X
InnerBanner

پارتیشن دوجداره ام دی اف

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » پارتیشن دوجداره ام دی اف
Loading the player ...
پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن دوجداره ام دی اف ( MDF )

همان طور که می دانید یکی از آیتم های مهم در انتخاب پارتیشن به عنوان دیوایدر های اداری ، محدودیت متریال مصرفی می باشد که عموما به ام دی اف های قابل نصب بر روی استراکچر بوده به طوری که اتصالات آن کاملا از چشم بیننده به دور میباشد و این باعث میشود متریال و طرح بر روی ام دی اف به زیبایی تمام نمایش داده شود. با پیشرفت تکنولولوژی تولید ، پازل ستاپ اقدام به استفاده از ام دی اف های گلاس تزیینی بر روی پانل های پارتیشن کرده و جلوه ای خاص به محصولات تولیدی خود بخشیده است که این نوع پارتیشن دو جداره ام دی اف با برند تجاری پارتیشن های گلاس به مشتریان عرضه می گردد.

زیباترین و مرغوب ترین پارتیشن دو جداره
تفاوت قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف های گلاس با مدلهای فیگارو وشانل
bullet

میزان تفاوت قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف های
گلاس با مدلهای فیگارو و شانل

آیتم های تعیین قیمت در پارتیشن دوجداره به چهار آیتم بستگی دارد. ۱- استرکچر پارتیشن های دو جداره .
در پارتیشن های دو جداره های گلاس نیز می توان به دو طریق عمل کرد هم می توان استراکچر آن را از ام دی اف ملامینه که در پارتیشن های شانل و فیگارو استفاده می شود استفاده کرد که در این صورت قیمت پارتیشن اداری تمام شده همانند پارتیشن دوجداره شانل و مدل فیگارو خواهد بود. و هم می توان استراکچر آن را هم از متریال ام دی اف های های گلاس استفاده کرد در این صورت مبلغ تمام شده استراکچر این نوع محصول را افزایش می دهد و در قسمت شیشه های مصرفی کاملا همگن بوده و تفاوتی ندارد. ولی برای پانل های پارتیشن های گلاس کاملا متفاوت بوده و عمده اختلاف قیمت در قسمت پانل ها وجود دارد و باعث میشود قیمت پارتیشن در این نوع بالاتر از مدل های فیگارو و شانل باشد.این نوع پارتیشن را می توان به صورت آگوستیک نیز تولید کرد و هزینه های آگوستیک شدن  نیز  به آن اضافه می گردد.

bullet

قابلیت فنی پارتیشن های دو جداره ام دی اف های گلاس

این محصول از لحاظ فنی همانند سایر مدل های تولیدی گروه ما، از مشخصات فنی مشترک برخوردار بوده و همان طور که ذکر شد صرفا از لحاظ زیبایی و متریال مصرفی متفاوت می باشد.البته برای داشتن محسنات آگوستیک پارتیشن دوجداره فیگارو باید بصورت آگوستیک تولید گردد.

قابلیت فنی پارتیشن های دو جداره ام دی اف های گلاس
عدم وجود محدودیت در متریال و ابعاد در پارتیشن دو جداره گلاس
bullet

عدم وجود محدودیت در متریال و ابعاد

در پارتیشن های ام دی اف محدودیتی از جهت ارتفاع و ابعاد وجود ندارد و می توان در ابعاد و اندازه های قدی و طولی متفاوتی نسبت به همسانی محیط خود آن را بکار گرفت و در برخی موارد می توان آن را تا سقف و به صورت شانل یا آگوستیک نیز استفاده کرد. پارتیشن دوجداره ام دی اف های گلاس را می توان یک پارتیشن مدرن نامید و در اشکال ، فرم ها و تقسیم بندی های مختلفی آن را بکار گرفت. این نوع محصول لزوما نیاز به کمد نگه دارنده و یا اتصال به سقف و یا کف ندارد و می توان با تغییرات فرم، آن را کاملا خود ایستا با استقرار کامل در هر محیطی بکار گرفت.

bullet

شیوه نصب دقیق و با سرعت بالا

پارتیشن های دوجداره ام دی اف های گلاس نیاز به پروسه تولید و نصب بسیار دقیق داشته و میبایست در پروسه طراحی آن نیز با دقت عمل کرد تا بالاترین زیبایی را از متریال مصرفی داشته باشیم . چراکه صرفا بکارگیری متریال مرغوب ضامن زیبایی محصول نبوده و در طراحی و به خصوص نصب این مدل از محصول میبایست از تیم حرفه ای و کارآزموده و دارای تجربه نصب این نوع متریال استفاده کرد تا محصول بدون خطا و با زیبایی هر چه تمام تر در محل مورد نظر نصب گردد.

