X
InnerBanner

پارتيشن دو جداره

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » پارتيشن دوجداره
Loading the player ...
پارتيشن دوجداره

پارتيشن دوجداره

گروه پازل ستاپ مجموعه ای کامل از پارتیشن اداری دوجداره را در چند گروه محصول طراحی و ارائه میدهد .پازل ستاپ در پروسه تولید پارتیشن اداری و به خصوص پارتیشن دوجداره با نیاز سنجی دقیق از کارفرما و طراحی نوع پارتیشن اداری با کاربری مناسب با نوع فعالیت مرتبط کاملترین و مناسبترین پارتیشن اداری را ارائه میدهد کلیه محصولات پارتیشن اداری  شامل تمامی مدلهای پارتیشن دوجداره تولیدی پازلف، دارای گارانتی ۱۵ ساله میباشد برای آشنایی با  قیمت پارتیشن اداری دوجداره کلیک نمایید.

پارتيشن دوجداره
 زمانبندی دقیق در اجرای پارتيشن دوجداره
bullet

زمان بندی دقیق در اجرای پارتيشن دوجداره

پازل ستاب جهت ارائه انواع پارتیشن دوجداره رویکردی استاندارد داشته و اولین مشخصه خدمات استاندارد، رعایت زمان بندی دقیق اجرا می باشد. ما مفتخریم که با برنامه ریزی دقیق و استاندارد، همیشه سعی بر حفظ کیفیت و تعهد بر زمان بندی ارائه شده بوده ایم و تاکنون به لطف پروردگار، هیچ گاه دچار مشکل نشده و همواره به موقع و بعضا زودتر از موعد مقرر، پروژه های ساخت پارتیشن دوجداره را به مشتری تحویل داده ایم و همین امر باعث رضایت کارفرما شده است.

bullet

قابلیت های اجرایی پارتيشن دوجداره

پارتیشن دوجداره پازل ستاپ را میتوان یکی از کاملترین محصولات این صنعت نامید . این پارتیشن  با اسکلت سوپر فریم  بالاترین قبلیت طراحی را به طراح میدهد بطوریکه  میتوان تامی طرحها در زوایای مختلف برای تیغه چینی و پارتیشن بندی را با این محصول اجرا کرد .یکی از قابلیتهایی که یک پاترتیشن اداری بایستی داشته باشد  استحکام آن است چرا که در استفاده اداری  محصول بایستی برای استفاده تعدادی زیادی پرسنل و مراجعه کننده طراحی شود لذا  مقاومت در برابر ضربه و یا دیگر عوامل محیطی و انسانی نیز مهم است  و پارتیشن اداری بایستی  دارای این قابلیتها باشد و با ضربه های ناشی از استفاده ناصحیح و یا شستشوی کف و دیگر عوامل دچار آسب نشو پارتیشن اداری دو جداره پازل ستاپ دارای تمامی این مشخصات میباشد و تولید مدولار این پارتیشن علاوه بر زیبایی منحصربفرد و استحکام  قابلیت اجرای متنوع نیز به این پارتیشن داده است که در تصاویر این تنوع اجرا را مشاهده میفرمایید.

 قابلیتهای اجرایی پارتيشن دوجداره
استحکام پارتيشن دوجداره
bullet

استحکام پارتيشن دوجداره

در پارتیشن دوجداره شانل ۵ لایه ام دی اف ملامینه با قطر ۱۶ میلیمتر استفاده شده که این امر استحکام آن را منحصر بفرد کرده است.در نگاه اول شاید باور کردنی نباشد که در این مدل از پارتیشن ۵ لایه ام دی اف دارای روکش کار شده باشد  ولی به واقع  این اتفاق رخ داده و این امر این محصول را به یکی از مستحکمترین دیوایدر تبدیل کرده ی است  بطوریکه شما میتوانید کاملا انتظار یک دیوایدر را از آن داشته باشید. برای چک لایه های اجرایی آن میتوانید یکی از پانلها را بردارید تا لایه های اجرایی آن نمایان شود و خواهید دید که برای تولید این پارتیشن دوجداره شاید نزدیکه به ۳ برابر محصولات مشابه خود در آن متریال استفاده شده است.

