X
InnerBanner

پارتیشن شیشه ای

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » پارتيشن شيشه ای
Loading the player ...
پارتيشن شيشه ای

پارتیشن شیشه ای

پازل ستاپ یکی از قویترین تولید کنندگان پارتیش های شیشه ای است و با تحقیق و تجارب چند ده ساله در عرصه تولید انواع پارتیشن، به مدلهایی از پارتیشن شیشه ای دست پیدا کرده است که بنا بر کارایی و نیاز خاص هر محیط مدل مناسب را عرضه می نماید . بطور کلی پارتیشن های شیشه ای در پازل ستاپ به دو نوع تقسیم می شود.
۱: پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
این نوع پارتیشن شیشه ای اداری، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده و متریال پوششی آن نیز از شیشه های دو جداره و یا تک جداره می باشد.
۲: پارتیشن شیشه ای ام دی اف
این نوع پارتیشن شیشه ای دارای استراکچر و فریم از جنس mdfمی باشد ولی متریال پوششی این محصول نیز شیشه غالب می باشد.
هر یک از انواع بالا دارای قابلیت و مشخصات خاص خود بوده و بنا بر نیاز هر فضا ارائه می گردد که در کارکرد و قابلیت ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارد .

پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

مزایای پارتيشن شيشه ای با فریم آلومينيوم استيل:
۱: زیبایی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
۲: استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم
۳:قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
۳: تولید مدولار پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
۴: قابلیت جابجایی این پارتیشن و نصب مجدد آن در محل های دیگر بدون آسیب و با هزینه ای پایین
۵:بالاترین نور دهی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
۶:سطح اشغال بسیار کم پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
۷: ماندگاری بالای رنگ پروفیل و تضمین رنگ تا ۳۰ سال
۸.نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای آلومینیم بصورت کاملا دقیق

bullet

زیبایی پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم استیل:

این نوع از پارتیشن شیشه ای دارای قاب بندی های بسیار زیبا بوده و در نهایت ظرافت تولید می گردد و همچنین پروفیل آلومینیوم آن کاملا با کیفیت تولید شمش جهانی و در مراحل و کوره های مختلف بعمل می آید در نتیجه پروفیل حاصل دارای بالاترین کیفیت سختی و زیبایی بوده و همچنین نوع آنادایز رنگ آن به زیبایی این محصول افزوده است.

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم استیل
 استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
bullet

استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

استحکام این هر محصول بیشترین بستگی را به استراکچر تشکیل دهنده آن دارد و هر چه محصولی دارای اسکلت محکم تری باشد در نتیچه محصول دچار اشکال سازه ای نشده و دارای مقاومت بیشتری خواهد بود در این محصول بدلیل کیفیت بالای پروفیل آلومینیوم تشکیل دهنده آن و همچنین اتصالات قوی، به این پارتیشن مقاومت بسیار بالایی داده است . و البته در مدل های از پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ در قسمت اتصال به کف داکتی مقاوم نیز تعبیه شده تا علاوه بر استفاده های کاربردی ضربه گیر نیز باشد.

bullet

قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

شاید یکی از جالب ترین و مهمترین خصوصیات این محصول درصد بالای مهار صوت می باشد . این نوع دیوایدر شیشه ای بر خلاف ظرافت ظاهری دارای استانداردهای بسیار بالای آکوستیک است و شاید بتوان گفت درصد مهار صوت این محصول را از تمامی مدل های پارتیشن بسیار بیشتر میباشد و این قابلیت زمانی برای ما جذاب تر می شد که ما با دیواره ای قطور این آکوستیک را ایجاد نکرده ایم و تنها یک پارتیشن با قطر ۵ سانتیمتر دارای چنین قابلیتی است. لذا کاربرد این پارتیشن در سالن های کنفرانس سنترال که در وسط یک محیط ایجاد می گردد ، بسیار زیاد است.

 قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای
 تولید پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
bullet

تولید پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

در ساخت پارتیشن شیشه ای در این نوع دیوایدر پس از اندازه گیری بوسیله کارشناسان تبدیل به ابعاد تولید شده و بصورت مکانیزه در کارخانه تولید و اسمبل می گردد ، تا با طرح کای کار قبل از ارسال کاملا تطبیق نماید و سپس پارتیشن در مقاطع قابل حمل ری اسمبل ( Re Assemble ) شده و به محل پروژه حمل می گردد تا نصب گردد. این مراحل کار موجب می گردد تا محصول در کمترین زمان ممکن در محل نصب گردد و این قابلیت از تولید مدولار بدست می آید چرا که در نوع تولید قطعات دارای شیوه و اتصالات هم خانواده هستند و براحتی میتوان آن را جمع و یا باز نمود در تولید مدولار می توان بنا بر نیاز پس از تحویل و نصب کار، باز هم قطعات جدیدی در طرح دلخواه به پارتیشن قبلی اضافه و یا از آن کم کرد.

bullet

امکان جابجایی پارتیشن شیشه ای پازل ستاپ و نصب مجدد آن در محل های دیگر بدون آسیب

سختی و کیفیت بالای پروفیل های استفاده شده در این پارتیشن ها و همچنین قابلیت اسمبلینگ مدولار به ما این امکان را میدهد تا در صورت جابجایی محل و تغییر در تیغه چینی امکان استفاده و نصب مجدد پارتیشن بدون کوچکترین آسیب، وجود داشته باشد. همچنین با این روش ازهزینه مجدد جلوگیری می شود. این قابلیت در این محصول بسیار مهم است چرا که این نوع پارتیشن شیشه ای دارای مقاومت بالا می باشد و میتوان برای سالها، با انتقال آن به محل مورد نظر آنرا مجددا اسمبل کرده و مورد استفاده قرار داد.

 امکان جابجایی پارتیشن شیشه ای پازل ستاپ و نصب مجدد آن
نوردهی بالای پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
bullet

بالاترین نور دهی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

این نوع پارتیشن همان گونه که از تصاویر محصول پیداست دارای بالاترین عبور نور را در پارتیشن های شیشه ای مستحکم دارد. یعنی اینکه در پارتیشن هایی با استحکام دیوار و این نوع به سبب داشتن پروفیل ظریف دارای نوردهی بسیار بالایی است.

bullet

سطح اشغال بسیار کم پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

پارتیشن شیشه ای آلومینیم استیل دارای پروفیلی به قطر ۵ سانتیمتر می باشد و با این سطح اشغال طرح های بسیار متنوع و در وسعت نامحدود می توان از این محصول بهره گرفت چرا که یکی از محسنات و برتری این پارتیشن همین ضخامت پایین در عین دارا بودن مقاومت بسیار بالا می باشد. پس میتوان از این محصول با کمترین پرت فضا استفاده کرد.