 شیوه نصب دقیق و با سرعت بالای پارتیشن دو جداره ام دی اف های گلاس
سرعت تولید و نصب پارتیشن گلاس در پروژه های بزرگ
bullet

سرعت تولید و نصب در پروژه های بزرگ

گروه پازل ستاپ بدلیل داشتن تجربه طولانی در کار با متریال مرغوب ، سرعت بسیار بالای تولید و نصب این محصول را داراست و هیچ مانعی برای اجرای پروژه های بزرگ ندارد .

bullet

طراحی و مشاوره حرفه ای رایگان

در بکار گیری پارتیشن های دوجداره ام دی اف های گلاس، طراحی اولیه در تیغه چینی و ابعاد انتخابی لت های مختلف پارتیشن و انتخاب متریال بسیار مهم بوده و میبایست در این فرآیند کاملا حرفه ای عمل نموده و طراحان زبده با ارائه طرح های متنوع و با مذاکره و مشاوره تخصصی با کارفرما احاطه کامل به نیازهای کارفرما داشته و براساس نیازهای هر پروژه طرح ها و ابعاد و متریال مناسبی را ارائه دهند.گروه ما با طراحان حرفه ای و مسلط به معماری تجاری، این خدمات را بصورت رایگان و کاملا حرفه ای در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. همچنین برای اطلاع از قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف با ما تماس بگیرید.

طراحی و مشاوره حرفه ای رایگان پازل ستاپ
همسانسازی و طراحی و اجرای کلیه موارد دکوراسیون و فرنیچر پروژه
bullet

همسان سازی و طراحی  در اجرای پروژه

در انتخاب طرح و متریال مصرفی در پارتیشن های گلاس میبایست کاملا" به دکور موجود توجه داشته و در صورت نیاز به تغییر دکوراسیون و فرنیجر و سایر اجزای معماری محل، باید طرح و متریال بطوری انتخاب گردد تا کاملا با دکور موجود همسانی و هارمونی داشته باشد .

bullet

طرح کلاسیک پارتیشن دو جداره های گلاس

در این پروژه ترکیبی از پارتیشن دو جداره MDF های گلاس ، پارتیشن آگوستیک و کوموتیشن استفاده شده است. بکار گیری صحیح این سه جزء ، با توجه به کاربری مورد انتظار از هر یک،می تواند ترکیبی زیبا و کارا را در محیط ایجاد نماید. انتخاب صحیح طرح و رنگ،بسیار حائز اهمیت است و میباست طرح و رنگی برای بیس و همچنین رویه یا همان رنگ و طرح غالب و رنگ دوم که بتوان تقریبا در تمامی اجزای دکوراسیون یا فرنیچر استفاده کرد. اگر رنگ مورد استفاده مطلوب ما برای فرنیچر مناسب نباشد، بتوان از همان خانواده طرح و رنگ بصورت همسانسازی در سایر ملزومات بکار گرفت.  در هنگام طراحی اولیه پارتیشن ام دی اف مطالعه نوع فعالیت و ارتباط بخش های مختلف با یکدیگر می تواند ما را در تیغه چینی و جانمایی پارتیشن های گلاس یاری دهد .