bullet

قابلیت داکتینگ داخلی پارتيشین دوجدار

در این نوع، میان ستون های جانبی و تیرهای افقی فضایی ایده آل برای کلیه ی کابل های برق ،یو پی اس، تلفن ، شبکه و سایر کابل های مورد نیاز بطور تقریبا نامحدود تعبیه شده است که این امر باعث می شود شما از داکت های رو کار که ظاهری نامناسب به دکوراسیون می دهد، بی نیاز باشید.ی داکتینگ را میتوان در هر ارتفاع از پارتیشن تعبیه کرد ولی داکتینگ معمولا در قسمت ابتدایی  نزدیک به کف زمین کار میشود که هم بتوان از آن برای انتقال احتمالی به داکتهای احتمالی موجود درکف استفاده کرد هم از معلق بودن کابلها بروی بدنه پارتیشن پرهیز نمود .داکتینگ پارتیشن دو جداره را میتوان در هر عرضی در نظر گرفت  و حتی در مواردی که ما نمیخواهیم کابلهای برق در کنار کابلهای یو اس پی ،شبکه و دیتا قرار گیرد میتوان دو داکت مجزا یکی برای دیتا و دیگری را برای شبکه در نظر گرفت چرا که محدودیت چندانی برای اینکار وجود ندارد و از طرفی چون این داکتها در داخل پاتیشن دوجداره و همسان با متریال خود پارتیشن کار میشود از نظر ظاهری نیز آسیبی به طرح نخواهد زد.

 قابلیت داکتینگ داخلی پارتيشن دوجداره
تولید مدولار پارتيشن دوجداره
bullet

تولید مدولار

مدولار بودن این نوع پارتیشن باعث می شود که بتوانید محصول را در صورت نیاز از محل نصب قبلی جمع آوری کرده و با تغییر سایز دادن مجدد آن، در محل جدید خود با کمترین هزینه نصب نمایید.تولید مدولار محصولات ، قابلیتهای بسیار خوبی به تمامی مراحل از تولید تا نصب و خدمات پس از فروش اضافه مینماید . پارتیشن دو جداره ی تولیدی پازل ستاپ، با استفاده از اتصالات مدولار نیز استحکام چند برابری پیدا کرده و همچنین برای اکستند  و تغییرات نیز دست خریدار را باز میگذارد.در تولید مدولار این محصول ما شاهد اتصالات داخلی مینی فیکس هستیم که موجب شده تا این پارتیشن از نظر ظاهری نیز دارای زیبایی منحصر بفردی باشد.

bullet

تنوع در رنگ بندی 

پس از انتخاب فرم پارتیشن و تایید آن، کارفرما کاملا در انتخاب رنگ و کالیته آزاد بوده و پازل ستاپ شما را به هیچ سمپل و نمونه خاصی محدود نمی نماید.در انتخاب رنگ برای پارتیشن دو جداره شانل شما  دو مقطع برای انتخاب سمپل خواهید داشت یک مقطع پانل های روی پارتیشن که در هر دو طرف بروی استراکچر فیکس میگردد که شما میتوانید کلیه پانلها و یا تعدادی از آنها را با کالیته(رنگ ام دی اف) انتخاب نمایید و مقطع بعدی لاین بین دو پانل است که خطی زیبا با اختلاف سطع بروی طرح ما ایجاد کرده و پارتیشن را بعدی دیگر میده که این قسمت را نیز میتوان از رنگی متضاد یا همرنگ  انتخاب کرد  .که البته انتخاب رنگها بستگی کامل به طرح دارد. که در برخی موارد بهتر است که ما از یک رنک برای هم پانل و هم برای لاین بین پانهلا استفاده کنیم  و در برخی طرحها استفاده از رنگ متضاد میتواند کنتراست خوبی به طرح ما دهد  و در مواردی نیز ما میتوانیم در قسمتهای قاب شیشه های پارتیشن نیز این هارمونی یا تضاد را ایجاد نماییم.

