X
InnerBanner

پارتیشن اداری

صفحه نخست  » پارتیشن اداری
تعریف معماری پارتیشن اداری: در معماری و دکوراسیون اداری به دیوار اکسترنال موقت (خارجی، غیر اصلی و اضافه شده ) که فضاهایی از یک سالن، حال و ..... را با یک سازه ی دیوار مانند به دو یا چند قسمت تقسیم کند پارتیشن اداری گفته میشود .البته پارتیشنها چه مسکونی و چه پارتیشن اداری، دارای یک ویژگی است که این سازه ها بصورت موقت است و میتوان آنها را بدون آنکه معماری بهم بریزد یا نیاز به تخریب باشد حذف یا جابجا نمود .
گروه تولیدی پازل ستاپ در طول سالیان متمادی با تحقیق و توسعه بروی طرحها و قیمت پارتیشن اداری به طرحهایی از پارتیشن اداری دست یافته است که بر حسب کاربری مورد نیاز هر خریدار و شرکت ، محصولی مناسب با قابلیت مورد تقاضای خریدار را ارائه کرده است، لذا از مشتریان محترم خواهش میکنیم در ابتدا مشخصات هر مدل از پارتیشن اداری مارا برسسی فرمایند چرا که پازل ستاپ برای هر قابلیت مورد نیاز شما در پارتیشن اداری محصولی درخور را ارائه مینماید و قیمت پارتیشن اداری را نیز با توانمندی تولید و نصب با حفظ کیفیت به پایین ترین سطح خود رسانیده است..

انواع پارتیش اداری پازل ستاپ:

۱: پارتیشن دوجداره ام دی اف یا شانل

۲:پارتیشن دوجداره آگوستیک

۳:پارتیشن دوجداره هایگلاس

۴:پارتیشن اداری مدرن

۵:پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

۶:پارتیشن کمد یا کوموتیشن

۷:پارتیشن دوجداره شیشه ای سالید

پارتیشن دوجداره ام دی اف یا شانل پارتیشن دوجداره ام دی اف یا شانل

پازل ستاپ دارای .۷ نوع ..پارتیشن دوجداره است که هر یک دارای ویژگیها و قابلیتهای خاص خود بوده و یا در یک قابلیت برتری بیشتری به نمونه های دیگر دارد.در این مدل پارتیشن دو جداره ام دی اف یا شانل ما شاهد تقسیم بندی سنتی سه قسمتی پارتیشن هستیم .شایان ذکر است پارتیشن اداری شانل دارای گارانتی ۱۵ ساله میباشد.


مزایای مشترک پارتیشن اداری دوجداره ام دی اف ( شانل)


استحکام بسیار بالای استراکچر سوپر فریم پارتیشن های اداری دو جداره شانل
bullet

۱.۱:استحکام بسیار بالای استراکچر سوپر فریم پارتیشن های اداری دو جداره شانل :

این مزیت بصورت مشترک در تمامی مدلهای پارتیشن های پازل ستاپ بوده و موجب شده تا محصولات پازل دارای مقاومت و استحکام دیوار گونه و بی رقیب باشد به گونه ای که این اسکلت به قدر قوی است که شما میتوانید هر وسیله ای با وزن حدود ۱۵۰ کیلیو گرم را بروی آن آویزان کنید بدون آنکه کوچکترین اسیبی به پارتیشن برسد.

تولید و نصب مدولار پارتیشن دوجداره ام دی اف یا شانل
bullet

۲.۱:تولید و نصب مدولار پارتیشن دوجداره ام دی اف یا شانل:

تولید مدولار یعنی اینکه محصول دارای یک فرمول و مکانیزم و تکنولوژی تولید و نصب باشد که محصول را بتوان پس از نصب براحتی باز کرده و در محلهای دیگر و یا در مدلها و طرحهای دیگر نصب کرد این قابلیت علاوه بر ایجاد همسانی در ظاهر پارتیشن ، به ما اجازه استفاده مجدد را از محصول نیز میدهد.

امکان تقسیم بندی پارتیشن دو جداره برای شیشه و پانل
bullet

۳.۱:امکان تقسیم بندی برای شیشه و پانل با ابعاد انتخابی

ساختار و تقسیمبندی این مدل دارای سه قسمت افقی است که در ارتفاع فرضی ۲.۷۰ سانتیمتر سقف اگر بخواهیم این مدل را بکار بگیریم ۸۰ سانتیمتر از کف پانل ام دی اف و بین ۱۲۰تا ۱۴۰ سانتیمتر قاب شیشه و در امداد تا سقف نیز پانل ام دی اف خواهد بود البته این تقسیم بندی را میتوان به دلخواه تغییر داد ولیکن بهتر است از کف تا ارتفاع ۸۰ سانتیمتر پانل ام دی اف قرار گیرد تا محافظی در مقابل ضربات پا و یا برخود صفخات میز و همچنین ایجاد پرایوسیو امنین بصری تا ارفاهع ۸۰ سانتیمتر صورت گیرد.

قالبلیت ایجاد فضای داکتینگ برای عبور کابلها در داخل پارتیشن
bullet

۴.۱: قالبلیت ایجاد فضای داکتینگ برای عبور کابلها در داخل پارتیشن

اسکلت دو جداره این پارتیشن و استحکام بالای اسکلت این محصول، به ما این اجازه را میدهد که فضایی را در داخل برای عبور کابلها اختصاص دهیم و البته میتوان کلیدها و پریزهایی نیز بروی آن نصب کرد و این فضا کاملا از دید پنهان بوده و نیاز ما را به بکارگیری داکتهای روکار کاملا مرتفع مینماید.

نبودن پیچ در نمای پارتیشن اداری دو جداره
bullet

۵.۱: پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف (شانل) هیچگونه پیچی در نما ندارد.

در مکانیزم تولید این محصول اتصالات کلا داخلی بوده و ما شاهد هیچگونه اتصال و پیچی بروی پانل و ظاهر پارتیشن شانل نخواهیم بود و این مسئله به زیبایی پارتیشن افزوده است .و نمایی منحصر بفرد به ان داده است .

بکار گیری پارتیشن دو جداره شانل در رنگهای مختلف
bullet

۶.۱:امکان بکار گیری پارتیشن دو جداره شانل در رنگهای مختلف

در گذشته پارتیشن اداری در چند رنگ و سمپل محدود ارائه میشده .پازل ستاپ تمامی پارتیشن های ام دی اف خود را در بیش از ۸۰ رنگ و متریال ارائه مینماید و به خواست و سلیقه خریداران محترم پیش تولید و تولید محصول را انجام میدهد البته در این راستا گروه معماری پازل ستاپ کاملا در خدمت مشتری بوده و با طراحی کاربردی و دقیق کارشناسان خبره خود، طرحی بدون اشکال و بروز، با، بالاترین کارایی و منطبق با نیاز کارفرما ارائه مینماید.لذا در انتخاب رنگ و سمپل مشاوران و کارشناسان خبره ی پازل ستاپ همواره در کنار خریداران خواهند بود.