طرح کلاسیک پارتیشن دو جداره های گلاس
 طرح سمبلاست روی شیشه پارتیشن دوجداره های گلاس
bullet

طرح سندبلاست روی شیشه پارتیشن دوجداره
های گلاس

تقسیم بندی مناسب برای قاب های نورده پارتیشن دوجداره بسیار حائز اهمیت بوده و میزان نور و ارتباط دو فضای طرفین را تنظیم می نماید. استفاده از طرح های سمبلاست مناسب، با توجه به کاربری و برند مربوطه نیز، از جمله آیتم های کاربردی در ایجاد نمایی دکورتیو برای پارتیشن های ام دی اف می باشد.

bullet

شیشه های دو جداره در پارتیشن دوجداره آگوستیک های گلاس

همانطور که ملاحظه می شود پارتیشن دو جداره ام دی اف های گلاس می تواند بنا به ضرورت آگوستیک نیز باشد. بدین معنی که در تمامی پانل های پارتیشن، فوم سایلنت و عایق صوتی قرار داده و در قسمت شیشه نیز از شیشه های دو جداره با گاز میانی آرگون استفاده کرد که طبیعتا این نوع محصول دارای قابلیت صداگیری بالاتری خواهد بود.

شیشه های دو جداره در پارتیشن دوجداره آگوستیک های گلاس
طراحی مینیمال پارتیشن های گلاس
bullet

طراحی مینیمال 

در پارتیشن بندی های اداری،استفاده از الگو های محدود می تواند متریال را بیشتر به نمایش گذاشته و جلوه ی زیباتری به پروژه ببخشد. چرا که در استفاده از آن میبایست نهایت نمای متریال را مورد نمایش قرار داد و از حجم های کوچک و قطعات متعدد پرهیز کرد. زیرا که متریال براق در سطوح مسطح و یکنواخت جلوه زیباتری را داراست.

bullet

طراحی های خطی 

بکار گیری طرح های خطی در پارتیشن های گلاس می تواند همسانی زیبایی ایجاد نماید. البته این طرح های خطی بهتر است در راستای خطوط پارتیشن بوده تا یک الگوی یکسان را به نمایش بگذارد.

طراحی های خطی در پارتیشن های گلاس
 پارتیشن دو جداره های گلاس در دکوراسیون اداری
bullet

همسان سازی همه متریال

در دکوراسیون اداری در ابتدا بایستی در پروسه طراحی به تمامی اجزای دکوراسیون، پارتیشن گلاس و فرنیچر توجه کرده و برای تمامی آنها متریال مناسب و همسان با یکدیگر در نظر گرفت، چرا که ایجاد همسانی و استفاده از متریال پارتیشن، سقف کوب ها در فرنیچر و دیواره های پروژه اداری، بر روی یکدیگر تاثیر گذاشته و دکوراسیونی منسجم و دارای یک پیام کلی را به نمایش می گذارد. باید در نظر داشت معماری و ساختار هر فضای کاری می تواند بر روی برندینگ سازمانی تاثیر زیادی داشته باشد.

bullet

تاثیر ارتباط بصری در پارتیشن گلاس

چگونگی ارتباط چشمی در بخش های مختلف هر سازمان و فضای کاری کاملا به کارکرد و نیاز هر شرکت وابسته می باشد و این مسئله در پارتیشن بندی اداری بایستی بطور صحیح کارکرد خود را داشته باشد. چرا که عدم توجه به میزان صحیح ارتباط بصری بین واحدها و بخش های مختلف، می تواند از کارکرد معماری اداری بکاهد. در برخی بخش ها، ما نیاز به تمرکز نیروی کافی داشته و می خواهیم ارتباط بصری کاملا قطع گردد. در این موارد می توان با سمپلاست شیشه، ارتباط بصری را حذف کرده ولی در عین حال نور کافی را تامین نماییم. در مواردی نیز که می خواهیم ارتباط قابل کنترلی داشته باشیم، با استفاده از پرده کرکره های ولومی یا اتوماتیک در پارتیشن، می توانیم به میزان دلخواه، میزان ارتباط بصری را داشته باشیم. لذا در خرید پارتیشن اداری گلاس به قابلیت داشتن این موارد بایستی دقت کرد.