 تنوع در رنگبندی پارتيشن دوجداره
ایجاد یک اطاق با پارتیشن دو جداره ام دی اف شانل
bullet

ایجاد یک اتاق با پارتیشن دو جداره 
شانل

همانطور که در تصویر روبرو ملاحظه می فرمایید با استفاده از پارتیشن دو جداره شانل علاوه بر ایجاد دیوار جدا کننده مستحکم،دکور روی دیوار نیز مرتفع می شود. ساخت و جدا کردن یک اتاق با استفاده از این محصول می تواند تا ارتفاع کامل سقف ایجاد شود و بطور کلی این اتاق کاملا از فضای پیرامون خود جدا باشد. البته در این صورت حتما می بایست از نظر سیرکولاسیون و تامین سیستم برودتی بطور مستقل مجهز به پانل های دمشی جداگانه بوده و از نظر تامین نور نیز میبایست در هنگام طراحی، پانل و شیشه خور کافی برای پارتیشن در نظر گرفت.قابل ذکر است که پارتیشن های دو جداره شانل کاملا قابلیت تغییر به هر میزان شیشه خور را داراست و همچنین به سبب دارا بودن ۵ لایه میانی و پانل قابلیت نگه داری هر آویزی را بر روی خود داشته و تقریبا همانند دیوارهای ماسونری کاملا قابل اتکا می باشد. همچنین پانل های تزیینی متنوع آن، نیاز مشتری را به رنگ و هر تزیین دیگری مرتفع می سازد.

bullet

نمای داخلی اتاق ایجاد شده با پارتیشن دوجداره ام دی اف  شانل

این پارتیشن به سبب ساختار دیوارگونه  دارای استحکام و استقرار منحصر بفردی میباشد و در مقایسه با دیوارهای ماسونری و اصلی یا تری دی وال های امروزی چند قابلیت و وظیفه را همزمان انجام میدهد همانطور که گفته شد این پارتیشن دو جداره دارای فریمهای باکسهای در هم تنیده شده است که اصطلاحا به آنها سوپر فریم گفته میشود که در دیوارهای سازه های چوبی  که در برخی کشورها به خصوص انگلستان کاربرد زیادی دارد چرا که در آن کشورها  سازهای سوپر فریم را حتی در دیوارهای خارجی بکار میگیرند چرا که دارای استحکامی بیش از دیوارهای ملاتی میباشد لذا این قابلیت به پارتیشن اجازه میدهد تا در نمای داخلی اطاقها نیز هر شی یا آویزی را بتوان به آن آویخت مانند اسپلیت یا دستگاههای دیگر و از جمله قالیت که به کاربری داخلی این پارتیشن دوجداره  میتوان گفت  آن است که چون پارتیشن دوجداره شانل دارای پانلهای دوجداره نیز میباشد میتوان برای دیواره و نمای داخلی فضاها رنگبندی مورد نظر را حتی مخالف رنگ نمای بیرونی بکار گرفت که در این صورت ما را از تزئینات مازاد داخلی مانند رنگ و کاغذ دیواری بینیاز میگرداند.
نمای داخلی اطاق ایجاد شده باپارتیشن دوجداره ام دی اف شانل
قابهای شیشه خور فارسی پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل
bullet

قاب های شیشه خورفارسی پارتیشن شانل

این قاب ها با استفاده از تجهیزات برشی مکانیزه در محل کارخانه به شکل فارسی برش خورده و محل نصب شیشه نیز در میانه قاب ها با استفاده از دستگاه سی ان سی در قاب تعبیه می شود و در فریم محصول نصب و بوسیله اتصالات میانی فیکس می گردد.درقسمتهای شیشه خور پارتیشن دوجداره تولیدی پازل به سبب استحکام بالای استراکچر این پارتیشن که از اسکلت سوپر فریم آن تامین میگردد میتوان شیشه های قدی سنگین نیز نصب کرد که در این صورت شیشه ها سیکوریت تری تایم  استفاده میشود چرا که وقتی قابهای پارتیشن دو جداره حامل شیشه های تمام قد به ارتفاع ۲.۵ متر یا بیشتر میشود این شیشه حتمابایستی دارای امنیت لازم باشد تا در زمان شکستگی احتمالی برای پیرامون خود خطر ساز نگردد . و پازل ستاپ برای پارتیشن هایی با شیشه های قدی  حتما از شیشه های سیف سیکوریت تری تایم استفاده میکند.