سطح اشغال بسیار کم پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
ماندگاری بالای رنگ پروفیل پارتیشن شیشه ای
bullet

ماندگاری بالای رنگ پروفیل و تضمین رنگ تا ۳۰ سال

علاوه بر استحکام و سختی این محصول در رنگ پذیری و ماندگاری، رنگ کوره های آن نیز بسیار مقاوم می باشد. پروفیل های استفاده شده در پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ در آزمون های مختلفی تست خود را به خوبی پس داده است . این پارتیشن به دو گونه ارایه می گردد. نوع اول رنگ پودری کوره ای میباشد که در سالن های رنگ مکانیزه و استاندارد پروفیل رنگ شده و ارائه می گردد و در نوع دوم رنگ پروفیل را به شیوه آنادایز به رنگ دلخواه درمی آوریم که در این شیوه درجه مقاوت آن نیز بسیار بالاتر از رنگ پودری خواهد بود و از طرفی از زیبایی و درخشش خاصی نیز برخوردار خواهد بود.

bullet

قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل

قیمت پارتیشن های شیشه ای آلومینیوم نسبت به کیفیت پروفیل و سیستم نصب و تولید و کیفیت شیشه های مصرفی متفاوت است. پروفیلهای پازل ستاپ به سبب کیفیت مرغوب و همچنین شیوه های تولید و نصب دقیق دارای زیبایی خاصی می باشد و از محصولات مرغوب و بسیار با دوام بشمار می آید و البته قیمت این دیوایدر ها در متر مربعی محاسبه میشود . که در حالت پایه قیمت هر متر مربع ۵۸۰ هزار تومان می باشد که آپشن هایی مانند دو جداره بودن شیشه ها و ... روی قیمت تاثیر خواهد داشت.

 قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل
مشخصات شیشه های پارتیشن شیشه ای
bullet

مشخصات شیشه های پارتیشن شیشه ای سایمون glass partition

در این محصول می توان از شیشه های دو جداره در ضخامت ۲۶ میلیمتر که دارای دو لایه شیشه ۶ میلیمتر سیکوریت و گاز آرگون میانی است این نوع شیشه برای فضاهایی استفاده می گردد که می خواهیم بالاترین درصد آکوستیک را داشته باشیم که در این حالت این محصول این قابلیت را با بالاترین حالت ممکن ایجاد می نماید و البته باید مد نظر داشت که شیشه های دو جداره برای پارتیشن هایی بکار گرفته می شود که تمام قد بوده و پارتیشن تا سقف ادامه پیدا میکند چرا که برای پارتیشن های شیشه ای کوتاه، شیشه دو جداره کاربردی ندارد و شیشه های تک جداره در ضخامت و ۱۲و ۸ میلیمتری استفاده کرد که این شیشه ها از شیشه های فلوت و مرغوب استفاده می گردد و برای پارتیشن هایی استفاده می گردد که یا بصورت نیم قد و کوتاه می باشد و درصد کامل آکوستیک محیط مد نظر نمی باشد که در این حالت منطقی است که به ضخامت شیشه بیافزاییم و از شیشه تک جداره استفاده کنیم.

bullet

فرآیند فروش و برآورد قیمت پارتیشت شیشه ای آلومینیوم استایل ( سایمون) glass partition

بعد از تماس کارفرما با گروه پازل ستاپ یکی از کارشناسان شرکت توضیحات کاملی را بصورت تلفنی ارائه می دهد و در این مذاکره تلفنی کارشناس کلیه قابلیتهای این محصول را به خریدار ارائه داده و همچنین ضمن نیازسنجی دقیق از کارفرما اطلاعات کاربردی مرتبط را به ایشان ارائه می دهد. چرا که شاید بر حسب کاربری و نیازی که کارفرما اعلام می کند بتوان از دیگر محصولات پازل ستاپ بهره گرفت. پس از بررسی و اطمینان نسبی از نظر کارفرما. کارشناس برای بازدید حضوری به محل اعزام شده پلان ازبیلت و یا نقشه موجود محیط را بر میدارد تا طراحی اولی انجام گردد. در این مرحله کارشناس طرح تیغه چینی و برآورد اولیه را به کارفرما ارائه داده و پس از تایید کارفرما، در مرحله قبل از تولید خریدار رنگ و قاب بندیهای پارتیشن خود را با کمک طراح و کارشناس نهایی می کند و پش از چند روز محصول تولید شده به محل انتقال و نصب می گردد.

قیمت پارتیشت شیشه ای
انتخاب پارتیشن مناسب
bullet

انتخاب پارتیشن مناسب

همانطور که گفته شد .پازل ستاپ تیپها و فرمها و متریال متنوعی از پارتیشن دو جداره و تکجداره را تولید مینماید و در قسمت پارتیشن شیشه ای نیز دارای دو نوع کلی مختلف میباشد که در نوع اول پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم ام دی اف است و در نوع دوم پارتیشن شیشه ای فریم آلومینیوم استیل است . که کارشناس پازل ستاپ در مراحل مختلف مزاکره با خریدار موظف است بر حسب نیاز و کاربری مورد انتظار کارفرما مدل مناسب پارتیشن را به ایشان پیشنهاد نماید .

bullet

نصب پارتیشن شیشه ای

در این مرحله محصولات تولیدی کارخانه بسته بندی شده و به محل پروژه انتقال یاقته تا بوسیله تکنسینهای شرکت بدقت در محل پروژه نصب گردد که عموما زمان نصب به سبب تولید مدولار محصول، زمان چندانی نمیبرد و آشفتگی در محل ایجاد نمینماید .پارتیشن شیشه ای سایمون از جمله پارتیشن هایی است که پروسه بسیار کوتاه نصب را دارد چرا که این محصول در کارحانه و پس از تولید قابها اسمبل شده و کاملا چک و کنترل میگردد . وسپس بنا بر اطلاعاتی که از معابر محل اسقرار محصول داریم . قسمتهای ضروری ان ریاسمبل میگردد تا بتوان براحتی به محل نصب انتقال داد . و این امر موجب میگردد تا در حدود یک روز کاری بتوان پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل (سایمون) در محل نصب گردد.

نصب پارتیشن شیشه ای
کنترل کیفیت پس از نصب و تحویل پارتیشن شیشه ای اداری
bullet

کنترل کیفیت پس از نصب و تحویل پارتیشن شیشه ای اداری

در این مرحله پارتیشن در محل نصب گردیده و کارشناس شرکت محصول را در محل مورد بررسی دقیق قرار داده و در صورت نبود مشکل، تحویل کارفرما میگردد

bullet

خدمات پس از فروش پارتیشن شیشه ای اداری:

پازل ستاپ برای این محصول وتمامی محصولات خود دارای گارانتی بلند مدت بوده و خدمات رایگان ارائه مینماید . یکی از بارزترین مشخصات پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ را میتوان مدولار بودن آن نیز نام برد این قابلیت به ما این امکان را میدهد که در صورت نیاز به تغییرات طرح تیغه چینی و یا استفاده این محصول در محیط دیگری . این امکان را خواهیم داشت .این محصول دارای استقامت و استحکام بسیار بالایی است و بر خلاف ظاهر ظریف میتواند نقش دیواری استاندارد و مستحکم را ایفا نماید.