اجرای پارتیشن اداری
bullet

۷.۱:امکان اجرای پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف (شانل) در ارتفاع مختلف

این مدل پارتیشن دو جداره در ارتفاعهای دلخواه میتوان بکر گرفت . در مواردی میتوانیم تا سقف بطور کامل دیواری را ایجاد نموده وبه دلخواه تقسیمبندی انجام دهیم و در مواردی نیز میتوانیم تا ارتفاع دو متر با درب و یابدون درب، ارتفاع نیم قد از ۱ متر تا ۲متر بدون درب فضاها را از یکدیگر جدا نماییم . و البته بکار گیری این مدل از پارتیشن در قد و ارتفاع مختلف در کنار یکدیگر با حفظ زیبایی و الگوی طراحی صورت میگیرد و طرح کلی را به هیچ وجه بر هم نمیزند و این بدلیل مدولار بودن پارتیشن های پازل ستاپ میباشد.

بکار گیری پارتیشن شانل در کنار و ترکیب مدلهای دیگر
bullet

۸.۱:امکان بکار گیری پارتیشن شانل در کنار و ترکیب مدلهای دیگر

همانطور که در قسمت ۷.۱ توضیح داده شد این مدل ازپارتیشن بدلیل تولید مدولار و دارا بودن الگوی طراحی کلی ، میتوان با سایر مدلهای پارتیشن نیز تلفیق کرد یعنی اینکه ما میتوانیم در امتداد پارتیشن شانل پارتیشن شیشه ای شانل ،آگوستیک و یا هایگلاس را داشته باشیم و این قابلیت به ما اجازه اجرای طرحهای متنوع با کاربردهای مختلف را میدهد.

همسان سازی پارتیشن با دکوراسیون
bullet

۹.۱:قابلیت همسانسازی و ایجاد هارمونی رنگی و متریالی پارتیشن اداری شانل با دکوراسیون پیرامونی

پارتیشن های اداری ام دی اف پازل ستاپ به گونه ای هستند که میتوان با انتخاب متریال مشابه بکار رفته در سایر اجزای دوکوراسیون و مبلمان مانند میز ها و کمد ها در پارتیشن همسانی و هارمونی بین پارتیشه ها و فرنیچر و دکوراسیون پیرامونی ایجاد کرد و این قابلیت بسیار هائذ اهمیت است و ساختار و نمایی چشم نواز به دکوراسیون اداری میدهد لذا در بکار گیری و انتخاب رنگ پارتیشن بایستی نیم نگاهی به سایر اجزای دکوراسیون انداخت و متریالی هماهنگ با آنها انتخاب کرد.

پارتیشن رنگی
bullet

۱۰.۱: قابلیت استفاده دو رنگ و سمپل در هر رو از پارتیشن شانل

همانطورکه میدانید در پارتیشن های دوجداره ما دارای دو رو پانل هستیم که میتوانیم برای هر رو از پانل، رنگ و سمپل دلخواه از پارتیشن را بکار گیریم چرا که در این مدل از محصول محدودیتی برای همرنگ بودن دورو ی پارتیشن وجود ندارد و میتوان هر رو از پانل را با توجه به رنگ پیرامونی خود انتخاب کرد

استفاده از پرده داخل پارتیشن اداری
bullet

۱۱.۱:قابلیت استفاده از پرده داخل پارتیشن اداری

پارتیشن دو جداره دارای فضای مناسبی برای نصب پرده کرکره بوده و پرده مورد استفاده برای پارتیشن دو جداره کرکره با تیغه های ۱۶ میلیمتری است که با اکسوسوار و یراق آلات ولومی داخل پارتیشن نصب میگردد .بطوریکه پرده کرکره داخل پارتشن قرار گرفته و با دستگیره ولوم که بروی قاب پرده قرار گرفته قابلیت تاریک و روشن شدن دارد.

قیمت پارتیشن اداری
bullet

۱۲.۱: مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری ام دی اف (شانل) به دلیل تولید انبوه

محصولات پازل ستاپ بر خلاف ظاهری زیبا و کیفیت عالی دارای قیمتی مناسب بوده و نسبت به رقیبان دارای تراز کیفیت بسیار بالایی است .چرا که پازل ستاپ با تولید انبوه و مکانیزه و سرمایه گذاری برای کنترل هزینه ها همواره در تلاش است تا محصولات خود را با منصفانه ترین شکل بدست مصرف کننده برساند.پارتیشن اداری دوجداره ام دی آگوستیک  پارتیشن اداری دوجداره ام دی آگوستیک

یکی دیگر از مدلهای پارتیشن اداری پازل ستاپ مدل آگوستیک میباشد .این مدل دارای مشخصات ومزایای مشترک بسیار زیادی با مدل شانل یا ام دی اف دارد و تمامی قابلیتهای گفته شده برای مدل پارتیشن دو جداره ام دی اف را دارا بوده و برتری دیگرش قابلیت آگوستیکی بالای این مدل میباشد. در اینجا مشخصات و مزیتهای این محصول را برسی میکنیم .پارتیشن های اداری آگوستیک پازل ستاپ دارای گارانتی ۱۵ ساله میباشد..

این مدل دارای تمامی مزایای ۱۲ گانه ی اصلی را که درابتدای صفحه قسمت پارتیشن اداری شانل ذکر شد را داراست


قابلیت و مزیت اختصاصی پارتیشن دوجداره آگوستیک


زیباترین پارتیشن اداری آگوستیک
bullet

۱.۲:زیباترین پارتیشن اداری آگوستیک

سابقا یکی ازبزرگترین اشکالات پارتیشنهایی که قابلیت اگوستیکی را دارا بوده اند، ظاهر بسیار نازیبا و ضمخت این نوع پارتیشن بوده است .که به جرات میتوان گفت پازل ستاپ این مشکل را کاملا حل کرده و پارتیشن های آگوستیک پازل ستاپ دارای ظاهری بسیار زیبا ومدرن است .

بکار گیری پارتیشن اداری آگوستیک در کنار سایر مدلها
bullet

۲.۲:امکان بکار گیری پارتیشن اداری آگوستیک در کنار سایر مدلها

یکی از مهمترین ویژگیهای مهم و قابلیت پارتیشن اداری آگوستیک پازل ستاپ این است که میتوان این محصول را در کنار یا در امتداد تمامی انواع پارتیشن اداری دیگر پازل بکار گرفت، چرا که ساختار و متریال آگوستیک این محصول در داخل استراکچر و کاملا بدور از چشم بیننده تعبیه شده است .

