیمتر بهتر است عرض پنجره چند تیکه در نظر گرفته شود.

bullet

پرده کرکره های چوبی مشکی مدرن
پرده کرکره های چوبی در فضاهای اداری و منازل قابل استفاده می باشد،به دلیل سادگی و مینیمال بودن این پرده ها طراحان می توانند به راحتی از آن ها را در دکوراسیون داخلی مدرن با انتخابی هوشمندانه استفاده نمایند.استفاده از ترکیب رنگی مناسب با فرنیچر و اجزای دکوراسیون محیط باعث ایجاد فضایی مدرن و شیک می گردد،همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید بر خلاف تصور که پرده به رنگ مشکی باعث تیره کردن فضا و کوچکتر نشا دادن فضا می گردد،در این چیدمان کاملا بر عکس می باشد . استفاده از رنگ بندی روشن و سفید در مبلمان و استفاده از پرده کرکره چوبی مشکی برای پنجره ها باعث ایجاد کنتراست در فضا شده و محیطی کاملا مدرن و زیبا به وجود آورده است ،به دلیل ترکیب رنگ مشکی با رنگ غالب سفید باعث شده که فضا اصلا کوچک تر به نظر نیاید.

bullet

پرده کرکره های چوبی نوارپهن
در پرده اداری چوبی ، تیغه ها به صورت افقی و در طول پنچره با فاصله های معین و با ظرافت بالا توسط نوار های پرده به یکدیدگر متصل می شوند و در کنار یکدیگر قرار گرفته و مجموعه پرده کرکره با ابعاد درخواستی را تشکیل می دهد،استفاده از نوار های پهن در طول پرده کرکره، باعث می شود از لحاظ بصری خطوط یکنواخت افقی شگسته و با خطوط پهن عمودی نوار پرده ترکیب شود و باعث زیبایی بیشتر فضا و پرده کرکره گردد.

  پرده سیلویت
bullet

پرده سیلویت

ساخت و ساز مبتکرانه این نوع پرده اداری برای ایجاد سایه روشن در فضا مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد تا با متریال پارچه فضای گرمی را برای خود فراهم کنند.پرده سیلویت را بسیاری زیباترین پرده اداری میدانند چرا که این پرده هم یک پرده اداری محسوب میشود و هم گرمی خاصی رابه محیط میدهد که موجب شده در فضاهای غیر اداری  نیز مورد توجه بسیار قرار گیرد این پرده اداری در تنوع بالایی عرضه میشود و میتوان گفت با هر پارچه ای میتوان این پرده را تولید کرد ولیکن پارچه مورد استفاده در پرده های اداری میبایست دارای مقاومت بالاتری از پارچه های معمولی باشد چرا که شتشوی پرده  اساسا تخصصی است و بصورت کارگاهی حتما بایستی صورت گیرد و برای این کار تکنسین بایستی فرم پلیسه های پرده را به دقت شستشو و در خطوط فرم پرده اتو نماید چرا که زیبایی این پرده اداری با نظم ر یز بین تیغه های آن بهم نریزد .

bullet

پرده سیلویت

با استفاده از پرده اداری  سیلویت برای ایجاد سایه روشنی لطیف، تنوع بی پایانی از حالات مختلف را می توان ایجاد کرد.کاربر می تواند بنا بر میزان نور و ارتباطی که می خواهد با تاریک و روشن کردن آن، پرده خود را تنظیم نماید. این پرده ها از دو لایه پارچه مخصوص بهم فیکس شده و بر خلاف ظاهر ظریف دارای مقاوت بالایی است و البته تنوع بسیار بالایی را نیز داراست و هم استفاده اداری و هم مسکونی را دارد . معمولا برای فضای اداری از ترکیب رنگ های ساده تر پرده سیلویت استفاده می شود. پرده سیلویت، پرده ای سبک محسوب شده و قابلیت موتورایز شدن را نیز دارد و می توان این پرده را با مجهز به سیستم موتوری خود کار و با کنترل از راه دور و نیز با افزودن به سیستم کنترل هوشمند منزل، آن را برنامه ریزی کرد. ولیکن پرده سیلویت درحالت غیر خودکار نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در فضاهای اداری و مسکونی از آن بهره می گیرند.