خدمات پس از فروش پارتیشن شیشه ای اداری
 	عدم نیاز به اتصال پارتیشن شیشه ای به سقف
bullet

عدم نیاز به اتصال پارتیشن شیشه ای به سقف:

پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل از نظر استراکچر و اتصالات دارای استحکام بسیار بالایی میباشد و برای نصب این پارتیشن در بسیاری از موارد اتصال یک جهت نیز کفایت میکند و استحکام لازم را خواهد داشت همانطور که در تصویر میبینیم این پارتیشن نیاز به اتصال به سقف ندارد و در فرمهای کوتاه و در صورت کلاف کامل بودن حتی میتوان آن رابه کف نیز اتصال نداد چرا که بصورت خود ایستا نیز دارای استقرار بسیار خوبی است .

bullet

کیفیت آلومینیوم قابهای پارتیشن شیشه ای آلومینیم استایل(سایمون) glass partition


آلومینیوم استفاده شده در تولید این محصول دارای استاندارد بسیار بالایی میباشد و این امر موجب گردیده تا این محصول دارای کیفیتی خاص داشته باشد. و این امر را میتوان با مقایسه ساده با تمامی پارتیشن های آلومینیوم سایر شرکتها براحتی متوجه شد . این محصول با استفاده از آخرین تکنیکهای اکسترود و شمش الومینیوم خارجی اکسترود شده و دارای کیفیت بی رقیب میباشد .فرآیند تولید پروفیل این پارتیشن اختصاصی بوده و دارای فرمول منحصر بفرد میباشد . مراحل تولید این پارتیشن از تولید آلومینیوم تا تولید فرمها و شیشه ها دارای استانداردهای بسیار بالا میباشد که موجب گردیده تا کارخانه با اطمینان این محصول را تا ۱۵ سال گارانتی نماید

 کیفیت آلومینیوم قابهای پارتیشن شیشه ای آلومینیم
 پارتیشن شیشه ای کرکره دار
bullet

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

همانطور که در تصاویر محصولات مشاهده میشود این نوع پارتیشن را میتوان مجهز به کرکره کرد و با کرکره های آلومینیم ، چوبی و یا شید رول ارائه داد و البته در صورت تمایل میتوان از پرده کرکره های ریموت کنترلی استفاده کرد و با نصب این پرده ها روی فریم این نوع پارتیشن نمایی زیبا و کاربردی مناسب به ان بخشید.

bullet

پارتیشن با شیشه سکوریت

شیشه های این محصول بدلیل اینکه دارای قد بلند و در بسیاری موارد بصورت تمام است الزاما بایستی سکوریت باشد که هم دارای مقاومت بیشتری خواهد بود و هم در مواقع شکسته شدن خطر ساز نگردد

پارتیشن با شیشه سکوریت
پارتیشن با شیشه سند بلاست مات
bullet

پارتیشن با شیشه سند بلاست مات

در استفاده از محصول پارتیشن شیشه ای ، ما برای کنترل دید بصری میتوانیم به دو گونه عمل نماییم یا پارتیشن شیشه ای کرکره دار استفاده نماییم که مشخصات آن ارائه گردیده است و یا شیشه های پارتیشن را بصورت سندبلاست درآوریم در این حالت با تکنولوژی سندپلاس ما میتوانیم کل و یا قسمتی از شیشه را بصورت کرکره ای ویا لوگوی مورد نظر و یا کل شیشه را بصورت کدر درآوریم که در این حالت مانع بصری ایجاد میشود و البته نور به میزان کافی عبور خواهد یافت که در بسیاری از موارد برای کنترل در هزینه ها بجای استفاده از پرده کرکره در پارتیشن از سندبلاست استفاده میگردد. که البته برتری شیوه سندبلاست نسبت به پرده این است که در این شیوه کاربر نمیتتواند میزان ارتباط بصزری محل خود را کم یا زیاد کند ولی در صورت استفاده از پرده کرکره کاربر، اختیار دید بصری محل خود را خود دارد.

bullet

پارتیشن شیشه و استیل

شاید اینگونه بنظر رسد که محصول پارتیشن شیشه ای پازل ستاپ ، پارتیشن شیشه و استیل است در صورتی که این محصول از پروفیل آلومینیوم استایل تهیه گردیده است چراکه این پروفیل دارای تراکم اکسترود تولید بسیار بالایی است .

پارتیشن شیشه و استیل
پارتیشن شیشه ای فریم لس
bullet

پارتیشن شیشه ای فریم لس

در قدیم پارتیشن هایی تولید میشده که دارای فریم نبوده و بصورت اتصالات موقت بیکدیگر متصل میشده و دارای مقاومت مناسبی نبوده و کاربران همیشه دارای دقدقه شکستن این شیشه ها بوده اند پازل ستاپ نوعی از پارتیشن بندی شیشه ای فریم لس را ارائه داده است که علاوه بر ارائه متریال غالب شیشه بدون ستون میانی ، پارتیشن ها دارای قابندی کلی آلومینیوم استایل بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد که البته کلیه شیشه های این محصول سکوریت بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد.

bullet

پارتیشن بلوک شیشه ای

قبلااین پارتیشن شیشه ای از بلوکهای شیشه ای بهم پیوسته تشکیل میشده و در معماری داخلی و ایندور نیز از همین محصول استفاده میشده ف ولیکن امروزه برای معماری داخلی از پارتیشن های ضریفتر و مناسبتری استفاده میشود . ولیکن پارتیشن بلوک شیشه ای در اوت دو و خارج از بنای داخلی استفاده میگردد چرا که برای فضای داخلی پازل ستاپ پارتیشن های شیشه ای بسیار مناسبتری ارائه میدهد.

پارتیشن بلوک شیشه ای
پارتیشن با شیشه هوشمند
bullet

پارتیشن با شیشه هوشمند: smart glass partition

از دیر باز بکار گیری شیشه های هوشمند برای پارتیشن ها بسیار مورد توجه بوده و معماران وطراحان علاقه بسیاری به بکارگیری این محصول داشته اند ولی متاسفانه همنوز شیشه مناسب هوشمندی برای این منظور به بازار نیامده و شیشه های هوشمند موجود در بازار بسیار بیکیفیت بوده و برای استفاده طولانی مدت در پارتیشن اصلا مناسب نمیباشد و در مدت حتی یکماه استفاده دچار اشکال فنی میگردد لذا استفاده از شیشه های هوشمند فعلا اصلا توصیه نمیشود چرا که کارکرد مناسبی را اصلا نمیتوان برای شیشه های هوشمند تضمین نمود البته مطمئنا در اینده ای نزدیک به تکنولوژی قابل اطمینان و اقتصادی دست پیدا خواهیم کرد ولیکن فعلا تکنولوژی قابل اطمینان و با قیمت منطقی در بازار وجود ندارد.

bullet

تک پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ

پارتیشن شیشه ای های تک پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ به سبب استفاده از تکنولوژی های بالا را میتوان های تک نامید این محصول با استفاده از آخرین تکنیکهای اکترود و شمش آلومینیوم خارجی ترک اکسترود شده و دارای کیفیت بی رقیب میباشد .فرآیند تولید پروفیل این پارتیشن اختصاصی بوده و دارای فرمول منحصر بفرد میباشد . مراحل تولید این پارتیشن از تولید آلومینیم تا تولید فرمها و شیشه ها دارای استانداردهای بسیار بالا میباشد که موجب گردیده است کارخانه با اطمینان این محصول را تا ۱۵ سال گارانتی نماید .