بکارگیری سیستم مدرن آگوستیک سازی
bullet

۳.۲:بکارگیری سیستم مدرن آگوستیک سازی و رسیدن به حداکثر قابلیت آگوستیک

سازه ها و دیوارهای اگوستیکی بنا بر متریالی که در آنها استفاده میشود میزان قابلیت مختلفی را ایجاد میکند ، پازل ستاپ بالاترین قابلیت ممکن را در پارتیشن آگوستیک ایجاد مینماید ، این قابلیت با بکار گیری متریال مختلف بصورت ساندویچ پانل ایجاد میشود بطوریکه صوت در لایه های مختلف با بفتها و تراکم مولکولی مختلف برخورد کرده و شکسته میشود و در نتیجه میزان بسیار بالایی نسبت به هر پارتیشن اداری دیگری مانع صوتی ایجاد مینماید.

آگوستیک سازی محیط
bullet

۴.۲:آگوستیک سازی محیط و با سازه دکورتیوبا یک هزینه

در ایجاد محیط آگوستیک معمولا چند لایه متریال اجرا شده و پس از ایجاد لایه های آگوستیک رویه های دکورتیو ایجاد میشود ولی در حالیکه با پارتیشن اداری دو جداره آگوستیک هردو مرحله تواما و در یک زمان و با یک هزینه صورت میگیرد و ما با اجرای پارتیشن آگوستیک دیوایدری آگوستیک و دکورتیو را خواهیم داشت .

پارتیشن آگوستیک دوجداره شانل
bullet

۵.۲:پارتیشن آگوستیک دوجداره شانل:

در فضاهایی که علاوه بر آگوستیک بودن پارتیشن عبور نور و دید بصری نیز حائز اهمیت باشد، پازل ستاب از شیشه های دوجداره ۶.۱۰.۶ با گاز آرگون استفاده می نماید و همچنین با توجه به ساختار با کارایی بالا پارتیشن های پازل ستاب علاوه بر آگوستیک بودن و استفاده از شیشه های دوجداره امکان استفاده از پرده کرکره بین دو شیشه نیز وجود دارد.

bullet

۶.۲:پارتیشن های گلاس آگوستیک شهید بهشتی:

در نما پارتیشن های آگوستیک از ام دی اف های گلاس سفید و شیشه های دوجداره ۶.۱۰.۶ برنز با گاز آرگون استفاده گردیده، به کار بردن رنگ سفید در نما باعث بزرگتر نشان دادن فضا می گردد و استفاده از رنگ برنز در شیشه ها باعث شده تا هارمونی رنگی مناسب و زیبا در فضا ایجاد کند

استفاده ترکیبی از پارتیشن آگوستیک در پالادیوم
bullet

۷.۲:استفاده ترکیبی از پارتیشن آگوستیک در پالادیوم:

استفاده ترکیبی از پارتیشن آگوستیک در کنار پارتیشن های دوجداره با ارتفاع های متفاوت با توجه به نیاز مشتری و توجه به کاربری در هر فضا قابل طراحی و اجرا می باشد. ساختار پارتیشن های آگوستیک به نحوی می باشد که به راحتی در امتداد پارتیشن های کوتاه قابل اجرا است و دارای ضخامت یکسان با پارتیشن های دوجداره می باشد ومتریال آگوستیک این محصول در داخل استراکچر تعبیه شده و در نما پارتیشن دیده نمی شود.پارتیشن اداری هایگلاس پارتیشن اداری هایگلاس

شاید پارتیشن اداری هایگلاس پازل ستاپ را بتوان زیباترین و کاملترین دیوایدر موجود در ایران معرفی کرد. استراکچر این پارتیشن همانند سایر مدلهای پارتیشنهای پازل سوپر فریم بوده و از نظر استحکام و قبلیت تمامی قابلیت پارتیشن شانل را داراست فقط در پانلهای رویه های این مدل از متریال های گلاس استفاده شده که زیبایی بی رقیبی برای آن ایجاد کرده است .پازل ستاپ این پارتیشن اداری را ۱۵ سال گارانتی مینماید.

از نظر مشخصات و مزایای کلی این مدل نیز دارای کلیه مزایای پارتیشن های اداری دو جداره را دارا میباشد، که به تفضیل در قسمت فوق مربوط به مشخصات و مزازای کلی پارتیشن شانل به آن پرداخته شده است.


برخی از مزیتها وارزشهای خاص پارتیشن اداری دوجداره هایگلاس :


نمای زیبای هایگلاس
bullet

۱.۳:نمای زیبای هایگلاس:

شاید بزرگترین تفاوت این مدل با دیگر مدلهای دیگر متریال رویه آن بتوان نام برد رویه های این مدل در هر دو طرف از جنس ام دی اف هایگلاس بوده و نمایی خاص و زیبا را با انتخابی بیش از ۸۰ رنگ و سمپل ایجاد مینماید .

عدم جذب گردوقبار با پارتیشن هایگلاس
bullet

۲.۳:عدم جذب گردوقبار :

متریال بکار گرفته های گلاس در این نوع پارتیشن اداری به گونه ایست که کمترین جذب گردو قبار را دارد و به طرز غیر قابل باوری دیر تر از هر جنس دیگری کثیف میشود .یعنی اگر هر رویه ای در هفته یکبار نیاز به نظافت داشته باشد این متریال شاید هر ۵ هفته نیاز به نظافت پیدا کند و به سادگی و با یک دستمال حتی خشک نیز میتوان آن را تمیز کرد

عدم کهنگی پارتیشن اداری هایگلاس
bullet

۳.۳:مقاومت بسیار بالا و عدم کهنگی پارتیشن اداری هایگلاس :

این محصول علاوه بر آنکه دیر کثیف میشود مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر کهنهگی دارد و اگر آسیب خارجی ضربه ای و امثال آن را نبیند شاید چند ۱۰ سال به نظر کاملا نو جدید برسد .و البته این مشخصه ناشی از قابلیت رویه های مقاوم های گلاس میباشد ، مورد مذکور بسیار مشهود و قابل ملاحظه میباشد و بعد از گذشت سالها ما میبینیم که این متریال بلا تغییر ماندگاری خود را به رخ میکشد.

اجرای بسیار دقیق پارتیشن های گلاس
bullet

۴.۳:اجرای بسیار دقیق پارتیشن های گلاس:

تیم پازل ستاب با داشتن تجربه چندین ساله و مهارت بالا در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اداری،توانسته محصولات نهایی خود را بسیار دقیق و با ظرافت و کیفیت بسیار بالا تولید و نصب نماید.