bullet

فرم های کوتاه پارتیشن

پارتیشن دو جداره در سه فرم قدی  و ارتفاع تمام قد (تا  ارتفاع سقف) نیم قد ۰تا ارتفاع ۲۰۰ تا ۲۲۰ سانتیمتر) و کوتاه  بکار گرفته میشود که هر یک به دلایل کاربردی بکار گرفته میشود . پارتیشن دوجداره تمام قد  برای فضاهایی استفاده میشود که ما میخواهیم بطور کامل از  مابقی محیط جداشده و معمولا  میخواهیم اطاق یا محیطی را داشته باشیم که ارتباط بصری و صوتی و فیزیکی کاملا قطع بشود که  برای این کار معمولا از پارتیشن دوجداره آگوستیک استفاده میکنیم . در مدل نیم قد ما ارتفاع پارتیشن را تا سقف نمیبریم و معمولا ارتفاع تا ۲۰  سانتیکتر بیشتر از ارتفاع درب  اجرا میشود و این پارتیشن برای فضاهایی استفاده میشود که میخواهیم قطع ارتباط عبوری داشته باشیم و لی نمیتوانیم و یا نمیخواهیم ارتباط کاملا قطع شود شاید به سبب مشکلات تهویه و یا دیگر مشکلات .در پارتیشن های دو جداره کوتاه ،ما فقط میخواهیم حریمهای بصری ایجاد کینم  و این پارتیشن ها  فاقد درب بوده و بیشتر برای ایجاد محدوده کاری برای کارکنان و یا ایجاد  و شکلدهی نظم معماری و چیدمان بکار گرفته میشود و البته  تاثیر بسیار زیادی نیز برای اهداف مورد نظر  ایجاد مینماید.

فرم های کوتاه  پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل
نمای بیرونی  و همسانی  پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل کوتاه و بلند
bullet

نمای بیرونی و همسانی پارتیشن شانل کوتاه و بلند

یکی از مشکلات اجرای پارتیشن اداری در  چند ارتفاع این است که  معمولا  تولیدات کارخانه ای قابلیت همسانی پارتتیشن در چند ارتفاع را ندارند یعنی اینکه زمانی که ما در یک محیط یک نوع پارتیشن را در دو یا چند ارتفاع میخواهیم این اجرا نمای طرح پارتیشن اداری را به هم میریزد. ولی در پارتیشن اداری پازل ستاپ طراحان به امر توجه بسیار کرده و همواره طرحهای اجرا شده دارای بالاترین همسانی را دارد و برای بیننده  پارتیشن اداری اجرا شده در چند ارتفاع  در خطوط منظم و دارای الگوی طراحی صحیح  میباشد و به هیچ وجه  تنوع ارتفاع ، طرح را دچار آشفتگی نمینماید.

bullet

طرح مدرن پارتیشن ام دی اف 

در این طرح از تقسیم بندی و رنگ های انتخابی مدرن که از رنگ اصلی سازمانی گرفته شده استفاده می شود و این پارتیشن در سه ارتفاع متفاوت۲۱۰ ،۲۴۰ و ۲۷۵ طراحی شده است.  همانطور که می بینید پارتیشن ام دی اف شانل با تغییر در ابعاد، رنگ نوع ام دی اف و تقسیم بندی فرم ها، ظاهری متفاوت را ارائه می نماید.این نع پارتیشن با بکار گیری متریال مدرن و جدید ظاهری بسیار مدرن به خود گرفته و براحتی با سایر اجزای مدرن دکوراسیون پیرامون خود همسانی ایجاد میکند ،لذا این نوع نوع پارتیشن اداری را میتوان در طرحهای مدرن نیز بکار گرفت .