تک پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ


پارتیشن شیشه ای ام دی اف

وقتی ما از سازه های شیشه ای استفاده می کنیم که می خواهیم بالاترین و سریع ترین ارتباط را بین کارمندان خود داشته باشیم و آنها علاوه بر ارتباط تلفنی و الکترونیکی، بتوانند به راحتی ارتباط بصری نیز داشته و از موقعیت یکدیگر مطلع باشند. در این نوع پارتیشن بندی شیشه ای کنترل مدیریت نیز به خوبی صورت می گیرد .
مزایای پارتيشن شيشه سولید با فریم MDF
مزیت به دلیل دوجداره بودن پارتیشن شیشه سولید:
همانطورکه در تصویر نمایان است این نوع پارتیشن دارای یک کلاف ام دی اف دو جداره میباشد که فضای ۶ سانتیمتری بین آن محلی مناسب برای نصب پرده های کرکره بوده و این فضای خالی این سازه را تبدیل به یک ساندویچ پنل کاربردی کرده است . پارتیشن شیشه سولید به سببب دارا بودن شبکه دو جداره بسیار قوی دارای استحکام بسیار بالایی نیز میباشد بطوریکه همانند دیوارهای اصلی میتوان بروی این پارتیشن هر گونه آویز و تجهیزاتی نصب کرد و گذشته از این قابلیت بازهم بدلیل استحکام بالا دربهای متصل به این پارتیشن نیز بدون کوچمترین لرزش و مشکلی کارکرد بسیار خوبی را دارا میباشند.
قابلیت همسانی بسیار بالا در پارتیشن شیشه سولید
استحکام بسیار بالای دیوار گونه ی پارتیشن شیشه ای ام دی اف
درجه آکوستیکی بسیار بالا بدلیل دارا بودن از لایه های محتلف متریال آگوستیک
گارانتی ۱۵ ساله بدون قید و شرط محصول
قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای mdf (سولید)
مکانیزم تولید مدولار پارتیشن شیشه ای mdf (سولید)
ابعاد سفارشی قابهای شیشه ای در پارتیشن سولید

bullet

قابلیت همسانی بسیار بالا در پارتیشن شیشه سولید

این نوع جداکننده شیشه ای که دارای اسکلت بندی مستحکم ام دی اف میباشد . از قابلیت بسیار بالای همسانی بهره مند است . به این معنی که میتوان فریم این نوع پارتیشن را با توجه به پیرامون و سایر اجزای دکوراسیون مانند میز و دیوارپوشها و سایر رنگ و متریال محیط انتخاب کرد و با آنها تطبیق داد .این قابلیت دست طراح را برای انتخاب متریال و رنگ پارتیشن و همسانسازی این پارتیشن با محیط باز نگه میدارد. دقت در انتخاب رنگ فریم این پارتیشن تاثیر بسیار زیادی در زیبایی این محصول ایجاد مینماید و در این خریدپارتیشن شیشه ای و انتخاب رنگ و کالیته باید چند نکته را مد نظر داشت .
۱: درپروسه خرید پارتیشن شیشه ای در مرحله انتخاب رنگف به رنگ فرنیچر موجود قبلی و یا انتخابی جدید توجه داشت و ترجیها طیفی موجود در رنگ استفاده شده فرنیچر مورد استفاده قرار گیرد.
۲: توجه به رنگ سازمانی و رنگهای موجود در برندها و یا سایر اجزای تبلیغاتی شرکت.
۳: پرهیز از استفاده از چند رنگ
۴: ترجیها از رنگهای فاقد طرح استفاده گردد
۵: ترجیها رنگ استراکچر و رنگ قاب فریمها یکی باشد چرا که این پارتیشن با یکنواختی فریم دارای زیبایی بیشتری میباشد.
۶: توان همسانی و تنوع رنگ فریم ایمن پارتیشن از مهمترین قابلیت آن است لذا در انتخاب رنگ زمان کافی صرف کرده و از این قابلیت به شکل تاثیر گذار استفاده گردد

پارتیشن شیشه ای ام دی اف
استحکام بسیار بالای دیوار گونه ی پارتیشن شیشه ای ام دی اف
bullet

استحکام بسیار بالای دیوار گونه ی پارتیشن شیشه ای ام دی اف glass partition

این نوع دیوایدر بدلیل برخوردارای از مستحکمترین استراکچر دارای استحکام بسیار بالایی است بطوریکه میتوان هر نوع وسیله و شیئی را که بتوان روی دیوار آجری نصب کرد را میتوان بروی این پارتیشن نیز نصب کرد. و این استحکام مانع هر گونه لرزش و تکان و ... میگردد .پارتیشن شیشه ای ام دی اف پازل ستاپ را میتوان یکی از مستحکمترین دیوایدار های شیشه ای توصیف کرد و مورد علاقه بسیاری از معماران و طراحان میباشد چرا که هم نقش دکوراتیو و کاربردی را بطور کامل ایفا مینماید و هم از نظر استحکام به مانند دیوارهای اجزای ثابت ساختمان دارای استحکام بسیار بالایی است . این استحکام این اجازه را به ما میدهد تا بتوان از دربهای سنگین ۵ سانتی و حتی ضد سرقت نیز در این پارتیشن استفاده کرد چرا که کاملا میتواند مقاومت مورد نیاز برای نصب حتی دربهای ضد سرقت را تامین نماید .

bullet

درجه آکوستیکی بسیار بالا بدلیل دارا بودن از لایه های محتلف متریا ل آگوستیک

همانطور اشاره شده این پارتیشن میتواند بصورت آکوستیک کار شود در این حالت شیشه ها از شیشه های دو جداره دارای گاز آرگون میانی استفاده میگردد و در لایه های اسکلت کار نیز از متریال آکوستیک فوم سایلنت استفاده میگرد که این سازه را به درجه بسیار بالای آگوستیکی میرساند.