-1 پرده سیلویت
 پرده کرکره زبرا
bullet

پرده کرکره زبرا

پرده اداری زبرا تشکیل شده از دو اسلاید پارچه به صورت نوار افقی می بــــاشد که به صورت غلتکی می توان نور داخل فضا را تنظیم نمود و یا فضایی کاملا خصوصی را برای خود ایجاد کرد این نوع پرده کرکره برای پوشش مساحت وسیع مورد استفاده قرار می گیردو همچنین با تنظیم کردن آن می توان سایه و روشن زیبایی به فضا بخشید و محیطی گرم و زیبایی را داشت.

bullet

پرده  زبرا

پرده اداری زبرا یا رولی می تواند پوشش شگفت انگیزی برای پنجره های شما محسوب شده و کارایی بسیار خوبی را به محیط اداری و یا مسکونی شما بدهد. پرده زبرا در یک نگاه شباهت زیادی به پرده سیلویت دارد، ولی از پرده سیلویت ساده تر بوده و در محیط های اداری خواستگاه بیشتری دارد. پرده زبرا نیز دارای تنوع بالایی است و از نظر تنظیم نور نیز دارای انعطاف وکارکرد خوبی است و شما می توانید براحتی با تنظیم افقی آن میزان نور و ارتباط بصری را در پرده زبرا تعیین نمایید. مکانیزم ساده و طرح فلت پرده زبرا آن را برای محیط اداری مناسب کرده است. قطر تمام شده پرده بصورت رول این پرده، از پرده سیلویت کمتر می باشد. پرده زبرا به پرده رولی نیز مشهور است و بسیاری این پرده را به نام پرده رولی می شناسند. این پرده در کالیته های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است که البته دارای کیفیت های متفاوتی است ولیکن پازل ستاپ به سبب اینکه کلیه محصولات خود را بلند مدت گارانتی می نماید، از کیفیت مرغوب استفاده می کند تا دچار مشکل نگردد.

 پرده های کرکره زبرا
bullet

تولید منظم پرده  زبرا
زمانی که از پرده زبرا برای پنجره فضا خود می خواهیم استفاده نماییم به یک موضوع باید توجه داشت ، که اگر طول یک پنجره می بایست به دو یا سه و... بیشتر تقسیم شود و پرده زبرا در چند تیکه در یک پنجره باید در کناریکدیگر قرار گیرد، در یک راستا قرار گرفتن خطوط افقی طرح دار و ساده بسیار مهم بوده و در دید بصری و محصول نهایی تاثیر گذار می باشد. همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید ،پرده های تولیدی پازل ستاب دارای بهترین و بالاترین کیفیت تولید و نصب می باشند.

bullet

نصب صحیح پرده زبرا
نصب صحیح پرده زبرا و کنار هم قرار گرفتن دقیق خطوط افقی پرده بسیار مهم بوده،و در دید بصری بسیار تاثیر گذار می باشد .و باید توجه داشت تولید و ساخت پرده زبرا و نصب آن توسط تیم فنی و ماهرصورت بگیرد تا محصول نهایی همانند تصویر با بالاترین کیفیت در فضا قرار گیرد.

bullet

تنظیم صحیح نصب پرده  زبرا
این پرده اداری تشکیل شده از دو اسلاید پارچه و تور به صورت نوار افقی می باشد که به صورت غلتکی می توان نور داخل فضا را تنظیم نمود ،و یا نیز می توان پوشش کاملا  بسته  و فضای خصوصی داشته باشیم همانند تصویرمقابل.

bullet

پرده  زبرا برای درب
در یک سمت دیوار در فضا که دارای بازشو و پنجره قدی می باشد استفاده از پرده زبرا با تقسیم بندی های متناسب با طول و ارتفاع بازشو و پنجره ها باعث می شود، که در زمان استفاده از بازشو درب فقط پرده آن قسمت را جمع و باز کرد و نیاز به جمع و یا باز کردن تمام قسمت پرده نباشد.