تاثیر  ارتباط بصری در پارتیشن گلاس
پارتیشن گلاس
bullet

استفاده هوشمندانه 

در طراحی اداری هوشمندانه، می توان در برخی موارد بعضی از معابر را در هم آمیخت و از استفاده از درب خودداری کرد. البته این گونه موارد خود تابع کارکرد مورد نیاز هر بخش می باشد. لذا نیازسنجی دقیق و بررسی کلی و اجمالی محیط کاری، قبل از اجرا و طراحی حائز اهمیت فراوان است. فرم پارتیشن اداری، فرنیچر و تمامی اجزا نیز تابع نیاز هر بخش از سازمان و دفاتر کار می باشد. استفاده هر نوع از پارتیشن های گلاس ، پارتیشن دو جداره ام دی اف و  پارتیشن شیشه ای کاملا با مطالعه و نیازسنجی دقیق هر شرکت بایستی مشخص گردد و این شاید مهمترین وظیفه طراح پروژه باشد .

bullet

بکار گیری شیشه ای مناسب و استاندارد 

در پروژه هایی که از متریال های گلاس استفاده می گردد، در استفاده از سایر متریال مکمل نیز بایستی دقت و وسواس کافی به خرج داد. در پارتیشن ها و فرنیچر های گلاس به سبب اینکه با روکش کاملا صیقلی و خاصی مواجه هستیم، بایستی از شیشه های درجه یک و استاندارد استفاده گردد و از بکار گیری شیشه های درجه دو و غیر شفاف جدا خودداری کرد. چرا که معایب این گونه شیشه ها در کنار ام دی اف های گلاس کاملا مشهود بوده و بطور محسوسی از کیفیت کلی کار می کاهد.

شیشه ای مناسب و استاندارد در پارتیشن های گلاس
متریال های گلاس
bullet

متریال محصول

بکار گیری متریال های گلاس بر روی اجزای دکوراسیون اداری ،همواره تاثیر مطلوبی روی کیفیت بصری محیط اداری می گذارد ولیکن در بکارگیری اجزای دیگر دکوراسیون اداری بایستی نهایت دقت را کرد، تا فضا دچار آشفتگی رنگ نگردد. برای این کار، ایجاد رنگ و نور محدود و مینیمال و توجه به انعکاس نور محیطی و دکورتیو می تواند کمک کننده باشد. تطبیق خطوط اجرایی افقی و عمودی در تمامی اجزای دکوراسیون و پارتیشن اداری همسانی خوبی در محیط ایجاد می نماید. بایستی همواره بیاد داشت اجزای تشکیل دهنده محیط در دو حالت مستقل و گروهی دیده می شود. نباید از تاثیر گروهی آنها بر یکدیگر غافل شد.

bullet

بکار گیری پارتیش هلالی

در پارتیشن بندی اداری، پارتیش هلالی می تواند فرم زیباتری در تیغه چینی ایجاد نماید. البته استفاده زیاد از سازه های کمانی در دکوراسیون نیز تاثیر منفی ایجاد می نماید. ایجاد بخش ها و فضاهای مستقل با دیواره ها و پارتیشن های هلالی، کارکرد مناسبی ندارد. پارتیشن های کمانی پازل ستاپ دارای ساختار بسیار زیبا و کارکرد و قابلیت بالایی می باشند و می توان آن ها را در فرم های متفاوت تک جداره و دو جداره بکار گرفت و در موارد لزوم با بکارگیری پرده کرکره  دید را نیز به میزان دلخواه تنظیم نمود.

بکار گیری پارتیش هلالی
پانل های ام دی اف های گلاس
bullet

پانل های ام دی اف های گلاس

پارتیشن هلالی نیز می تواند با متریال و پانل های شیشه ای و هم با پانل های ام دی اف های گلاس اجرا گردد و این نیز بنا بر کارکرد مورد انتظار تعیین می گردد. ولیکن این محصول دارای فریم بسیار ظریفی بوده و دقت در اجرا در قاب بندی ها و اجرای بدون درز حائز اهمیت است. ارتفاع آن نیز همانند سایر مدل ها می تواند متغیر باشد. استفاده از شیشه های دودی و مشکی و سایر رنگ ها با توجه به سایر اجزا امکان پذیر است .

bullet

اجزای دکورتیو های گلاس

در تصویر فوق شما شاهد بکار گیری کمد های معلق ( های گلاس )  در کنج می باشید. این گونه اجزای دکوراسیون در ایجاد تنوع در فضای کاری بسیار کاربرد دارد. علاوه بر این در این باکس ها می توان مواردی از قبیل مودم ها، رک سرور و یا سایر اکسسوار را جای داد و می تواند بنا بر نیاز آن شرکت طراحی گردد . استفاده بهینه از فضاهای کنج و پرت های اجباری از توانایی های طراح می باشد.