درجه آکوستیکی بسیار بالا پارتیشن شیشه ای ام دی اف
گارانتی پارتیشن شیشه ای پازل ستاپ
bullet

گارانتی ۱۵ ساله بدون قید و شرط محصول

تولیدات پازل ستاپ دارای استاندارد هایی است که ، شرکت محصول را ۱۵ سال گارانتی بدون قید و شرط میکند و در این مدت چنانچه محصول دچار کوچکترین مشکلی گردد پازل ستاپ به فوریت بدون فوت وقت آن را مرتفع مینماید . البته این محصول دارای استانداردهای بسیار بالایی است و شاید بتوان گفت بصورت نرمال بتوان بیش از ۳۰ سال از آن استفاده کرد و دچار اشکال نمی گردد.

bullet

قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای mdf سولید

قیمت پایه پارتیشن شیشه ای ام دی اف سولید ، بر مبنای متر مربع محاسبه میگردد . و برپایه هر متر مربع مبنای فیمت ۳۳۵ هزار تومان برای پارتیشن های دو جداره سولید که دارای دو جداره شیشه های تمام سیکوریت تری تایم میباشد بوده و برای پارتیشن های شیشه ای سولید فیگارو که دارای چهار جداره شیشه که بصورت دو جداره با گاز آرگون در طرفین است و مجهز به متریال آکوستیک اعم از فوم سایلنت در تمامی اجزا و حتی اسکلت آن میباشد مبلغ ۳۶۵ هزار تومان محاسبه گردیده است . البته این قیمت برای فرمهای استراکچر سوپر فریم که دارای اسکلت چهار وجهی میباشد محاسبه شده است و شاید در بازار پارتیشن هایی با اسکلت تک وجهی ام دی اف باشد که از قیمت کمتری برخوردار است ولی باید مد نظر داشته باشید که پارتیشن دو جداره بایستی دارای استحکام بالایی باشد تا بر اثر برخورد و یا بازو بسیته شدن درب دچار لرزه نشده و خطر ساز نشود .

قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای mdf سولید
ابعاد سفارشی قابهای شیشه ای در پارتیشن سولید
bullet

ابعاد سفارشی قابهای شیشه ای در پارتیشن سولید

در پارتیشن های شیشه ای سولید ابعاد قابهای شیشه ای تا ارتفاع و عرض ۳.۵۰ متر امکانپذیر میباشد. البته مطلبی که میتواند مانعی برای ابعاد بزرگ شیشه باشد محدودیت حمل متریال به محل پروژه میباشد. یکی از مزیتهای پارتیشن شیشه ای پازل ابعاد سقارشی این محصول می باشد و این امر موجب ارتقاء کیفیت این محصول میباشد چرا که طراحی اختصاصی محصولی برای هر پروژه طبعا مواردی را برای آن پروژه بصورت دقیقتر و اختصاصی در نظر میگیرد که این امر در محصولات تولید یکسان و غیر سفارشی امکانپذیر نخواهد بود .

bullet

مکانیزم تولید مدولار پارتیشن شیشه ای mdf (سولید): glass partition mdf

این محصول نیز همانند دیگر محصولات پازل ستاپ دارای تولید مدولار میباشد . و مراحل نصب این محصول در پروژه نیز کوتاه است و علاوه بر این مزیت بدلیل تولید مدولار میتوان در صورت لزوم این پارتیشن را از محل نصب اول ری اسمبل کرده و به محل دیگری انتقال داد و مجدد با تغییرات لازم مجدد آن را بکار گرفت که این قابلیت نیز درصد قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی ایجاد میکند از دیگر مشخصات این پارتیشن . این است که قابهای این پارتیشن نسبت به هر قطعه طول تنظیم و تقسیم بندی میشود که این امر به زیبایی آن می افزاید.

مکانیزم تولید مدولار پارتیشن شیشه ای mdf
نمای آینه ای شیشه ی پارتیشن دوجداره سولید
bullet

تاثیر نمای آینه ای شیشه ی پارتیشن دوجداره سولید

یکی از محاسن استفاده از شیشه های دودی ، تأثیرگذاری آن بر توسعه ی بصری محیط است.
همان گونه که در تصویر فوق مشهود است، بازتاب نور از شیشه های دودی موجب بسط ابعاد نوری در فضا می شود بدین مفهوم که بعد مسطح سازه نمایی سه بعدی از محیط عرضه می نماید . لازم به ذکر است که این تأثیرگذاری در محیط هایی با اجزای دکوراسیون محدود مناسب است چراکه در فضاهایی با عناصر تشکیل دهنده ی متعدد، ایجاد افکت سه بعدی موجب اغتشاش بصری در فضا و از هم گسستگی ارتباطات مفهومی آن محیط می گردد.
در پارتیشن شیشه ای سولید از فریم ام دی اف استفاده شده و شیشه ها بصورت دو جداره در هر دو طرف قاب می شود .در این نوع دیوایدرها می توان قاب شیشه ها را با سایر متریال بکار گرفته شده در دکوراسیون همسان سازی کرد. پارتیشن های سولید را می توان بصورت دو جداره سایلنت همسان با پارتیشن مدل فیگارو تولید یا بصورت پارتیشن دوجداره مدل شانل با همان مشخصات تولید کرد.

bullet

چرا پارتیشن شیشه ای؟

همان طور که می دانید امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی، الفبای جدیدی برای بالا بردن کارایی هرچه بیشتر کارکنان تعریف شده است و نیز می دانیم که با تنوع بسیار زیاد فیلد های کاری و حرفه های متنوع از نیرو های مختلف کاری در محیط کاری، انتظار یکسانی نمی توان داشت. به بیانی دیگر بنا بر نیاز هر حرفه، ما نیاز بهره وری، به قسمت خاصی از تمرکز نیروی کار خود داریم. در برخی حرفه ها ما نیاز به تمرکز بالا در فضای محدود با نور کافی و و تجهیزات محدود داریم ولی در برخی محیط های کاری می بایست هر کارمند یا نیروی کاری، به بالاترین امکانات متنوع دسترسی داشته باشد حتی اگر نیاز به آنها نداشته باشد که در این گونه از حرفه ها هدف از تامین امکانات کامل شاید بیشتر جنبه تبلیغاتی آن مورد نظر بوده تا کاربردی آن. حال یا پرفورمنسی برای مشتری و مراجعه کننده یا برای جذب و حفظ نیرو های کاری. اینگونه تفاوت ها ما را برآن داشته که پس از شناخت کامل فضای مورد نیاز کار خود اقدام به انتخاب نوع معماری و دکوراسیون نماییم. که انتخاب متریال برای پارتیشن شیشه ای نیز از جمله آیتم هایی است که در ایجاد اهداف مورد نظر گفته شده نقش بسزایی دارد.

پارتیشن شیشه ای
تاثیر استفاده از شیشه در دکوراسیون
bullet

تاثیر استفاده از شیشه در دکوراسیون

شاید اینگونه بنظر رسد که استفاده از پارتیشن های شیشه ای فقط به منظور استفاده حداکثری از نور طبیعی و دید و ارتباط حداکثری صورت میگیرد . حال آنکه بایستی توجه داشت این قابلیت تنها کاربرد این محصول نمی باشد .
استفاده از متریال شیشه ای از دیر باز در سازه های مختلف معماری مورد توجه بوده و این متریال در گونه ها، اشکال و قابلیتهای مختلف بکار گرفته می شده است. پازل ستاپ در محصولات خود با بهره گیری وترکیب متریال شیشه در پارتیشن ها و فرنیچر ها ، همواره سعی در ایجاد بعدی جدید از معماری می باشد .

bullet

استفاده از سطوح صیقلی در طرح های مدرن

در طرحهای مدرن همواره استفاده از سطوح سیقلی در متریال، تاثیر خاصی بروی محیط میگذارد . این سطوح در رنگهای خالص و فاقد طرح بیشتر نمایان میشود. بکارگیری متریال براق اگر درکنار متریال استاک باشد ، نمایشی بهتر از خود نشان میدهد . در تصویر مقابل این متریال در پارتیشن و دیوارپوش ها بکار گرفته شده است .