تنوع در تقسیم بندی نما در پارتیشن های گلاس اداری
bullet

۵.۳:تنوع در تقسیم بندی نما در پارتیشن های گلاس اداری:

پارتیشن های دوجداره سوپر فریم های گلاس اداری با قابلیت تنوع اجرایی بالا در نما می باشند ،همانطور که ملاحظه می فرمایید محل تقاطع دو پارتیشن در دو فضارا نشان می دهد که بسته به نیاز هر فضا طراحی و اجرا گردیده است سمت چپ تصویر تمام پانل و بدون قاب شیشه ای عدم دید بصری و در سمت راست تصور دو قسمت وسط پارتیشن بندی را قاب شیشه ای اجرا گردیده برای داشتن دید بصری بین دو فضا

پارتیشن دوجداره های گلاس کوتاه
bullet

۶.۳:پارتیشن دوجداره های گلاس کوتاه:

پارتیشن های پازل ستاب با قابلیت طراحی و اجرا در ارتفاع های مختلف می باشند،با توجه به نوع کاربری فضا ونیاز مشتری می توان از پارتیشن های دوجداره با ارتفاع کوتاه بین ۱۱۰ تا ۱۸۰ سانتیمترنیز استفاده نمود و حریم هر فضای کاری را مشخص نمود،همانطور که ملاحظه می فرمایید از پارتیشن دوجداره های گلاس سفید با ارتفاع۱۳۰ سانتیمتر با شیشه های دودی در طراحی نما این پارتیشن استفاده گردیدهپارتیشن اداری مدرن پارتیشن اداری مدرن

با تحقیق و توسعه در ضمینه های مختلف مهندسی مواد در تمامی عرصه ها متریال با قبلیتها ی خاص تولید شده است و در این راستا پازل ستاپ پارتیشن های اداری را با این متریال خاص تولید کرده است که این پارتیشنها یا از نظر مواد و متریال مشخصات خاص خود را دارند ویا از نظر فرم و طراحی برای اهداف خاصی طراحی شده اند.گارانتی پازل ستاپ برای این محصول ۱۵ ساله میباشد .


مشخصات و قابلیت پارتیشن اداری مدرن:


تولید پارتیشن مدرن بر اساس سفارش مشتری
bullet

۱.۴:تولید پارتیشن مدرن بر اساس سفارش مشتری :

از نظر مشخصات و مزایای کلی این نوع از پارتیشن های اداری به سبب اینکه بر حسب سلیقه و نیاز و کاربرد برای اهداف خاصی تولید میشود دارای یک الگوی ثابتی نبوده وکلا بر اساس سفارش طراحی و مهندسی میشود و میتواند کلیه نیاز خریدار را مرتفع نماید.

طراحی و اجرا فضاهای اداری با پارتیشن های مدرن
bullet

۲.۴:طراحی و اجرا فضاهای اداری با پارتیشن های مدرن:

در پروژهای خاص اداری که طراحی فضا ها متفاوت و مدرن مد نظر دارند، تیم پازل ستاب با نیاز سنجی اولیه و کارشناسی از محل پروژه و برسی و پلان برداری ، به صورت سفارشی برای پروژه شروع به طراحی ریز فضا ها و المان های دکوراتیو و کاربردی نموده وبا برگزاری جلسات با کارفرمایان و برسی طرح ها و ادیت و جانمایی های مختلف به طرح نهایی رسیده ،و همانطور که ملاحظه می فرمایید با ظرافت و کیفیت بسیار بالا اجرا می گردد.

پارتیشن شیشه ای مدرن
bullet

۳.۴:پارتیشن شیشه ای مدرن:

در محل های ورودی دفاتر اداری ایجاد المان های دکوراتیو بسیار تاثیر گذار می باشد ،با استفاده از پارتیشن های شیشه ای مدرن ، می توان آرم و لوگو شرکت را بر روی شیشه های دودی دکوراتیو سندبلاست کرده ، تا برای معرفی مراجعه کنندگان در بدو ورود به دفتر اداری باعث تاثیر گذاری و خوانایی بیشتر گردد.

پارتیشن های مدرن و مینیمال اداری
bullet

۴.۴:پارتیشن های مدرن و مینیمال اداری:

در فضاهای اداری با استفاده از المان های مینیمال دکوراتیو می توان با توجه به سادگی ، باعث ایجاد فضایی زیبا و کاربدی گردید.یکی از المان های دکوراتیو ،استفاده از پارتیشن های مدرن با نما های گلاس و شیشه می باشد که با ایجاد انعکاس نور و حالت آینه ای بودن نما پارتیشن باعث بزرگتر نشان دادن فضا می گردد

اجزای دکوراتیو مدرن
bullet

۵.۴:اجزای دکوراتیو مدرن:

استفاده از اکسسوری های دکوراتیو با توجه به ترکیب رنگی متناسب با فضا می توان فضایی زیبا طراحی کرده و با استفاده از اکسسوار های مدرن هویتی جدید به محیط کار خود بخشید ،برای افرادی که می خواهند ظاهری جدید در فضای اداری خود طراحی کنند، اکسسوار های بسیار شیک و مدرن و روش های متنوعی برای استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی قابل طراحی و اجرا می باشد

تولید شیشه های خاص بر اساس سفارش مشتری
bullet

۶.۴:تولید شیشه های خاص بر اساس سفارش مشتری:

ارائه شیشه های دکوراتیو در پارتیشن های اداری این امکان را فراهم میسازد تا مشتری بر اساس طرح دلخواه از شیشه های دکوراتیو در پارتیشن استفاده نماید، با استفاده از شیشه های دودی و برنز و سندبلاست کردن طرح مد نظر روی این شیشه ها همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید میتوان به زیبایی از شیشه های دکوراتیو در پارتیشن بندی استفاده نمود

پارتیشن هلالی دکوراتیو
bullet

۷.۴:پارتیشن هلالی دکوراتیو:

یکی از کاربرد های مهم علاوه بر دکوراتیو بودن پارتیشن هلالی استفاده از آن در معابر کم عرض می باشد و یا فضاهایی که به دلیل کم عرض بودن معبر و عدم استفاده از گوشه های تیز، از پارتیشن هلالی استفاده می گردد

طراحی و اجرا پارتیشن های مدرن با ارتفاع های مختلف بر اساس نیاز مشتری
bullet

۸.۴:طراحی و اجرا پارتیشن های مدرن با ارتفاع های مختلف بر اساس نیاز مشتری:

با توجه به چارت سازمانی و نیاز های مشتری برای هر واحد اداری که توسط پارتیشن از یکدیگر جدا می گردد می توان از پارتیشن با ارتفاع های متفاوت استفاده نمود .برای مثال بین واحد اتاق مدیریت و اتاق جلسات نیاز می باشد که صدا واضح به گوش نرسد بنابر این ارتفاع پارتیشن می بایست تا سقف واحد ادامه پیداکند،همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید پارتیشن های پازل ستاب با ارتفاع های مختلف در کنار یکدیگر قابل اجرا می باشند.