اجزای دکورتیو های گلاس
 پارتیشن اداری های گلاس
bullet

پارتیشن اداری های گلاس کلاسیک

شاید نظر عمومی بر این است که متریال های گلاس یک نوع متریال مدرن و جدید بوده و بکار گیری آن در پارتیشن و اجزای دکوراسیون رویکردی مدرن به فضا می بخشد. در صورتی که این متریال صرفا در سال های جدید بر روی ام دی اف پیاده شده است و همواره در سال های بسیار دور از متریال صیقلی و براق بسیار استفاده شده است و ما شاهد استفاده متریالی مشابه در بسیاری از طرح های معماری کلاسیک هستیم. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بکارگیری طرح های مختلفی از این جنس می تواند رویکردی کلاسیک در طرح ایجاد نماید .

bullet

بکارگیری طرح های شیشه های سمندپلاس

در استفاده ار طرح های حاشیه های شیشه های پارتیشن گلاس می توان از لوگو و یا نوشته های مورد نظر شرکت بصورت شماتیک استفاده کرد و یا بر حسب نیاز از این شیشه ها برای معرفی دپارتمان ها و بخش های مختلف استفاده کرد. این حاشیه ها بایستی با در نظر گرفتن کارکرد و یا در صورت دکورتیو بودن و رعایت اسکیل و طرح مناسب صورت گیرد .

طرح های شیشه های سمندپلاس
ایجاد بالانس در محیط کاری
bullet

ایجاد بالانس در محیط کاری

بطور کلی بکارگیری هر متریال به مقدار زیاد و در جای جای هر پروژه می تواند در فضای کاری تاثیر نامطلوب بگذارد و این بدان جهت است که اگر ما بهترین نوع متریال را در تمامی اجزای محل کار استفاده نماییم، موجب خستگی چشم شده و نارضایتی بصری ایجاد می نماید. لذا می توان با بکار گیری دیوارها و یا گیاهان در برخی نقاط پروژه فضا را تلطیف کرده و توازنی در محیط ایجاد نمود.

bullet

تخته وایت برد مدرن

در تصویر مقابل با اضافه کردن شیشه بر روی سازه مقابل، کاربری تخته وایت برد ایجاده شده است. استفاده این چنینی از فضاهای پرت مختلف، می تواند به کارایی فضای کاری بیافزاید. ایجاد کارایی جدید در هر محیط کاری می بایست بر اساس نیاز سنجی اولیه صورت گیرد تا جز اضافه شده کاربردی عملی به فضا افزوده و نیازی معلوم را بر طرف نماید. این وایت بردها را می توان در بدنه پارتیشن اداری ام دی اف و یا بر روی دیوار پوش ها نیز ایجاد نمود.

تخته وایت برد مدرن
انواع پارتیشن های گلاس کرو و کلاسیک
bullet

انواع پارتیشن های گلاس کرو و کلاسیک

بکار گیری انواع پارتیشن های گلاس کرو و کلاسیک در کنار پارتیشن های شیشه ای آلومینیوم استیل می تواند بسیار زیبا باشد و لیکن همواره بایستی از طریق یک الگوی مشترک این دو نوع پارتیشن را به یکدیگر پیوند زند و نمی توان به یکباره دو فرم را در کنار یکدیگر استفاده کرد.

bullet

نور پردازی خطی داخلی در محیط کاری

در فضاهای اداری استفاده از دیوایس ها و باکس هایی که خود دارای حجم و سطح اشغال می باشند، شاید مانع فیزیکی و یا بصری ایجاد نماید. لذا بهتر آن است که با استفاده از نور پردازی داخلی و فلت در داخل پارتیشن اداری و یا دیوارپوش ها این نور پردازی صورت گیرد. اگر نور پردازی بطور اصولی صورت گیرد علاوه بر تامین نور محیطی در نمایش متریال و اجزای پیرامون خود نیز تاثیر بسیار خوبی می گذارد.