استفاده از سطوح صیقلی در طرح های مدرن
بازخورد استفاده از متریال افکتیو و شیشه ای در محیط کار
bullet

بازخورد استفاده از متریال افکتیو و شیشه ای در محیط کار

ایجاد بعد سوم دیداری با بکارگیری متریال افکتیو همواره در محیط های کاری بازخورد خوبی دارد ولی این انتخاب بایستی با دقت بسیار صورت گیرد تا فضای کاری را با اختلال بصری مواجه ننماید. بنابراین هر انتخاب بایستی هدفمند و برای ایجاد تاثیری مشخص بکار گرفته شود.

bullet

استفاده از پارتیشن های کوتاه

در بسیاری مواقع و محیط های اداری طراحی پارتیشن اداری دارای محدودیتهایی می باشد و ما مجاز به تغییرات زیادی در فضا نیستیم .در این مواقع استفاده از پارتیشن های کوتاه با در نظر گرفتن قد درب ها و سازه های پیرامونی میتواند مفید باشد.

استفاده از پارتیشن های کوتاه
استفاده از پارتیشن شیشه ای سولید برای تقسیم بندی اداری
bullet

استفاده از پارتیشن شیشه ای سولید برای تقسیم بندی اداری

پارتیشن شیشه ای دو جداره سولید انتخابی خوب برای تقسیم بندی محیط اداری با حفظ ارتباط بصری و تامین نور می باشد. در تقسیم بندی پانل های این نوع از محصول بنا به کاربری مورد نیاز میتوان تماما پانل و یا تماما شیشه استفاده کرد. و نسبت به نیاز فضای کاری ارتفاع مورد نیاز را بکار گرفت.اگر از انواع قیمت پارتیشن شیشه ای اطلاع ندارید، با مشاوران ما تماس بگیرید.

bullet

تاثیرات ایجاد فضای همسان

در بکار گیری و طراحی پارتیشن اداری، ایجاد فضایی همسان در ارائه یک دکوراسیون یکپارچه نقش موثری دارد . به گونه ای که پارتیشن های شیشه ای اداری به عنوان یک سازه مستقل از محیط خود به نظر نرسند ، هرچه ما در این راستا موفق تر عمل نماییم نتیجه کار رضایت بخش تر خواهد شد . رضایتمندی بصری در تعیین کیفیت طراحی و اجرا ، در پروژه های اداری نقش تعیین کننده دارد.

 تاثیرات ایجاد فضای همسان در پارتیشن اداری
استفاده از پارتیشن های تمام قد سولید
bullet

استفاده از پارتیشن های تمام قد سولید

بکار گیری پارتیشن های تمام قد سولید ، در کنار تمام پانل ، نمای بسیار زیبایی به محیط می بخشد و همچنین می توانیم بر اساس نیاز هر قسمت از فضای کاری را که میخواهیم از ارتباط بصری خارج کرده و حریم خصوصی لازم را ایجاد نماییم .

bullet

پارتیشن سولید در فضاهای محدود

همچنین در پارتیشن مدل سولید ما میتوانیم فضای محدود را به بخشهای زیادی تقسیم کنیم.چرا که با بکارگیری این نوع سازه ها دیگر نیازی به رعایت استانداردهای معابر و فضاهای مشترک نمیباشد.

پارتیشن سولید در فضاهای محدود
استفاده از یراق آلات با استاندارد های بالا در پارتیشن های دوجداره
bullet

استفاده از یراق آلات با استاندارد های بالا در پارتیشن های دوجداره

پازل ستاپ در درب های پارتیشن های دوجداره از یراق آلات مرغوبی که دارای استانداردهای بالایی میباشد استفاده مینماید . چراکه یراق آلات در دربها بایستی همانند دربهای دیوارهای اصلی ساختمان براحتی بازو بسته گردند. گروه ما با بکارگیری یراق آلات و متریال کیفیت بالا و ارائه گارانتی بلند مدت و همچنین استفاده از قیمت پارتیشن مناسب محصولات خود را با بالاترین تضمین و خدمات ارائه مینماید.

bullet

لزوم استفاده و ایجاد الگوی کلی در طراحی و تقسیمات عمودی و افقی پارتیشن شیشه ای سولید

در طراحی دکوراسیون اداری توجه به خطوط افقی و عمودی و ایجاد نظمی مشخص در خطوط ،می تواند به زیبایی کار افزون یا از آن بکاهد . ایجاد رابطه هندسی بین خطوط قطعات مختلف همواره طرح را در یک قالب و مفهوم کلی به نمایش میگذارد . لازم به ذکر است هماهنگی و شکل کلی خطوط در معماری بسیار مهم بوده و در بسیاری موارد طرح قالب را ایجاد مینماید و این امر در سطوحی که مسطح هستند و دارای فرم محدودی هستند و فقط خطوط اشکال را از یکدیگر جدا میکند اهمیت افزونی دارد ، لذا در تقسیم بندیها علاوه بر اینکه بایستی تلاش شود تا خطوط جدا کننده بر یکدیگر منطبق و یا در یک راستا باشد میتوان با ایجاد خطوط دکورتیو تقسیمات اجباری را تبدیل به الگوی متحد کرده و نمایی دکورتیئ با آنها ایجاد کرد .

طراحی دکوراسیون اداری
چگونگی دربها در پارتیشن شیشه ای سولید
bullet

چگونگی دربها در پارتیشن شیشه ای سولید

در این محصول دربهای پارتیشن نیز همانند سایر اجزای پارتیشن دارای فرم مشترکی است که این فرم دارای قاب بندی و کلافبندی بسیار مستحکم بوده و متریال قالب آن را شیشه های سیکوریت با میل بالا تشکیل میدهد که هم دارای مقاومت کافی باشد و هم نمای کلی پارتیشن شیشه ای را دچار اشکال ننماید ، البته این دربها در صورت لزوم کاربری و طراحی میتواند تمام ام دی اف و یا به میزان لازم دارای قابهای شیشه ای به میزان دلخواه باشد و هیچگونه مانعی برای آن وجود ندارد . یراق الات این دربها نیز دارای کیفیت بسیار بالا بوده و از متریال مرغوب استفاده میگردد تا در گذر زمان و تعدد استفاده دچار اشکال نگردد . و در صورت تمایل و لزوم کارفرما میتوان از دربهای مجهز به قفلهای هوشمند نیز استفاده کرد .