ایجاد هارمونی رنگی و متریالی در فضا های اداری مدرن
bullet

۹.۴: ایجاد هارمونی رنگی و متریالی در فضا های اداری مدرن:

همانطور که ملاحظه می فرمایید استفاده از رنگبندی و متریال مناسب در فضا و ایجاد هارمونی رنگی بین اجزای پارتیشن و فرنیچر بسیار حائز اهمیت می باشد، ترکیب ام دی اف های گلاس براق در کنار ام دی اف مات نیز باعث تاثیر گزاری بیشتر می گردد.

اجرای بسیار دقیق پارتیشن های اداری مدرن
bullet

۱۰.۴:اجرای بسیار دقیق پارتیشن های اداری مدرن :

یکی از دلایل مهم در تفاوت و متمایز بودن ایجاد دقت و ظرافت بسیار بالا در طراحی فضا های اداری در ارائه محصول نهایی می باشد. همانطور که ملاحظه می فرماید اجرا پارتیشن های مدرن بدون هیچ نوع اتصال نمایان و قابل مشاهده در نما پارتیشن به زیبایی اجرا گردیده است.پارتیشن اداری شیشه ای آلومینیم استیل پارتیشن اداری شیشه ای آلومینیم استیل

این نوع از پارتیشن اداری شیشه ای دارای فریم آلومینیم بوده ویکی از زیباترین پارتیشن های شیشه ای بشمار میرود و به دلیل داشتن فریمهای آلومینیوم مزیتها و محدودیتهای خاص خود را دارد .فریم این پارتیشن دارای مقاومت بسیار بالا و از آلومینیوم شمش تهیه و اکسترود میگردد و پس از فرم دهی برای رنگ سیستم آنادایز بکار گرفته شده است و محصول خروجی بسیار چشم نواز و زیبا ارائه میگردد.


مزایا و محدودیتهای پارتیشن اداری شیشه ای با فریم آلومینیوم استایل


bullet

۱.۵:مقاومت بالای پروفیل :

سابقا یکی ازبزرگترین اشکالات پارتیشنهایی که قابلیت اگوستیکی را دارا بوده اند، ظاهر بسیار نازیبا و ضمخت این نوع پارتیشن بوده است .که به جرات میتوان گفت پازل ستاپ این مشکل را کاملا حل کرده و پارتیشن های آگوستیک پازل ستاپ دارای ظاهری بسیار زیبا ومدرن است .

bullet

۲.۵:سطح اشغال بسیار کم بدلیل ظرافت و پهنای کم پروفیل :

پارتیشن شیشه ای آلومینیم استایل یکی از ظریفترین پارتیشن های اداری است و از طرفی یک از قوی ترین و مقاومترین پارتیشن ها بشمار میرود .پروفیل این پارتیشن دارای پهنای ۵.۵ سانتیمتر است که براحتی میتوان در باریکترین فضاها از آن استفاده کرد ،بدون آنکه فضایی را اشغال کند . واین قابلیت بسیار مهی است و زمانی این مساله مهمتر به نظر میرسد که مقاومت بالای این را شاهد هستیم. بنا بر این ما محصولی را داریم که علاوه بر مقاومت بسیار بالا دارای ظرافت و زیبایی نیز بوده و سطح اشغال بسیار کمی را دارد و در اجرا و بکار گیری در متراژه ای بالای این مدل پارتیشن اداری شاید ده ها متر مربع به فضای کاریمان اضافه میشود.

bullet

۳.۵:قابلیت آگوستیک بالا :

این پارتیشن هم مبتواند با شیشه تک جداره ۱۲ میلیمتری و هم با شیشه های دو جداره اجرا گردد که در اجرا با شیشه های دوجداره خاصیت آگوستیکی بالایی پیدا کرده و میتواند به میزان قابل صدای محیط را مهار نماید .این قابلیت در فضاهایی که ما نیاز به استفاده از دیوایدر آگوستیک هستیم و نمیتوانیم دیوار و یا پارتیشن دوجداره ضخیمی را کار کنیم بسیار کارایی داشته و نیاز ما را کاملا مرتفع مینماید.

bullet

۴.۵:سیستم تولید مدولار پارتیشن اداری شیشه ای الومینیوم استایل :

شاید بتوان گفت این مدل از پارتیشن اداری مدولار ترین پارتیشن موجود باشد چرا که دارای مدول تولیدی و نصب کاملا مشخص بوده و این قابلیت موجب شده تا در حد اقل زمان فقت در یک روز بتوان متراژ بالایی از این محصول را نصب کرد. و دیگر مزیتی که تولید مدولا ر این پارتیشن به ما میدهد قابلیت استفاده چندین باره این محصول میباشد که کمتر پارتیشنی چنین قابلیت را داراست .بطوریکه ما میتوانیم این محصول را از محل قبلی جمع آوری کرده و در محل دیگری نصب نماییم .

bullet

۵.۵:قابلیت قرارگیری پرده کرکره و نور دهی بالا :

دو مزیت و قابلیت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم را میتوان میزان نوردهی بالای این محصول و قابلیت استفاده از پرده های کرکره در این محصول نام برد که این مزیت به ما این امکان را میدهد که هم بالاترین تامین نور را داشته باشیم و هم با استفاده از پرده کرکره های ۱۶ میلیمتری و نصب آنها بروی این پارتیشن بتوانیم میزان نور و ارتباط چشمی را تنظیم نماییم.

مقاومت بسیار بالا پروفیل
bullet

۶.۵:مقاومت و ایستایی بالا پروفیل:

فریم این پارتیشن شیشه ای دارای مقاومت بسیار بالا و از آلومینیوم شمش تهیه و اکسترود میگردد. همانطور که ملاحظه می فرمایید به دلیل ایستایی و مقاومت بالا پروفیل، قابلیت نصب این پارتیشن بسیار بالا بوده و بدون نیاز به ساپورت گرفتن از سقف به زیبایی در ارتفاع های کوتاه قابل نصب می باشند.

ظرافت و زیبایی پروفیل پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل
bullet

۷.۵:ظرافت و زیبایی پروفیل پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل:

پارتیشن شیشه ای با پروفیل الومینیوم استایل دارای ظرافت بسیار بالایی می باشد، پهنای پروفیل ۵.۵ سانتیمتر است و در نما پارتیشن لت های عمودی به ضخامت ۴ سانتیمتر می باشند و با توجه به ظرافت بالای پروفیل بیشترین سطح شیشه ای را در نما پارتیشن به وجود می آورد

اجرای ترکیبی پارتیشن شیشه ای و کمد دکوراتیو
bullet

۸.۵:اجرای ترکیبی پارتیشن شیشه ای و کمد دکوراتیو:

همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل، به زیبایی قابل نصب در کنار کمد های دکوراتیو با ارتفاع های مختلف می باشد و نیاز فضا به کمد و همچنین عبور نور و داشتن دید بصری را برطرف می سازد . با توجه به نیاز هر فضا و هر پروژه می توان از ترکیب پارتیشن شیشه ای و کموتیشن طراحی و اجرا نمود .