داکتینگ در پارتیشن دوجداره شانل
bullet

داکتینگ

در شکل مقابل کلیه پارتیشن ها، در تقسیم بندی مجهز به داکت کابل ها و سیم های برق و تلفن و شبکه می باشند که این امر زیبایی محصولات را به اوج رسانیده و استفاده از داکت های رو کار ناهمگون را به زیبایی حل کرده و شبکه ۵ لایه پارتیشن های شانل به ما این امکان را می دهد که تمامی نقاط دیواری به صورت داخلی به یکدیگر ارتباط داشته و ما بتوانیم براحتی تمامی کابل ها و سیمهای مخابراتی و شبکه های داخلی و ... را جابجا کنیم.

bullet

اهمیت همسانسازی محیط

دقت در انتخاب رنگ و متریال مناسب می تواند ما را در انتخاب فرنیچر و اکسسوار مناسب یاری دهد. در طراحی هر پروژه می بایست تمامی اجزای پروژه را در یک پک ( pack ) کلی مورد مطالعه قرار داده و در همان مرحله طراحی نوع رنگ و متریال کلیه عناصر را تعیین نمود تا ما شاهد یک الگوی کلی که از الگوهای کوچکتر تشکیل شده وبه صورت صحیح در جای خود قرار گرفته است باشیم. همچنین ما شاهد طرح و رنگی خواهیم بود که هر یک بصورت جز به جز و به صورت کلی بیانگر مفهومی از پیش تعیین شده هستند.

اهمیت همسانسازی در پارتیشن دوجداره شانل
رعایت خطوط سقفی در اجرای پارتیشن
bullet

رعایت خطوط سقفی 

آنچه که یک پروژه را متمایز می سازد صرفا متریال مصرفی آن نمی باشد. تکنولوژی اجرا که شامل تجهیزات برشی مکانیزه و تکنیک نصب و اسمبل میتواند تا ۹۰% از کیفیت پارتیشن را تعیین نماید. استفاده از پانل های ۵ لایه،بکارگیری سیستم یو نی فیکس پورکو و همچنین دقت در طراحی می تواند کیفیت را تضمین نماید. یکی از مواردی که میبایست همواره در طراحی و اجرای این نوع محصول مورد احتیاط قرار گیرد، استقرار پارتیشن دوجداره هماهنگ با خطوط کف یا سقف است، چرا که موجب جلوگیری از خطوط اضافی و مورب شده و در صورت اجرای صحیح، ما شاهد خطوطی منطبق و چشم نواز خواهیم بود.

bullet

اجرای درب پارتیشن مخفی 

در این نوع درب ها کاملا فرم و تقسیم بندی پارتیشن دوجداره در درب ها پیاده شده و با استفاده از یراق آلات داخلی تشخیص درب از پارتیشن مجاور به سختی امکان پذیر می باشد. در فضاهایی که تعداد درب ها زیاد می باشد ، نباید تعدد دستگیره ها و درب ها باعث لطمه خوردن به طراحی کلی شود. بنا براین درب هایی طراحی می شود که در مجاورت پارتیشن دو جداره ام دی اف بالاترین همسانی را داشته و در یک نگاه قابل تشخیص نباشد.

اجرای درب پارتیشن مخفی در پارتیشن دوجداره شانل
پارتیشن دوجداره شانل
bullet

جلوگیری از آشفتگی محیطی و نظم در تیم اجرایی

به طور معمول شرکت ها فعال بوده و در بسیاری از موارد، در همان محیط فعال شرکتی ، بایستی ساخت و نصب پارتیشن اداری صورت گیرد. از این بابت پازل ستاپ اکثر قطعات و برش ها را در کارخانه انجام داده تا محصولات در زمان کمتری در محل نصب گردد.وجود نظم و هماهنگی در  طراحی  تولید و نصب  برای هر محصول تضمین کننده کیفت میباشد  و پازل ستاپ همواره سعی داشته با بکار گیری مدلهای اجرایی و علمی مذکور استاندارد بالایی را  از پروسه طراحی تا تولیدو نصب  بکار گیرد و در این راه بسیار موفق بوده است .تیم اجرایی پازل ستاپ  را شاید بتوان یکی از قویترین و منظمترینهای اجرا در ایران نام برد  این تیم  از نجاران ماهر  و کار آزموده با تجربه کاری بالای ۱۵ سال متشکل شده است که این نجاران ماهر در اجزای پارتیشن اداری نه تنها محصول را به بالاترین سطح کیفیت میرسانند بلکه  در این پروسه اجرا  با کمترین مزاحمت برای فعالیت شرکت بصورت نامحسوس کار خود را پیش میبرن پارتیشن اداری  دوجداره پازل ستاپ دارای ساختار مدولار میباشد که این امر  ، این امکتن را به ما میدهد که عمده کار تولید در کارخانه انجام شده و فقت نصب در محیط  تحویل انجام میگیرد.