bullet

پرده  زبرای دکوراتیو 
پرده زبرا یکی از انواع پرده هایی است که طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است ،این نوع پرده با توجه به کارایی بالا و بی نظیرش ،در طراحی دکوراسیون داخلی نقش مهمی را ایفا می نماید.با توجه به این کهانتخاب پرده با مدل طرح ورنگ مناسب،نقش مهمی در طراحی دکوراسیون دارد،بهتر است با توجه به نوع دکوراسیون منزل و یا فضای اداری خودطرح مناسبی از پرده زبرا را برای خرید انتخاب بفرمایید.

bullet

حداکثر ارتفاع پرده  زبرا 
با توجه به ابعاد و ارتفاع پنجره حداکثر ارتفاع پرده زبرا ۳۰۰ سانتیمتر می باشد ،و می تواند در عرض حداکثر ۲۵۰سانتیمتر نصب گردد.

bullet

تنوع رنگی پرده  زبرا
پرده های زبرا پازل ستاب دارای کالیته ،رنگبندی کامل و متنوع می باشد.با توجه به چیدمان و دکوراسیون فضا و توجه به رنگ های به کار گرفته شده در فضا  می توانید پرده زبرا متناسب را انتخاب نمایید،  

bullet

پرده های ترکیبی سیلوئت و زبرا
در فضاهایی که دو ظلع دیوار دارای پنجره می باشند میتوان برای ترکیب بندی و ایجاد زیبایی در فضا دریک سمت پنجره از پرده سیلوئت و در سمت ضلع دیگر پنجره از پرده زبرا استفاده نمود. 

bullet

پرده  زبرای کلاسیک
یکی از انواع پرده کلاسیک پرده زبرا می باشد که با زیبایی هرچه تمام در انواع رنگ بندی  و طرح های مختلف قایل ارائه می باشد،ساختار پرده زبرا از جنس تور و پارچه است که یکی از طرح های پر طرفدار آن به صورت راه راه مساوی با دو رنگبندی است که با ظرافت هرچه تمام بافته شده است

bullet

حد اکثر عرض پرده  زبرا
پرده های زبرا در طرح ها و رنگبندی های متنوع قابل اجرا می باشند با توجه به فضا و ابعاد پنجره ها می توان بهترین ابعاد و تقسیم بندی را برای پرده های زبرا در نظر گرفت،با داشتن قابلیت بالا پرده های زبرا که در عرض های ۲۵۰ سانتیمتربه صورت یک تیکه می توانند اجرا گردد،و تا ارتفاع حداکثر ۳۰۰ سانتیمتر قابل اجرا می باشند.

bullet

پرده زبرای قدی
در فضاهایی که دارای پنجره و بازشو های قدی می باشد یکی از بهترین انتخاب برای نصب پرده ، پرده زبرا میباشد به دلیل قابلیت نصب پرده زبرا به صورت یک تیکه تا ارتفاع ۳۰۰ سانتیمتر می باشد.زیباتر است که در پنجره های قدی پرده به صورت یک تیکه اجرا گردد.

bullet

پرده  های زبرا با ترکیب با پارچه ای
با توجه به چیدمان محل نشیمن و یا پذیرایی امکان تلفیق و به کار بردن پرده زبرا درکنار پرده های کلاسیک پارچه ای وجود دارد، وترکیبی زیبا به وجود می آورد . و به  دلیل کامل بودن ترکیب رنگی و متنوع بودن طرح های پرده زبرا به راحتی می توان با پرده های پارچه ای ست کرد.