نور پردازی خطی داخلی در محیط کاری
پارتیشن هلالی پازل ستاپ در استفاده از بامبو
bullet

پارتیشن هلالی پازل ستاپ در استفاده از بامبو و سایر گیاهان دکورتیو

پازل ستاپ در انواع فرنیچر اداری و همچنین پارتیشن اداری تولیدی شرکت، در صورت نیاز و تمایل کارفرما محل هایی برای استفاده از برخی گیاهان مانند بامبو ،بونسای و ... تعبیه می نماید. این امر در تلطیف فضای اداری و ایجاد تنوع، تاثیر خوبی دارد. البته در بکارگیری گیاهان طبیعی می توان از آبیاری هوشمند استفاده شود تا نیرویی از پرسنل شرکت، جهت رسیدگی و آبدهی آنها نگیرد. در ابتدا شاید این کار غیر ضروری و اضافی به نظر برسد ولی بایستی مد نظر داشت محیط اداری منزل دوم ما بوده و در برخی مواقع بیشتر اوقات ما در این محیط صرف می گردد و این امر بر روی عملکرد فردی ما نیز تاثیری ملموس خواهد داشت.

bullet

نور پردازی محیطی قابل تغییر

در محیط اداری لزوم استفاده از متریال و لوازم قابل تغییر اهمیت زیادی دارد. بخصوص آیتم هایی اعم از نور پردازی بایستی قابلیت افزایش و کاهش را داشته باشد. چرا که محیط کاری بنا به لزوم توسعه یافته و یا کوچک می شود. با افزایش تعداد نیروی کاری بعضا نیاز به افزایش و یا تغییر نور محیطی خواهیم داشت. استفاده از پانل های نورده سقفی قابل تغییر می تواند این دغدغه را حل نماید . تفکیک نورپردازی دکورتیو و محیطی اصولی ترین راه می باشد.

نور پردازی محیطی
قفسه های دکورتیو
bullet

قفسه های دکورتیو جهت نمایش محصولات خود

در بعضی از طرح ها ما نیاز به ایجاد قفسه های دکورتیو در برخی نقاط می باشیم. این باکس ها هر چه در داخل سازه هایی مانند پارتیشن گلاس و دیواره های کمد ها و سایر اجزا طراحی گردد، زیبایی بیشتری را خواهد داشت. این قفسه ها هم می تواند کاربرد دکورتیو داشته باشد، هم می تواند به عنوان محل هایی برای نمایش محصولات استفاده گردد . نور پردازی داخل این باکس ها بایستی در زمان طراحی دیده شود.

bullet

انتخاب پرده های اداری در کنار پارتیشن های گلاس

در طراحی اداری طراح وظیفه دارد کلیه آیتم ها را در کنار یکدیگر در نظر گرفته و برای هر یک از متریال و محصولات مناسبی را با توجه به کاربری فضا و علایق کاربر در نظر بگیرد. یکی از این آیتم ها پرده اداری می باشد. بسیاری از مشتریان از گونگی پرده اداری اطلاعات چندانی ندارند و فقط یکی دو نمونه قدیمی را می شناسند. در حالی که امروزه انواع مختلف پرده اداری با کاربری های مختلفی طراحی شده است. بطور مثال، برای قسمت هایی که تابش نور خورشید شدت دارد، پرده هایی با فوم طراحی گردیده که گرمای حاصل از شدت تابش نور خورشید را مهار می نماید و یا در نواحی دیگر، پرده هایی با درجه عبور خاصی طراحی می گردد. امروزه پرده اداری هوشمند و کنترلی به بازار آمده که به کاربر راحتی بالایی برای استفاده داده و کاربر می تواند با کنترل میزان لازم درجه نوردهی، نور محیط کار خود را کنترل نماید.

