X
InnerBanner

پارتیشن مدرن

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » پارتیشن مدرن
Loading the player ...
پارتیشن مدرن

پارتیشن مدرن

همان‌طور که در تصویر مشخص است در پارتیشن های مدرن نیز می‌توان ساختار کوموتیشن را پیاده کرد پس می‌توان پارتیشن کمد را در دسته‌بندی پارتیشن مدرن قرار داد. در تصویر زیر پارتیشن ازیک‌ طرف به‌ صورت دیوارپوش بوده و از طرف دیگر کمد و قفسه‌های دکوراتیو تعبیه‌ شده است همچنین ساختار فرمی و متریالی مدرن را داراست که ترکیب آن تبدیل به این محصول شده است.

پارتيشن مدرن
استفاده از افکت کتریال در پارتیشن مدرن
bullet

استفاده از افکت کتریال در پارتیشن های مدرن

در تصویر مقابل با استفاده از افکت کتریال استفاده‌ شده در پارتیشن منظری سه‌بعدی به فضا داده و پارتیشن مدرن ارائه‌شده در تصویر تأثیری خاص بر پیرامون خود می‌گذارد. همواره بایستی به یاد داشته باشیم، از ترکیب چند فرم و متریال می‌توان به جلوه‌ای منحصربه‌فرد از یک محصول رسید.

bullet

استفاده از متریال جدید

استفاده از متریال جدید و مدرن بایستی در ساختار کلی پارتیشن پیاده گردد چراکه یکی از اصلی‌ترین اهداف پارتیشن‌بندی همانا جدا کردن دو فضا از یکدیگر است.

استفاده از متریال جدید در پارتیشن مدرن
ترکیب‌بندی دیوار پوش و شیشه و ارائه پارتیشن‌های مدرن و شیک
bullet

ترکیب‌بندی  پارتیشن دیوار پوش و شیشه ای

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌فرمایید ترکیبی سازگار و همسان از دیوار پوش که هم می‌تواند پوششی روی دیوار سازه‌ای باشد و هم می‌تواند ارائه‌دهنده پارتیشن مدرن ترکیبی باشد، ما را به دیوایدر و پارتیشنی شیک می‌رساند. پازل ستاپ از قوی‌ترین گروه‌های طراح و تولیدکننده پارتیشن‌های مدرن می‌ باشد.

bullet

ترکیب چند جزئی فرنیچر در پارتیشن مدرن

همان‌طور که ذکر شد پارتیشن مدرن می‌تواند از ترکیب چند جزئی فرنیچر به دست آید که در فرم زیر نیز ترکیب چند کاربری از پارتیشن در هندسه کرو و شکسته ، سبب ایجاد این پارتیشن شده است.

ترکیب چند جزئی فرنیچر درپارتیشن  مدرن
رنگ بندی پارتیشن مدرن
bullet

رنگ بندی پارتیشن مدرن

در ساختار فرنیچر اداری مدرن استفاده از رنگ‌بندی روز با استفاده از رنگ‌ سازمانی اهمیت مضاعف داشته و می‌تواند جلوه‌ ای زیبا در محیط ایجاد نماید.

bullet

طراحی فضای اداری مدرن

در طراحی فضاهای اداری علاوه بر اجرای پارتیشن مدرن بایستی سایر اجزای دکوراسیون اداری مانند میزها، کانتر و ... نیز به‌صورت مدرن طراحی شود تا کلیه موارد تشکیل‌دهنده دکوراسیون از یک مفهوم کلی پیروی نماید.

طراحی فضای اداری مدرن
انتخاب متریال در پارتیشن‌های مدرن
bullet

انتخاب متریال در پارتیشن‌های مدرن

همان‌طور که مشهود است یکی از تعیین کننده ترین آیتم‌ها در تولید محصولات، متریال مورد استفاده می‌باشد که می‌بایست با احتیاط انتخاب شود، چراکه متریال استفاده شده در پارتیشن‌های مدرن به میزان فرم‌های انتخابی دارای اهمیت  فراوانی می‌باشد.

bullet

عدم محدودیت در دیوارک‌ها

در ساختار پارتیشن‌های مدرن و کوموتیشن هیچ‌گونه محدودیتی وجود نداشته و می‌توان با توجه به کاربرد مورد نیاز، فرم‌ های متنوعی را خلق کرد و با آن محصول مورد نظر را به دست آورد.

عدم محدودیت در دیوارک‌های پارتیشن مدرن
متریال مدرن
bullet

ترکیبی چشم‌نوازاز متریال های مختلف

ترکیب شیشه‌های سمبلاست و استفاده از متریال با تکنولوژی سی ان سی، تمام محدودیت‌های طراحی را زیر پا گذاشته و فرم‌های بسیار زیبا از پارتیشن مدرن را به نمایش می‌گذارد.

bullet

ترکیب فرم‌ های پارتیشن مدرن

ترکیب فرم‌ها و متریال ها و احاطه به جدیدترین متریال ها ، پازل ستاپ را به یکی از قوی‌ترین گروه‌های طراح و تولیدکننده پارتیشن‌های مدرن تبدیل کرده است. طراحی زیبا و اجرای دقیق از نقاط تمایز محصولات گروه ما می‌باشد.