قابلیت اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس
bullet

۹.۵:قابلیت اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس:

پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل قابلیت اجرا به صورت فریم لس ( شیشه ها در یک قاب کلی کنار یکدیگر قرار بگیرند، بدون اجرای لت عمودی پروفیل در نما )می باشند .شیشه های پارتیشن در عرض های ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر در قاب کلی پارتیشن در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

اجرا پارتیشن شیشه ای در ارتفاع های مختلف
bullet

۱۰.۵: اجرا پارتیشن شیشه ای در ارتفاع های مختلف:

با توجه به نیاز و کاربری هر فضا می توان از پارتیشن ها ی اداری با ارتفاع های متفاوت استفاده نمود. همانطور که ملاحظه می فرمایید پارتیشن های شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل با دو اختلاف ارتفاع به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

پارتیشن شیشه ای با شیشه های دوجداره آگوستیک
bullet

۱۱.۵:پارتیشن شیشه ای با شیشه های دوجداره آگوستیک:

پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل با پهنای ۵.۵ سانتیمتر می باشد و تک جداره شیشه ۱۰ میل سکوریت داخل آن قرار می گیرد. در فضاهایی که نیاز به آکوستیک بودن پارتیشن می باشد و در عین حال مد نظر دارند از پارتیشن با نمای شیشه ای استفاده گردد،داخل پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل از شیشه دوجداره ۶.۱۰.۶ با گاز آرگون و سکوریت استفاده می گردد.

سندبلاست رامات شیشه های پارتیشن
bullet

۱۲.۵:سندبلاست رامات شیشه های پارتیشن:

در پارتیشن های شیشه ای، بر روی شیشه ها می توان از طرح های مختلف به صورت سندبلاست استفاده نمود ،اگر بخواهیم فضا بدون دید باشد از سندبلاست مات و یا پرده کرکره ۱۶ میل می توان استفاده نمود و یا .اگر بخواهیم دید بصری در ارتفاعی از شیشه گرفته شود می توان از طرح های مختلف سندبلاست رامات همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید استفاده نمود و یا از لوگو و آرم سازمانی بر روی درب ها می توان استفاده نمود.

تولید مدولار پارتیشن شیشه ای
bullet

۱۳.۵:تولید مدولار پارتیشن شیشه ای:

یکی از عوامل حائز اهمیت برای کارفرمایان مدولار بودن پارتیشن ها و قابلیت باز شدن و استفاده در فضای دیگر می باشد،در مواقعی که ممکن است دفتر اداری را برای فعالیتی اجاره کنیم و در آن فضا نیاز به پارتیشن بندی برای انجام فعالیت داشته باشیم ،این امر مهم می شود که با توجه به هزینه ای که برای پارتیشن بندی انجام شده و ملک استیجاری است آیا امکان استفاده از این پارتیشن ها در فضای دیگر و یا ملک دیگر وجود دارد؟ بله با توجه به مدولار بودن پارتیشن های شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل پازل ستاب این امکان را برای کارفرمایان فراهم نموده است .

قابلیت نوردهی زیاد بین دو فضا
bullet

۱۴.۵:قابلیت نوردهی زیاد بین دو فضا:

با توجه به ظرافت بالا پروفیل بیشترین سطح شیشه را در پارتیشن داریم بنابر این در فضاهایی که نوردهی بین دو فضا حائز اهمیت می باشد، می توان از پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استایل با فریم ویا فریم لس نیز استفاده نمود و بیشترین سطح شیشه خور و عبور نور درفضا را داشته باشیم.پارتیشن کمد یا پارتیشن اداری کوموتیشن پارتیشن کمد یا پارتیشن اداری کوموتیشن

یکی از دغدغه هایی که معمولا در پارتیشن بندی اداری مورد بحث بوده است ،استفاده بهینه فضای اداری و بکار گیری محصولاتی است که بالاترین کارایی را داشته باشد ..این مسئاله پازل ستاپ را به طراحی کوموتیشن و یا همان پارتیشن کمد رسانید . کوموتیشن تلفیق پارتیشن دوجداره اداری و کمد اداری میباشد که هر دو محصول درهم آمیخته و دیوایدری با کاربری کمد طراحی گردیده است این محصول کاملا سفارشی بوده و بر حسب نیاز محل و کاربری مورد تقاضا ، تقسیم بندی و طراحی میگردد.


قابلیتها و مزایایی که کوموتیشن به ما میدهد:


استفاده بهینه از فضا با پارتیشن کمد
bullet

۱.۶: استفاده بهینه از فضا :

همانطور که توضیح داده شده، بزرگترین مزیت این پارتیشن تلفیق دو سطح اشغال و در نتیجه استفاده بهینه از فضای اداری میباشد و دیگر مزیت ، انتخاب باشو کمد به طرف دلخواه است یعنی اینکه ما در پارتیشن کمد میتوانیم تعدادی از باشوهای کمدها رابه یک طرف و تعدادی دیگر را به طرف دیگر اختصاص دهیم و طرفی که پشت کمد قرار می گیرد بصورت نمای دیوار کوب اجرا میگردد.پارتیشن کمد در صورت طراحی و اجرای صحیح محصولی بسیار زیبا و با کارایی بالا میباشد .و میتواند در استفاده بهینه از فضا کاملا نیاز ما را مرتفع سازد نمونه های طراحی شده پازل ستاپ هر یک با رویکرد و کارایی خاص انجام شده است یکی دیگر از مزایای این نوع پارتیشن قابلیت پوشش دهی بروی سازه ها و قسمتهایی است که ما نمیخواهیم در دید عموم قرار گیرد مانند ستونها،رایزره و یا دستگاها اعم سرور و.... که با بکار گیری این مدل از پارتیشن اداری ضمن پوشش دهی مورد نیاز لطمه ای نیز به دکوراسیون وارد نمینماید.

تقسیم بندی بر اساس نیاز مشتری
bullet

۲.۶:تقسیم بندی بر اساس نیاز مشتری:

با توجه به کاربری و نیاز هر فضا می توان کمد پارتیشن (کتابخانه دکوراتیو) را در نما تقسیم بندی نمود . اگر کتابخانه جنبه دکوراتیو داشته باشد و از لوح های تقدیر ، لوگو شرکت ، قاب های عکس و تندیس و ... بخواهیم در آن قرار دهیم همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید از قفسهای بدون درب با نور پردازی در فضای کتابخانه دکوراتیو استفاده می کنیم.ونیز می توان از قفسه های بدون درب و باارتفاع استاندارد کتاب برای قرار دادن کتاب در نما کتابخانه نیز می توان در طراحی مد نظر قرار داد.