انتخاب پرده های اداری
سیرکولاسیون هوای محیط اداری
bullet

توجه به سیرکولاسیون هوای محیط اداری

طراح در تقسیم بندی و تیغه چینی محیط اداری نباید نکات فنی را از نظر دور نگه دارد. بطور مثال هر چقدر هم یک بخش اداری دارای جلوه بصری و دکوراسیون ایده آلی باشد، اگر نتواند استانداردهای اولیه برودتی و حرارتی خوبی داشته باشد، قابل استفاده نخواهد بود و این مسئله بایستی در مرحله طراحی دیده شده و حل شود. چرا که پس از اجرا محدودیت های ایجاد شده را به سختی و با صرف هزینه های گزاف می توان حل کرد. داکتینگ و ارتباطات شبکه برق و تامین سیستم های حرارتی و برودتی از جمله آیتم هایی است که بایستی مورد توجه و بررسی باشند.

bullet

طراحی پارتیشن و فرنیچر اداری های گلاس با توجه به مشخصات متریال های گلاس

در طراحی و اجرا پروژه هایی که از متریال های گلاس استفاده می شود، شناخت مشخصات این متریال ها نقش مهمی را در روند طراحی ایفا می نماید. چرا که این متریال دارای افکت بصری بوده و علاوه بر تلالو رنگ، بر روی اجزای پیرامون خود نیز تاثیر می گذارد. اطلاع از این مشخصات، می تواند جلوه کار را دو چندان کرده و بی اطلاعی از آن به پروژه لطمه خواهد زد. در تصویر فوق طراح سازه ای را بکار گرفته که در کنار جز مجاور خود ایجاد تقارن کرده و نمایی زیبا را ارائه می نماید.

متریال های گلاس
المان هاورنگ سازمانی
bullet

شناخت المان ها ورنگ سازمانی و بکار گیری آن دراجزای اداری

یکی از تاثیرهای مهم از تغییر دکوراسیون اداری هر مجموعه، اجبار برند سازی می باشد. بدین مفهوم که سازمان ها و شرکت ها پس از مدتی بطور ناخود آگاه و یا خودآگاه و تحقیقی به لزوم ایجاد ساختار معماری منطبق با برند خود پی برده و در اینجا طراح بایستی با تحقیقات اولیه المان ها اعم از فرم ها، الگو ها و یا رنگ های سازمانی را بررسی کرده و در محل های مختلفی از پارتیشن و یا فرنیچر و یا سایر اجزای دکوراسیون استفاده گردد. در برخی موارد، آنها را بصورت نمادهای دکورتیو بکار می گیرند. ولیکن استفاده کاربردی در اجزای مختلف و بطور نامحسوس همواره تاثیر بیشتری دارد.

bullet

همسان سازی در طراحی پارتیشن های گلاس

در طراحی بخش های مختلف اداری پس از نیاز سنجی تقسیمات هر محل با توجه به لوازم و ابزار مورد نظر در هر محل صورت می گیرد و همواره طراحان پروژه بایستی محلی معلوم را برای تمامی وسایل اداری مورد نظر تعبیه نمایند تا دکوراسیون پس از چیدمان دچار دگرگونی نشده و طرح کلی دچار خدشه نگردد. تعبیه میز های اداری، کارمندی و میزهای پرینتر همزمان با طراحی کلی پروژه موجب همسان سازی بیشتر می گردد. بخصوص در پروژه هایی که دارای پارتیشن ام دی اف های گلاس یا میزهای اداری های گلاس می باشند، این همسان سازی بایستی در مرحله طراحی صورت گیرد تا با تجهیز محیط کاری،دکوراسیون اداری دچار دگر گونی و آشفتی نگردد.

همسان سازی  در طراحی  پارتیشن های گلاس
فرنیچر های گلاس
bullet

ارائه پارتیشن و فرنیچر های گلاس بدون استفاده از اتصالات و پیچ های بیرونی

در ساخت پارتیشن های ام دی اف گلاس و همچنین کلیه اجزا  و فرنیچر های گلاس نبایستی از اتصالات بیرونی و پیچ های اکسپوز استفاده کرد. چرا که آن متریال بایستی به زیبایی تمام و در سطوح ممتد کنار یکدیگر قرار گیرد تا جلوه ی خود را پیدا کند. در صورت استفاده از اتصالات بیرونی، طرح مورد نظر به شدت سقوط نموده و قابلیت خود را از دست می دهد. پازل ستاپ در هیچ نقطه از پروژه های اجرایی خود به هیچ وجه اتصال بیرونی نداشته و هیچ گونه پیچ در نمای محصولات و سازه های تولیدی پازل ستاپ به چشم نمی خورد.