bullet

پرده  زبرا بهره گیری از الگوی خطی
همانطور که مشاهده میشود استفاده از رنگ و طرح پرده در قسمتهایی از اجزای دکوراسیون میتواند با ایجاد همسانی بیشتر بر کیفیت طرح کلی بیافزاید ولیکن در بکار گیری رنگ از پرده زبرا بهتر است از خطوط افقی در محیط استفاده شود تا همسانی بیشتری با طرح های خط افقی پرده زبرا ایجاد نماید همانند تصویر

bullet

پرده  زبرای قهوه ای
در انتخاب طرح و رنگ هر مدل از پرده اداریمانند پرده های کرکره و یا زبرا یا پرده شید رول . باید در نظر داشت پرده هایی دارای رنگ سیر و پر رنگ مانند قهوه ای پر رنگ و سیر و ... خود پرده را بیشتر نمایان کرده و به عنوان یک جزء اصلی دکوراسیون خود را نمایان میسازد ولی رنگهای ملایم مانند خانواده کرم و یا دیگر رنگهای ملایم بیشتر برای همسانی با سایر اجزای دکوراسیون بکار گرفته میشود.

bullet

پرده  زبرای رنگ گرم

bullet

پرده  زبرای کرم

 پرده شید رول
bullet

پرده شید رول

کاربرد اصلی این نوع پرده اداری در پنجر های وسیع می باشد که با پایین آوردن آن یک صفحه ی شفاف و زیبایی را به فضا می بخشد که این صفحه به دلیل یک دست بودن آن قابلیت دکوراتیو شدن را دارا است یعنی می توان تصویر دلخواه خود را روی آن چاپ کرد و آن را تبدیل به یک قاب عکس شفاف نمود.

bullet

پرده  شیدرول در قاب دیواری

bullet

پرده کرکره ترکیبی کرکره اداری و شید رول:

استفاده از دو نوع پرده اداری برای ایجاد تنوع در طرح میتواند همسانی بیشتری در محیط شما ایجاد نماید ، البته در بکار گیری دو نوع پرده که هر یک دارای بافت و رنگ خاص خود میباشد بهتر است که این انتخاب با توجه به پتانسیل رنگی محیط و اجزای دکوراسیون صورت گیرد یعنی اینکه ما پرده ها را با رنگها و طرحهایی انتخاب نماییم که در پیرامون محیط و دکوراسیون وجود دارد چرا که ممکن است رنگ یا طرح پرده ای بسیار زیبا باشد ولی برای ایجاد هارمونی و همسانی با محیط ما را دچار مشکل نماید.

bullet

 نقش پرده  شیدرول در دکوراسیون

bullet

پرده  شیدرول همسان با دیوار

bullet

پرده  شیدرول در عرض

سایزهای پرده کرکره
bullet

سایزهای پرده کرکره

در انتخاب قطر ها و سایزهای پرده کرکره می بایست به ابعاد قاب ها و تقسیم بندی عرضی و ارتفاع سقف توجه کامل داشت چرا که استفاده از پرده اداری  آلومینیومی یا چوبی با قطر های نا متناسب با ابعاد محیط پیرامون از زیبایی تناسبی فضا کاسته و آن را به صورت یک عنصر اکسترنال و نا همگون نمایان می سازد ولی در مواردی استفاده از پرده کرکره با سایز بزرگ برای پنجره های کشیده مناسب می باشد.

bullet

متریال پرده اداری

پازل ستاپ بدلیل داشتن گارانتی بلند مدت و تعهد خدمات گارانتی بدون قید و شرط بایستی از متریال مرغوب و استاندارد استفاده نماید. شاید بتوان گفت پرده های اداری پازل ستاپ از جمله مرغوب ترین پرده های اداری محسوب می گردد چرا که از هیچ هزینه و راهکاری برای افزودن به کیفیت محصولات در پازل ستاپ کو.تاهی نمی شود. امروزه در ایران کمتر شرکتی جسارت ارائه گارانتی بدون قید و شرط را داراست. ارائه گارانتی بلند مدت حتی برای پرده های اتومات و موتورایز نشان از اعتماد به کیفیتمان می باشد . واقعا کیفیت اتفاقی نیست و هیچگاه از مد نمی افتد . استفاده از متریال مرغوب توجه و دقت در جزئیات ساخت و نصب ، تعهد در فروش و پشتیبانی و گارانتی بلند مدت نام پازل ستاپ را در صدر کیفیت پرده و دیگر محصولات این شرکت قرار داده است . یراق آلات پرده کرکره های پازل ستاپ عمدتا از کشورهای سوئد، ترکیه وتایوان تهیه می شود و در جهت تهیه مواد و متریال پرده نیز حساسیت و وسواس زیادی بخرج داده می شود تا بتوان محصول پرده را با کیفیتی استاندارد و مرغوب ارائه نماییم و همچنین اسلت ها و جنس پرده ها از مرغوب ترین برند های ترکیه و تایوان می باشد. گارانتی محصول پازل ستاپ محصولات خود را پس از نصب تا یک سال گارانتی می نماید.

