X
InnerBanner

پارتیشن دوجداره آکوستیک

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » پارتیشن دو جداره آکوستیک
Loading the player ...
پارتیشن دو جداره آکوستیک

تحولی کاربردی با پارتیشن دوجداره آکوستیک

گروه طراحی و تولیدی پازل ستاپ جهت رفع نیاز مشتریان عزیز با تحقیقات و بررسی برندهای معتبر ایتالیا و آلمان اقدام به تولید یک مدل از پارتیشن کرده که در نوع خود بی نظیر بوده و برای اولین بار در دنیا انجام می شود. آقای امیر زند مبتکر پارتیشن دوجداره آکوستیک و موفق به کسب جوایز متعدد در نمایشگاه های خارجی و ایرانی گردیده است . همانطور که می دانید یکی از دغدغه کارفرمایان در استفاده از پارتیشن عبور صداهای محیط کاری می باشد که این مسئله استفاده از پارتیشن را در محیط مدیریتی محدود کرده است . ولی پارتیشن آکوستیک کاملا عایق صوتی بوده و هیچگونه صدایی را از خود عبور نمی دهد.

تحولی کاربردی در پارتیشن
قیمت بسیارمناسب پارتیشن دو جداره آکوستیک
bullet

قیمت بسیارمناسب پارتیشن دو جداره آکوستیک

 بدیهی است یکی از آیتم های انتخابی کارفرمایان، مناسب بودن قیمت پارتیشن دوجداره می باشد . در این راستا پازل ستاپ به دلیل داشتن فازهای تولیدی اختصاصی شیشه های آکوستیک دو جداره و واردات انبوه پانل ها و متریال مصرفی قیمت پارتیشن دوجداره آکوستیک را بسیار مناسب و با سودی اندک به شما عرضه می نماید.

bullet

قابلیت فنی پارتیشن دو جداره آکوستیک

با وجود استفاده از شیشه های چهار جداره و پانل های سایلنت در پارتیشن های آکوستیک، این محصول از نظر ظاهری کاملا متنوع می باشد و مانند سایر پارتیشن های دو جداره از ترکیب شیشه و پانل های ام دی اف ساخته می شود . پارامتری که آن را متمایز می سازد شیشه های چهار جداره و پانل های سایلنت آن می باشد بطوری که در قسمت های شیشه خور از شیشه چهار جداره ، که دربین خود با گاز میانی سایلنت مصلح می باشد را خواهد داشت و در قسمت های پانل نیز دو جداره پانل سایلنت شده و فوم میانی کاملا آنرا سایلنت می نماید. این ابتکار در پروژه های آزمایشی خارجی و ایرانی در تست میزان صداگیری کارکردی باور نکردنی از خود نشان داده بطوری که بارها در نمایشگاه های خارجی و ایرانی جوایز متعددی را کسب کرده است.

پارتیشن دو جداره آکوستیک
عدم محدودیت در طراحی ظاهری پارتیشن آکوستیک
bullet

عدم محدودیت در طراحی ظاهری پارتیشن آکوستیک

با وجود استفاده از شیشه های چهار جداره و پانل های سایلنت در پارتیشن آکوستیک که درون محصول تعریف شده ، هیچگونه تضادی در همسانی با سایر پارتیشن های دوجداره و دکوراسیون و فرنیچر شما ندارد  و در ابعاد،فرم ها و رنگ های متفاوت کاملا قابل ارائه می باشد، این پارتیشن با برند تجاری فیگارو به بازار عرضه می شود.

bullet

نصب سریع پارتیشن دوجداره آکوستیک

مشاوران و کارشناسان زبده و کار آزموده ما بعد از انتخاب فرم طراحی شده از طرف کارفرما این محصول را به راحتی و در زمانی کوتاه در محل پروژه نصب می نمایند و هیچ زمان مضاعفی نسبت به سایر پارتیشن های دوجداره صرف نخواهد شد. پارتیشن دو جداره آکوستیک کاملا توانایی همسانی با دکوراسیون داخلی شما را داشته و شما می توانید از کلیه رنگ ها و کالیته های موجود استفاده نمایید . همچنین پانل های آن هیچ گونه محدودیت رنگی ندارند.