ترکیب فرم‌های پارتیشن مدرن
استفاده از تقسیمات برشی در طراحی مدرن
bullet

استفاده از تقسیمات برشی در طراحی مدرن

در طراحی مدرن استفاده از تقسیمات برشی برای کاربری های متفاوت بسیار مهم و کارا می باشد و شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین شاخصه های معماری مدرن، تقسیمات برشی می‌باشد. در این تقسیم بندی‌ ها حدالامکان مرز مشخصی بین اجزای مختلف ایجاد نمی شود و اجزای مختلف دکوراسیون اداری با حفظ کاربرد در هم آمیخته و تبدیل به یک جزئی مرکب شده اند.

bullet

ایجاد نور در دکورتیو

همان‌گونه که در تصویر مشاهده می‌شود پارتیشن اداری از داخل دیوار پوش‌ های جانبی خود بیرون آمده و نورهای دکورتیو نیز برشی در دیوار های پیرامون خود ایجاد شده است.

ایجاد نور در دکورتیو
نور پردازی خطی برای دکوراسیون اداری
bullet

نور پردازی خطی برای دکوراسیون اداری

نور پردازی خطی برای دکوراسیون اداری کاربرد مناسبی دارد و اگر این نور پردازی در برش هایی از دیوارپوش و یا پارتیشن دوجداره و یا انواع محصولات دیگر صورت گیرد، جلوه زیبایی به سازه های پیرامونی خود بخشیده و درعین حال فضایی را نیز اشغال نمی نماید .

bullet

پارتیشن اداری با فریم های ظریف

استفاده از پارتیشن های اداری با فریم های ظریف و هماهنگی خطوط آن با دیگر اجزا چشم نواز بوده و به بیننده احساس آرامش می‌بخشد.زیرا یکی از اصلی ترین اهداف تغییر، ایجاد محیط آرامش بخش می باشد.

پارتیشن اداری با فریم های ضعیف
متریال سنگ مصنوعی
bullet

متریال سنگ مصنوعی

بکارگیری صفخات و متریال سنگ مصنوعی ( کرین ) شاید به هزینه پروژه بیفزاید ولی نمایی منحصر بفرد را به محیط می‌بخشد. بایستی با در نظر گرفتن تمامی مشخصات این متریال از آن استفاده کرد. بطور مثال، از بکارگیری این صفحات در فرنیچری که احتمال جابجایی آن زیاد و به دفعات باشد، خودداری کنیم. چرا که این متریال در جابجایی زیاد دچار آسیب شده و به دلیل وزن بالای متریالی مناسب برای فرنیچر اداری متحرک بشمار نمی‌آید .

bullet

پارتیشن کرو مدرن

تلفیق خطوط قائم و کرو در گوشه ها در محیط هایی که محدودیت متراژ دارند، در ایجاد معابر مناسب کارساز است. در این طرح از مدل پارتیشن کرو مدرن استفاده شده است و در ادامه به پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل منتهی شده است. در این ترکیب‌ها حرکت پلکانی تبدیل متریالی یا فرم بایستی حتماً رعایت شود .

پارتیشن کرو مدرن
پارتیشن مدرن حلالی
bullet

پارتیشن مدرن هلالی

هنگام طراحی در نظر داشتن افکت متریال مختلف در هر محیط و طراحی بر مبنای آن‌ ها می‌تواند خروجی خوبی داشته باشد. در بسیاری از موارد ما شاهد تأثیر منفی انعکاس تصویر متریال در یکدیگر هستیم که به فرم‌ های اصلی و اجزای مختلف دکوراسیون اداری از نظر بصری آسیب وارد می سازد. در تصویر مقابل نمایی زیبا از قرینه سازی دو تصویر حقیقی و مجازی از پارتیشن مدرن هلالی را در کنار یکدیگر داریم .

bullet

انتخاب رنگ در محیط اداری

انتخاب رنگ در پارتیشن مدرن اداری بایستی تابعی از رنگ سازمانی و رویکرد کارکردی آن سازمان باشد. چرا که یکی از اصلی ترین اهداف در تغییرات دکوراسیون و فرنیچر اداری حذف اشتباهات احتمالی قبلی و بهینه سازی فضای کاربری برای کارکرد بیشتر و بالا بردن میزان بهره‌ وری کارکنان است.

انتخاب رنگ در محیط اداری
استفاده از صفحات کربن در مبلمان اداری
bullet

استفاده از صفحات کرین در مبلمان اداری

استفاده از صفحات کرین در مبلمان اداری مستلزم صرف هزینه های بالا بوده و این کار بایستی به دقت و با در نظر گرفتن مشخصات این متریال صورت گیرد. به طور معمول صفحات کرین در استندها و فرنیچرهایی استفاده می‌ گردد که کاملاً از ثابت بودن آن‌ها اطمینان داریم. چرا که این متریال دارای وزن بالا بوده و در جابجایی‌ها احتمال آسیب دیدگی دارند .
شاید اینگونه به نظر رسد که میتوان از گروه زیادی از متریال را در فرنیچر مدرن استفاده کرد بله شاید بشود  تعداد بیسار زیادی از متریال نوین و یا قدیمی را در این محصولات بکر گرفت ولی باید مد نظر داشته باشیم که کاربری فرنیچر و پارتیشن اداری  برای بالابردن و بهره گیری برای نوعی فعالیت کاری است و نمیشود این مطلب را فدای دکوراسیون اداری کرد که البته گروهی از همکاران طراح این اشباه را انجام میدهند و به کارایی طرحهایی که انجام میدهند فکر نمیکنند  باید مد نظر داشت که تغییر در طرح و پیشرفت طراحی زمانی پایدار میتواند باشد که در خدمت کاربری و ارتقائ کارکرد طرح باشد.