bullet

نکاتی مهم در خرید پارتیشن دو جداره

بکار گیری پارتیشن اداری در محیط اداری می تواند از دیوارهای اصلی ساختمان نیز سودمندتر باشد. چرا که ما می توانیم بنا بر کاربری مورد نیاز خود، محصول ایده آل مورد نظر خود را انتخاب نماییم. هر محصول بنا بر کاربری مورد انتظار، دارای قابلیت های مختلفی می باشد. یکی از کاراترین مدل ها، پارتیشن دوجداره شانل می باشد که دارای تقسیم بندی آزاد بوده و همچنین کاربرد مورد انتظار را کاملا پاسخگو می باشد و می تواند تقسیماتی همسان و منطبق با طرح پیرامونی را در محیط به همراه داشته باشد.

پارتیشن دوجداره شانل
پارتیشن دوجداره شانل
bullet

ارتفاع پارتیشن دوجداره

ارتفاع پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل را می توان با قدهای مختلفی با حفظ فرم در نظر گرفت. همانگونه که در تصویر ملاحظه می فرمایید طراحی در این فرم پارتیشن دوجداره نقش مهمی را داراست و بایستی با در نظر گرفتن کاربری فضاهای مختلف و همچنین ایجاد الگویی مشخص انجام گیرد . به طور کلی در پارتیشن بندی اداری طراحی بسیار مهم بوده و بایستی با اطلاعات کافی صورت پذیرد.اگر بخواهیم مبانی تعیین ارتفاع پارتیشن دوجداره را بررسی کنیم  اولین آیتم که بایستی حتما در نظر گرفته شود بحث سیرکولاسیون هوای محیط می باشد چرا که ما نمیتوانیم فضایی را با پارتیشن دو جداره تمام قد  کاملا جدا کنیم بدون اینکه  به بحث سیرکولاسیون یعنی چرخش هوای محیط توجه داشته باشیم .چرا که این مطلب اگر رعایت نشود. محیط ما دلرای هوای مانده و کم اکسیژن خواهد بود و هوای راکت از اکسیژن کمتری برخوردار است لذا کسالت خستگی زودرس و استرس و عصابانیت را برای کارکنان آن محیط به همراه خواهد داشت .بحث دوم اینکه  بعضی از فضاها دارای سیستم گرمایشی و برودتی کلی و مشترک است لذا در جداسازی  فضای اداری بایستی این مساله نیز مورد بررسی قرار گیرد و اگر سیستم تحویه و یا حرارتی مشترک باشد به ناچا نمیتوان پارتیشن دوجداره را تمام قد کار کرد و بایستی از پارتیشن های نیم قد یا کوتاه استفاده کرد.

bullet

رفع پرتی فضا

در طراحی پارتیشن بندی اداری می توان معابر را در هم ادغام کرده و پرتی فضا را به حداقل رساند. لذا در برخی موارد می توان در فضاهای مختلف از درب استفاده نکرد. زیرا بسیاری از فضاهای اداری نیاز به درب نداشته و در طول مدت از آن هیچ استفاده ای نمی شود. البته این امکان با کسب اطلاعات کامل و تحقیقات صحیح میدانی امکان پذیر می باشد. در اینجا اهمیت بالای نیازسنجی دقیق در پروژه های دکوراسیون اداری نمایان می شود. چرا که ما با اطلاعات کامل می توانیم به اهمیت اجرای تک تک اجزای دکوراسیون و یا حذف موردی آنها، دست یابیم.
با توجه به اطلاعات ارائه شده درباره پارتیشن دوجداره پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت این محصول،صفحه https://www.puzzlesetup.com/fa/article/price-of-office-partitions  را ملاحظه نمایید.

پارتیشن دوجداره شانل