bullet

امکان استفاده از پرده کرکره میانی در پارتیشن شیشه ای سولید

درپارتیشن شیشه ای سولید در صورت لزوم میتوان از پرده های کرکره پارتیشنی استفاده کرد که پرده های پارتیشن پازل ستاپ دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و دارای یراق آلات مخصوص سوئدی ولومی میباشد که هم بسیار زیباست و هم کارکرد بالایی دارد ، که این پرده ها را میتوان در شیشه های تمام قد نیز مورد استفاده قرار داد .
پرده های داخل پارتیشن را میتوان موتورایز نمود که با کنترل از راه دور بتوان در حالت دلخواه قرار داد این قابلیت پارتیشن شیشه ای سولید به این سبب است که این پارتیشن دارای فضای بسیار مناسبی برای یراقآلات و اکسسوار پرده داشته و فضای دو جداره آن این اجازه را به ما میدهد که موتور و فریم پرده را در قاب ان جای دهیم . و البته این فضای داخلی میتواند محلی مناسب برای داکتینگ و عبور کابلها و سیمهای مختلف باشد که این امر موجب میگردد تا سیمها و کابلها از ظاهر دیوار جمع آوری شده و در محلی مناسب قرار گیرد.

استفاده از پرده کرکره میانی در پارتیشن شیشه ای سولید


 طراحی و دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی طراحی و دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراحی و دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

در طراحی و ساخت هر یک از اجزای دکوراسیون محل های بهداشتی از قبیل پارتیشن ها ، میزها، دیوایدرها، کمد های لباس، کمد های وسایل ، فایلینگ ، کانتر منشی . رسپشن ، سالن انتظار میزهای کارمندی و ... دارای استانداردهای بهداشتی بالاتری است که بایستی رعایت گردد .

تحلیل کلینیک داندانپزشکی
bullet

تحلیل کلینیک داندانپزشکی

همانطور که گفته شد ،طراحی معماری و دکوراسیون برای محیطهای پزشکی و بهداشتی علاوه بر الزام رعایت مقررات و استانداردهای معماری تابع سری قوانین مختص به خود نیز میباشد . که بایستی در طراحی و تقسمبندی فضاها و همچنین بکلر گیری متریال برای هر جزء لحاظ گردد.
یکی از قوانین پایه ای در انتخاب متریال ، قابلیت نظافت میباشد یعنی اینکه در بکار گیری متریال فرنیچر میزهای کار و همچنین پارتیشن ها و دیوایدرها بایستی از متریالی استفاده گردد که بتوان براحتی آن را با موارد ساده پاک کرد و برای رسیدن به این منظور استفاده از متریال دارای سطوح صاف و سیقلی کار را آسان مینماید .
بطور کلی سیقلی بودن سطوح فرنیچر، پارتیشن و دیوایدرها، کمد ها و سایر میزهای کار در محیط های بهداشتی موجب میگردد تا منافظ و برجستگی و درزهای کمتری در محیط باشد و در نتیجه گردو قبار و آلودگی در سطوح صاف و سیقلی فضای پنهان شدن ندارند و با یک دستمال میتوان سطوح سیقلی را پاک کرد و حال آنکه در غیر اینصورت نمیتوان محیط بهداشتی را براحتی از آلودگیها پاک نمود و لذا استفاده از سطوح سیقلی یکی از راه های مهم برای کنترل بهداشن محیط است که این امر در کین روم ها نیز مورد توجه قرار میگیرد.
و همانطور که در تصویر ملاحظه میشود سطوح کمدها و کابینهای این کلینیک دندانپزشکی از ام دی اف با روکش های گلاس در نظر گرفته شده است .

اجزای دکوراسیون در محیط های اداری
bullet

اجزای دکوراسیون در محیط های اداری

در این تصویر نقش حمایتی و استتار لوازم کار از قبیل روشویی و تجهیزات آبرسانی و شستشو را بوسیله فرنیچر ملاحظه مینمایید
ما همواره بایستی مد نظر داشته باشیم که کلیه اجزای دکوراسیون در محیط های اداری و کاری و بهداشتی و درمانی بایستی حد المقدور دارای نقش کاربردی باشد و هنر معماری به ما این امکان را میدهد تا با تلفیق و اضافه کردن کاربری هر جزء به توانایی و قابلیت فرنیچر و اجزای دکوراسیون طراحی شده بیافزاییم .
کاور کردن لوله ها و تجهیزات . با استفاده از دکورتسیون از وظایف اولیه طراح میباشد.

نورپردازی در طراحی محیط درمانی
bullet

نورپردازی در طراحی محیط درمانی

یکی از مهمترین آیتمها و نیازهای هر فضای کاری و غیر کاری تامین نور مناسب است که این امر در محیط کاری از اهمیت بیشتری برخوردار است .
چرا که نامناسب بودن نور محیط در کیفیت عملکرد و کارایی تاثیر بسیار می گذارد . در این تصویر نور محیطی بوسیله لایت های سقفی دکوراتیو کاملا تامین گردیده است و علاوه بر استفاده از باکسهای دکوراتیو نور مناسبی نیز به محیط داده شده است .

استفاده ازپارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل در داندانپزشکی
bullet

استفاده از پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیلدر کلینیک دندان پزشکی

استفاده از پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل در این تصویر نمایی بسیار زیبا یی را ایجاد کرده است . این پارتیشن علاوه بر دارا بوده سطح اشغال بسیار کم دارای مقاومت و استحکام بسیار بلایی میباشد و از پروفیل بسیار مرغوبی ساخته شده است .

کابینها و کمدهای محیط های کاری در کلینیک دندانپزشکی
bullet

کابینها و کمدهای محیط های کاری در کلینیک دندانپزشکی

کابینها و کمدهای محیط های کاری نبایستی مانند کابین های آشپزخانه و بصورت ساده طراحی گردد بلکه با توجه به نیاز کاری و مقدار و اندازه اجزا و تجهیزات آن فعالیت کاری بایستی طراحی گردد و در این طراحی میتوان با خلاقیت چند کاربری و کارکرد را نیز در هم آمیخت تا فرنیچر، کمدها . کابینتها دارای کارایی بیشتری باشد.
در تصویر مقابل زیر کابینها فضایی را نیز برای جای دستمال و دستکش یکبار مصرف در نظر گرفته اند که دارای کارایی بسیار خوبی است.

طراحی فلت و پرهیز از استفاده از احجام در کلینیک دندانپزشکی
bullet

طراحی فلت و پرهیز از استفاده از احجام در کلینیک دندانپزشکی

طراحی فلت و پرهیز از استفاده از احجام و فرورفتگی و پستی بلندی در فضاهای بهداشتی بسیار هائذ اهمیت بوده و در بسیاری از موارد جزء الزامات اصلی برای تایید مراکز مربوطه میباشد که بایستی رعایت شود.