متریال پرده کرکره
  پرده کرکره عمودی   vertical blinds
bullet

پرده کرکره عمودی vertical blinds

پرده لوردارپه یا پرده کرکره ی عمودی، اسلاید های آن عمودی نصب شده و جمع شوندگی آن به صورت افقی می باشد که این نوع پرده اداری  برای پنجره های وسیع مناسب بوده و همچنین با کالیته ی رنگی بالا می توان هارمونی خاصی به فضا ببخشد و از جمله ویژگی های آن چاپ تصویر دلخواه بر روی آن است که به کارفرما امکان این را می دهد یک تصویر زیبا در محیط خود داشته باشد.

bullet

پرده کرکره آلومینیومی پرفراژ

تفاوت این نوع پرده اداری با پرده کرکره ها آلومینیومی ساده این است که پرده کرکره های آلومینیومی ساده فضا را برای شما کاملا پوشش داده و یک محیط کاملا خصوصی را برایتان فراهم می کند اما پرده کرکره ی پرفراژ میزان نور بیشتری را وارد فضا کرده و محیطی نیمه خصوصی برایتان ایجاد میکند و اینچنین شما می توانید پرسپکتیو زیبایی از مناظر بیرون داشته باشید.

پرده کرکره آلومینیومی پرفراژ
انتخاب پرده کرکره
bullet

انتخاب پرده کرکره

با انتخاب پرده کرکره ای هم رنگ با فضا می شود آن را از دید به صورت هدفمند خارج نمود و فضایی یک دست را ایجاد کرد که موجب برجسته شدن سایر عناصر دکوراسیون داخلی می شود.

bullet

پرده کرکره متناسب با رنگ دکور موجود

در نظر گرفتن پرده کرکره هایی متناسب با رنگ دکور موجود، زیبایی خاصی را در فضا ایجاد می کند. به طور کلی پرده اداری در دکوراسیون اداری و دکوراسیون منزل عنصر متحرک شمرده شده وبا توجه به کاربری مورد انتظار، حالات و کاربرد های متفاوتی به فضا می بخشد. توجه به اندازه و ابعاد قاب های پرده در انتخاب پرده مناسب ضروری است چرا که انتخاب پرده کرکره با پهنای تیغه های مناسب بایستی متناسب با قاب و محل قرار گیری آن باشد . انتخاب رنگ مناسب پرده نیز در دکوراسیون تاثیر زیادی دارد و بهتر است رنگ پرده با بعضی از اجزای دکوراسیون همسانی داشته باشد.

پرده کرکره متناسب با رنگ دکور موجود
ایجاد همسانی  پرده کرکره چوبی بامتریال و رنگ اجزای دکور محیط
bullet

ایجاد همسانی پرده کرکره چوبی بامتریال
و رنگ اجزای دکور محیط

ایجاد همسانی در دکوراسیون یکی از راهکارهای ارتقا دکوراسیون می باشد که انتخاب پرده اداری مناسب و همسان با یکی از اجزای دکوراسیون، کمک زیادی به کار می کند. یکی از راه های این همسانسازی با پرده، ایجاد قاب هایی با جنس چوب برای پرده کرکره چوبی می باشد. این کار هزینه چندانی نداشته و با استفاده از متریال چوب و یا طرح چوب می توان این کار را انجام داد. طبیعتا استفاده از ابزارهای چوبی مشابه با تصویر به زیبایی کار افزوده و جلوه ای خاص به محیط می بخشد.