اجزا دکوراتیو کمد پارتیشن
bullet

۳.۶:اجزا دکوراتیو کمد پارتیشن:

با توجه به نوع کاربری فضا می توان از اکسسوآرهای دکوراتیو نیز در کموتیشن(کمد پارتیشن دکوراتیو)استفاده نمود با توجه به ابعاد اجزای دکوراتیو مورد استفاده می توان نما کموتیشن را طراحی و بر اساس نیاز و خواسته شما اجرا نمود

قاب شیشه ای دکوراتیو
bullet

۴.۶:قاب شیشه ای دکوراتیو:

در مواقعی در فضا علاوه بر استفاده از کموتیشن اداری نیاز به دید بصری و ایجاد ارتباط بین دو فضا می باشد، که در اینصورت با استفاده از قاب های شیشه ای با شیشه های دکوراتیو با طرح های سندبلاست متنوع می توان این فضا را در کموتیشن اداری اجرا نمود

طراحی کمد و کتابخانه
bullet

۵.۶:طراحی کمد و کتابخانه:

با توجه به کاربری هر واحد و فضا اداری می توان بر اساس نیاز سنجی برای هر فضای اداری: کمد ، کمد کنسول ، کمد فایلینگ و یا کتابخانه دکوراتیو همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید طراحی و اجرا نمود. اگر کتابخانه دکوراتیو دارای ترکیبی از اجزا دکوراتیو و لوح های تقدیر و تندیس ها و کتابهای خاص باشد ، تقسیمات افقی و عمودی نما کتابخانه با توجه به آن ها و با در نظر گرفتن زیبایی بیشتر کتابخانه دکوراتیو صورت می گیرد .

درب تاچ کموتیشن اداری
bullet

۶.۶:درب تاچ کموتیشن اداری:

همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید برای همسانی بیشتر در فضا و ایجاد فضایی همسطح با دیوار پوش کنار، از درب تاچ و بدون دستگیره برای کموتیشن می توان استفاده نمود، که باعث زیبایی و همسانی بیشتر کموتیشن اداری می گردد و در هنگام بسته بودن درب کمد کاملا با دیوارپوش کنار خود همسطح می باشد.

انتخاب بازشو کمد به طرف دلخواه
bullet

۷.۶:انتخاب بازشو کمد به طرف دلخواه:

در فضاهای اداری برای استفاده بهینه و کاربردی از فضا از کموتیشن اداری استفاده می گردد.دراین فضاها در قسمت هایی که نیاز به کمد و جدا کننده می باشد بهترین انتخاب کموتیشن اداری است،با توجه به چیدمان میزها و نیاز دسترسی به کمد می توان کموتیشن اداری را طراحی نمود. در سمتی که نیاز به استفاده از کمد می باشد می توان درب تاچ و یا درب لولایی با دستگیره قرار داد و در سمت دیگر آن نما دیوارپوش اجرا گردد ،با این کار به جای استفاده از پارتیشن و سپس اجرای کمد در سمت مورد نیاز، استفاده از محصول کموتیشن اداری انتخاب مناسب تر و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه تر می باشد.

استفاده از ترکیب رنگی دلخواه در کمد پارتیشن اداری
bullet

۸.۶:استفاده از ترکیب رنگی دلخواه در کمد پارتیشن اداری:

با توجه به اهمیت استفاده از نوع ترکیب رنگ بندی و داشتن هارمونی در فضای اداری ، در طراحی کمد پارتیشن اداری که دو سمت کمد قابل استفاده و دارای نما می باشد ، می توان از ترکیب دو رنگ که در فضای اداری مورد استفاده قرار گرفته است به کار برد و یا نیز با ایجاد ریتم در ارتفاع درب های کمد باعث زیبایی و ترکیب بهترهمانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید گردید .

نورپردازی در کمد پارتیشن اداری
bullet

۹.۶:نورپردازی در کمد پارتیشن اداری:

یکی از عوامل مهم و تاثیر گزار در طراحی فضای اداری نور پردازی می باشد،همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید ایجاد باکس های دکوراتیو در کموتیشن اداری و نورپردازی موضعی در بالای باکس باعث ایجاد فضای تاکیدی شده است ، که با قراردادن اجزا مهم همانند لوح تقدیر و یا تندیس و ..باعث تاکید و نمایان شدن هرچه بیشتر آن شده است.

طراحی فضا منشی با کموتیشن مدرن
bullet

۱۰.۶:طراحی فضا منشی با کموتیشن مدرن:

جانمایی و محل استقرار منشی در فضای اداری باید خوانا باشد ونزدیک به ورودی مجموعه و قابل مشاهده ، باید در نظر داشت که منشی به کمد فایلینگ جهت نگهداری و بایگانی اسناد و مدارک نیاز دارد و با توجه به نزدیک بودن به ورودی می بایست بسیار زیبا دکوراتیو و تاثیر گزار طراحی و اجرا گردد ،همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید، از کموتیشن دکوراتیو با ام دی اف های گلاس سفید براق و ترکیب آن با شیشه شفاف فضای منشی را از واحد کارمندی به زیبایی جدا کرده است .پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای سالید پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای سالید

این مدل پارتیشن اداری ضمن برخورداری از کلیه مزیت پارتیشن های دو جداره مزیتهای پارتیشن شیشه ای را نیز داراست و مجموعهای از کاربردهای پارتیشن دو جداره و شیشه ای را باهم داشته و نیاز ما را به یک دیوایدر زیبا و کارآمد کاملا مرتفه مینماید .در تعیرف کلی پارتیشن اداری سالید پارتیشن دوجداره ایست که تمامی پانلهای آن شیشه استفاده شده و یکی از پر کاربردترین نوع دیوایدرها بشمار میرود.