ترکیب سازه های مختلف در پارتیشن شیشه ای
bullet

ترکیب سازه های مختلف در پارتیشن شیشه ای

ترکیب سازه های مختلف از متریال مختلف با یکدیگر موجب خلاقیت و تنوع در طرح میگردد .در تصویر مقابل مشاهده مینمایید که به زیبایی پارتیشن شیشه ای با کمد استند ترکیب شده و هم به اتیبلیتی پارتیشن کمک کرده و هم نیاز پارتیشن را به اتصال به سقف و دیوار مجاور مرتفع نموده است . بایستی بیاد داشته باشیم همواره میتوان به تمامی اجزای فرنیچر و دکوراسیون کارایی جدیدی اضافه نمود.

همسانی رنگی فرنیچر در محیط های درمانی
bullet

همسانی رنگی فرنیچر در محیط های درمانی

همسانی رنگی فرنیچر در محیط های درمانی با تجهیزات به آرامش محیط کمک کرده و سنگینی و ضمختی تجهیزات درمالنی را کاهش میدهد.
در تصویر مقابل در یک کلینیک دندانپزشکی رنگ یونیتهای دندانپزشکی با فرنیچر همسان بوده و این امر ترکیب زیبایی را به نمایش گذارده است.

اجرای سمبلاست برای مات کردن شیشه ها
bullet

اجرای سمبلاست برای مات کردن شیشه ها

اجرای سمبلاست برای مات کردن شیشه ها میتواند هدفمند باشد و در پارتیشن ها و دیوایدرهایی که ششیشه دارد و در معرض دید مشتری و مراجعه کننده هستند میتوانیم برای کمک به برند سازی شیشه ها را با تکنولوژی سمبلاست مات کرده و طرح و تکست مورد نظر را بروی شیشه حک کنیم . ترجیها آن رو از شیشه پارتیشن بروی مراجعه کنندگان باشد که سمبلاست نیست

طراحی کاربردی کانتر و میز منشی
bullet

طراحی کاربردی کانتر و میز منشی

طراحی کاربردی کانتر و میز منشی بسیار هائذ اهمیت است چرا که راحتی فضای کار منشی و وجود فضای کافی بایگانی و همچنین ارتفاع و استایل مناسب برای میز کار منشی میتواند تاثیر زیادی بروی راندمان کاری او بگذارد .

 فضای کاری کلینیک دندان پزشکی
bullet

فضای کاری کلینیک دندان پزشکی

استفاده از خطوط بصورت منظم و تحت اجرای الگویی مشخص میتواند کمک زیادی به طراحی فضای کاری نماید . در طراحی مراکز درمانی و پزشکی اهمیت طراحی در ارائه فضایی آرامش با حفظ استانداردهای خدمات درمانی وظیفه ای است که طراح بایستی در کنار یکدیگر انجام دهد .

دکوراسیون مراکز درمانی باز
bullet

دکوراسیون مراکز درمانی باز

بر خلاف تصور گروهی از طراحان پیچیدگی و استفاده از طرحها و الگوهای پر تعداد و متریال متنوع نمیتواند کمکی به زیبایی طرح نماید چرا که با آشفتگی زندگی امروزه طرحهایی با رویکرد ساده گرایانه و الگوهای ساده خطی تاثیر بهتری روی طرح میگذارد . واین امر در دکوراسیون مراکز درمانی باز از اهمیت ویژهای برخوردار است چرا که مراجعه کنندگان این مراکز پزشکی بیارانی هستند که فضایی ساده و آرامش بخش مناسب حالات روحی آنان است .

فضاهای انتظار در طراحی ودکوراسیون محیط های درمانی
bullet

فضاهای انتظار در طراحی ودکوراسیون محیط های درمانی

توجه به فضاهای انتظار در طراحی ودکوراسیون محیط های درمانی از اهم واجبات طراح میباشد .و بایستی فضایی بسیار مناسب را به این منظور در نظر گرفت و البته بایستی بطور هومندانه از تعداد حدودی مراجعه کنندگان و ساعات انتظار آنها مطلع بود تا بتوان بالاترین ظرفیت را با حفظ زیبایی و ارزشهای معماری محیط طراحی کرد در تصویر مقابل در کلینیک دندانپزشکی رئبریو کانتر منشی مبلهای خطی را به این منظور اختصاص داده اند .

نورپردازی محیطی و نورپردازی دکورتیو
bullet

نورپردازی محیطی و نورپردازی دکورتیو

در بحث نور پردازی دو نوع نورپردازی بایستی مورد توجه قرار گیرد .نورپردازی محیطی و نورپردازی دکورتیو که هر یک از انها دارای وظایف کلی مختلفی هستند که بعضی از طراحان آنها را به اشتباه میگیرند و در نتیجه با نورپردازی اشتباه از کارکرد محیط کاری میکاهند . نورپردازی محیطی تامین نور مورد نیاز برای کل محیط و به میزان مورد نیاز هر بخش میباشد بطوریکه کاربران و کارمندان آن بخش بتوانند با نور کافی در بالاترین شکل راندمان فعالیت خود را انجام دهند .و در نورپردازی دکورتیو هدف ایجاد طرحهای با کمک نور پردازی در محیط میباشد که شکل کاملا دکورتیو و تزئینی دارد . مانند شکل مقابل در کلینیک دندانپزشکی.

نور پردازی محیطی
bullet

نور پردازی محیطی

در شکل مقابل باکسهای دایره شکل سقفی نور پردازی محیطی را به شکل مناسبی تامین کرده است و البته در ایجاد نورپردازی محیطی بهره گیری از تجهیزات و باکهای نور ده دکورتیو نیز میتواند به زیبایی طرح کمک نماید .که دراین مطب دندانپزشکی به زیبایی انجام گرفته است.

طراحی ترکیبی از پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
bullet

طراحی ترکیبی از پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

تصویر مقابل طراحی ترکیبی از پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل و کوموتیشن میباشد . که کوموتیشن ترکیبی از کارکرد کمد و پارتیشن میباشد که دیوایدری است که دارای فضای کمدی و قبلیت پارتیش را داراست . که در کلینیک دندانپزشکی که طدر تصویر ملاحظه میفرمایید به خوبی با پارتیشن شیشه ای ترکیبی زیبا را به نمایش گذارده است.

بکار گیری ترکیبی دو پارتیشن در دکوراسیون
bullet

بکار گیری ترکیبی دو پارتیشن در دکوراسیون

در بکار گیری ترکیبی دو پارتیشن در دکوراسیون بایستی به دنبال افزایش کارایی باشیم و صرفا کنار هم قرار دادن و تلفیق دو یا چند جزء دکور یا فرنیچر بدون هدف کارکردی نداشته و چه بسا کارایی هر دو جزء را مختل مینماید .

دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی
bullet

دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

در دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی تصویر مقابل هدف ایجاد فضایی باز کار در تیم گروهی مشترک بوده است. در انتخاب ارتفاع مناسب برای پارتیشنهای محیط کاری توجه به سیرکولاسیون هوا در هر محیط مهم است و دیوایدرها نباید موجب اختلال در گردش هوای محیط گردد لذا ارتفاع بر مبنای وجود تجهیزات هوا ساز و تهویه در هر بخش تایین میگردد .