نصب سریع پارتیشن دوجداره آکوستیک
  ویژگی های پارتیشن آکوستیک
bullet

تولید سریع در حجم های بالا جهت انجام پروژه های وسیع

این محصول نیز همانند سایر تولیدات گروه صنعتی پازل ستاپ، تولیدی سریع در هر میزان را داشته و پروژهای بزرگ را در کمترین زمان ممکن پاسخگو می باشد .همانطور که میدانید پروسه تولید در پازل ستاپ دارای مکانیزم منزم و استاندارد میباشد و این نظم   را بکار گیری تجهیزات  مکانیزه و روز تا توانایی و تعهد  تکنسینهای با سابقه این شرکت ایجاد مینماید و نهایتا توانایی تحویل پروژه های بزرگ پارتیشن اداری را به همراه دارد  ، در سیست تولید پارتیشن اداری پازل ستاپ هر مرحله از کار بدقت تمام صورت میگیرد تا  آن مرحله  بیکباره و فقت یکبار صورت گرفته و از اشتباهات بعدی جلوگیری گردد .لذا با این سیتم و تعهد است که گروه پازل ستاپ براحتی میتواند هزارا متر مربع پاریشن اداری را در زمانبندی کاملا منطقی کوتاه ارائه نماید البته بیاد داشته باشیم که پارتیشن های اداری پازل ستاپ دارای تنوع کاربردی بسیاری است ولیکن چون دارای نظم و مدول کارخانه ای میباشد لذا اجرا و تحویل محصولات اداری پازل ستاپ و در مقیاس بالا کاملا امکانپذیر است ،در این راستا پازل ستاپ رزومه بسیار قوی در طراحی، تولید و تحویل پروژه های وسیع دارد که از آن جمله میتوان تجهیز  تعداد زیادی از دایر و ارگانهای بزرگ دولتی است.

bullet

کیفیت مرغوب تولید و نصب

همان طور که می دانید پازل ستاپ در تولید و نصب محصولات و پارتیشن های دوجداره استاندارد بالای تولیدی و اجرایی را داراست و این توانایی در کیفیت تولیدی و نصبی پارتیشن آکوستیک نیز کاملا رعایت می شود .تولید با استاندارد بالا،گروه نصب آموزش دیده و نظارت دقیق، پارتیشنی زیبا و همسان با سایر محصولات را به شما عرضه می نماید.

 کیفیت مرغوب تولید و نصب
  ویژگی های پارتیشن آکوستیک
bullet

طراحی و مشاوره رایگان

مشاوران و کارشناسان زبده و کار آزموده پازل ستاپ ضمن مشاوره رایگان در زمینه انتخاب پارتیشن آکوستیک مناسب، از محل پروژه بازدید کرده و با ارائه چندین طرح و نقشه متناسب نیاز شما را رفع خواهند کرد.در پروزه های  پارتیشن دو جداره آگوستیک  و سایر  پارتیشن دو جداره  ، طراحی نقی اساس و مهم را ارد و یکی از حساسترین بخش  اجرای پارتیشن بندی را تشکیل میدهد .منظور از طراحی  ، طراحی و مشاوره و نیازسنجی و تحقیق از روند کار نوع فعالیت و همچنین اطلاع از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت  سازمان مربوطه و ارتباط حرکتی بین بخشهایی که میخواهیم با پارتیشن از هم جدا کنیم و برسی اجزای برندیگ و رنگ سازمانی  از جمله اطلاعاتی است که یک طراح بایستی  مد نظر داشته باشد، شاید این اطلاعات و روند برای پارتیشنبمدی غیر ضروری به نظر برسد ولیکن استاندارد طراحی اداری  فقط در اجرای هر چه تمامتر این روند میباشد و البته هر چه پروژه وسیعتر باشد نیاز به اجرای کامل روند تحقیقی فوق بیشتر خواهد بود .بهر حال بررسی و گرفتن اطلاعات فوق تاثیر زیتدی بروی خروجی طرح و اجرا خواهد داشت ، چه بسیار پارتیشنبندی که پس از اجرا نه تنها مشکل قبلی را حل نکرده اند بلکه مشکلی به مشکلات اولیه افزوده اند.

bullet

طراحی و اجرای کلیه دکوراسیون داخلی شما

گروه فنی ما با بهره گیری از حرفه ای ترین های معماری داخلی علاوه بر پارتیشن بندی و تامین فرنیچر اداری شما می تواند به طور کامل پروژه شما را با سبک های متفاوت طراحی کرده و اجرایی بسیار دقیق و با کیفیتی بالا به شما عرضه نماید . فعالیت این گروه صرفا در تامین نیاز پارتیشن دوجداره شما خلاصه نمی شود و رزومه طویل اجرا شده این گروه صنعتی گواهی آشکار از توانایی این گروه می باشد.

طراحی و اجرای کلیه دکوراسیون داخلی شما توسط پازل ستاپ
  ویژگی های پارتیشن آکوستیک
bullet

ویژگی های پارتیشن دو جداره آکوستیک

پارتیشن دو جداره آکوستیک فیگارو دارای ۵ لایه ام دی اف ملامینه ۱۶ میلیمتری می باشد. در این محصول فضای مابین پانلهای ام دی اف از فوم سایلنت و عایق صدا استفاده می شود. در محل قرار گیری شیشه در پارتیشن دو جداره ام دی اف آکوستیک فیگارو از شیشه های چهار جداره آکوستیک استفاده می شود. شیشه های چهار جداره استفاده شده در پارتیشن دو جداره فیگارو دو به دو با یکدیگر تشکیل ساندویچ پانل را می دهد. درون شیشه های دو جداره پارتیشن آکوستیک از گاز میانی سایلنت آرگون استفاده شده که این خود به درجه آکوستیکی محصول می افزاید. شیشه ها و پانلها در پارتیشن های فیگارو کاملا به یکدیگر وصل میشود و باعث حداکثر جلوگیری صدا می گردد.