مزایا و مشخصات پارتیشن اداری دو جداره شیشه ای سالید:


bullet

۱.۷: استحکام بالای اسکلت پارتیشن :

استراکچر پارتیشن سالید. دو جداره و از قوطیهای ام دی اف روکش دار در هم تنیده تشکیل شده است و دارای مقاومت بسیار بالایی است و هر وسیله ای را میتوان بروی آن نصب کرد.توضحات بیشتر .......

bullet

۲.۷: قابلیت عبور کابل و سیمهای شبکه و ... از داخل پارتیشن :

این مدل از پارتیشن نیز مانند سایر مدلهای پارتیشن اداری دوجداره دارای قابلیت عبور کبل را دارد و ما میتوانیم به میزان دلخواه فضایی را برای این منظور در پارتیشن تعبیه نماییم.توضیحات تکمیلی ....

bullet

۳.۷: قابلیت نصب پرده کرکره در پارتیییشن اداری سالید :

در داخل این پارتیشن بین دو شیشه مانند سایر مدلهای دوجداره پازل فضای بسیار مناسبی برای نصب پرده قرار دارد ومیتوان پرده کرکره را در داخل این پارتیشن بین دو شیشه قرار داد و با ولوم بیرونی، آنرا، تاریک و رووشن نمود . در صورت تمایل میتوان ازپرده کرکره موتورایز(پرده کرکره برقیق که با ریموت کنترل از راه دور قابل کنترل است و میتوان پرده را تاریک و روشن و بالا پایین برد) داخل پارتیشن استفاده کرد چراکه د اخل این پارتیشن فضایی بسیار مناسب برای نصب کامل پرده وجود دارد. با نصب پرده داخلی نمایی بسیار زیبا را از پارتیشن شاهد خواهیم بود .

اجرا ترکیبی نما شیشه ای و تمام پانل پارتیشن اداری
bullet

۴.۷:اجرا ترکیبی نما شیشه ای و تمام پانل پارتیشن اداری:

در اجرای پارتیشن های پازل ستاب می توان از ترکیب نما تمام پانل و شیشه های قدی در کنار یکدیگر نیز استفاده نمود همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید در قسمت هایی از پارتیشن که میخواهیم فضای داخل اتاق از بیرون دید نداشته باشد از نما با تقسیم بندی ۳ تایی پانل استفاده نمودیم و به زیبایی قابل ترکیب با نما تمام شیشه قدی می باشد.

قاب شیشه ای پارتیشن شیشه ای سالید
bullet

۵.۷:قاب شیشه ای پارتیشن شیشه ای سالید:

پارتیشن شیشه ای سالید دوجداره سوپر فریم می باشد که از ۵ لایه ام دی اف ۱۶ میل تشکیل شده و ضخامت آن ۱۳.۵ سانتیمتر است، نما این پارتیشن از شیشه های قدی سکوریت به ضخامت ۱۰ میلیمتر ، و قاب ام دی اف به عرض ۸ سانتیمتر تشکیل شده است، بین ۲ شیشه در سازه پارتیشن امکان نصب پرده کرکره ۱۶ میل می باشد و ست ولومی پرده کرکره جهت تیره و روشن کردن پرده روی قاب پارتیشن و به سمت داخل نصب می گردد

تیم فنی و متخصص پازل ستاب
bullet

۶.۷:تیم فنی و متخصص پازل ستاب:

استفاده از شیشه دودی در پارتیشن شیشه ای سالید
bullet

۷.۷:استفاده از شیشه دودی در پارتیشن شیشه ای سالید:

همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید در پارتیشن شیشه ای سالید می توان به جای شیشه شفاف از شیشه دودی استفاده نمود ،با استفاده از شیشه دودی دید بصری بین ۲ فضا نصف می شود، اگر بخواهیم حریم خصوصی برای هر فضا داشته باشیم می توانیم از پرده کرکره ۱۶ میل مشکی بین دو شیشه پارتیشن استفاده نماییم که باعث زیبایی بیشتر پارتیشن شیشه ای با شیشه دودی میگردد. از راهکارهای ایجاد مانع بصری در پارتیشن های شیشه ای استفاده از پرده کرکره و یا سندبلاست با طرح های مختلف می باشد

طراحی مدرن پارتیشن شیشه ای سالید
bullet

۸.۷:طراحی مدرن پارتیشن شیشه ای سالید:

در فضاهای اداری متریال طرح چوب با خطوط و رگه های عمودی جای خود را به متریال مدرن های گلاس براق و یا مات داده اند ،استفاده از قاب شیشه ای با متریال مشکی های گلاس براق و شیشه های قدی دودی با رفلکت نور و ایجاد حالت آینه ای باعث تاثیر گذاری بیشتر فضا گردیده است، استفاده از متریال همسان در مبلمان اداری باعث ایجاد هارمونی در فضای اداری می گردد

تقسیم بندی یکسان نما پارتیشن
bullet

۹.۷:تقسیم بندی یکسان نما پارتیشن:

یکی از مواردی که می بایست در طراحی پارتیشن اداری مد نظر قرار داد طراحی نما و تقسیمات پانل و یا شیشه ها در نما پارتیشن اداری می باشد به طور مثال در یک طول ۴۷۰ سانتیمتر بهتر است این طول به ۵قسمت مساوری که هر قاب ۹۴ سانتیمتر می باشد تقسیم گردد نه اینکه این طول به ۴ قسمت ۱۰۰ سانتیمتری و ۱ قسمت ۷۰ سانتیمتری تقسیم گردد. همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید قسمت درب ورودی از طول دیواره پارتیشن کسر گردیده و طول باقی مانده به ۳ قسمت مساوی تقسیم گردیده است.

bullet

۱۰.۷ پارتیشن شیشه ای با قاب مشکی های گلاس:

همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید پارتیشن شیشه ای سالید با قاب های ۸ سانتیمتر از متریال مشکی های گلاس براق و شیشه های دودی به زیبایی اجرا گردیده است

bullet

۱۱.۷ سندبلاست در پارتیشن شیشه ای:

یکی از راههای ایجاد مانع دید بصری در شیشه های پارتیشن استفاده از سندبلاست است،سندبلاست می تواند دارای طرح های متنوع باشد از جمله استفاده از لوگو یا آرم سازمانی ، یا سندبلاست رامات به صورت خطوط راه راه شفاف و مات با پهنا های متفاوت ، سندبلاست مات در قسمت وسط شیشه و یا طرح های دیگر می باشد

bullet

۱۲.۷پارتیشن شیشه ای سالید با ارتفاع ۲۲۰ سانتیمتر :

فضاهای اداری را که می خواهیم با پارتیشن بندی به چند واحد مختلف تقسیم بندی کنیم می بایست سیرکولاسیون و گردش هوا را نیز در نظر داشته باشیم اگر برای هر اتاق که با پارتیشن بندی جدا می شود سیستم سرمایش و یا گرمایش تامین نشود ، بهتر است ارتفاع پارتیشن را تا سقف کار نکنیم. ارتفاع کوتاه در پارتیشن با داشتن استاندارد درب ورودی برای هر فضا ۲۲۰ سانتیمتر می باشد .ارتفاع های کوتاه دیگر به صورت بدون درب قابل اجرا نیز می باشد

bullet

۱۳.۷پرده کرکره در پارتیشن شیشه ای :

یکی از راهکار های ایجاد مانع بصری ،در پارتیشن اداری استفاده از پرده کرکره بین دو جداره شیشه و داخل پارتیشن می باشد. ولوم پرده روی پارتیشن نصب می شود می توان با ولوم نصب شده پرده کرکره را تیره و روشن نمود.