X
InnerBanner

فرنيچر اداری

صفحه نخست  » پارتیشن اداری  » فرنيچر اداری
Loading the player ...
فرنيچر اداری

فرنيچر اداری

گروه پازل ستاپ برای هر چه تخصصی کردن تولیدات خود اقدام به تولید صرفا پارتیشن اداری کرده و خط تولید خود را متمرکز در تولیدات پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره و سایر انواع پارتیشن ها و محصولات خود کرده است و جهت تولیدات فرنیچر اداری نمایندگی برند دنیای معماری که یکی از صاحبان نام در فرنیچر اداری می باشد را اخذ کرده است. محصولات فرنیچر مورد ارائه ما شامل میز های مدیریت میزهای کارمندی ،میزهای کارشناسی،میزهای کار گروهی ، انواع میزهای کنفرانس در ابعاد و کالیته های متنوع ،انواع کمد و فایل های اداری و سایر محصولات مورد نیاز تجهیز دفاتر کاری می باشد.

فرنيچر اداری
 تفکیک تولیدات تخصصی فرنيچر اداري
bullet

تفکیک تولیدات تخصصی فرنيچر اداري

تفکیک تولیدات تخصصی محصولات شرکت با هدف تمرکز روی محصولات تولیدی و بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی می باشد طراحی هدفمند میزهای کار پازل ستاپ در انتخاب فرم میزهای مدیریت علاوه بر اولویت درهر چه کاربردی بودن میزهای مدیریت داشته بلکه به کارکتر معماری میزها نیز توجه کامل داشته است .بطوری که در فرم های میزها آنها را در تقسیم بندی صحیح موقعیت شغلی قرار داده و میزهای مدیریت عالی ، میزهای مدیریت میانی،میزهای سرپرستی،میزهای کارشناسی،میزهای کارمندی،از نظر بصری نیز تا حدود زیادی قابل تشخیص می باشند چرا که در معماری اداری میبایست نوع طراحی به گونه ای باشد تا فرم ها نیز شما را در تشخیص موقعیت های شغلی افراد هدایت نماید

bullet

استاندارد های تولیدی فرنیچر پازل ستاپ

تولیدات فرنیچر پازل ستاپ دارای استانداردهای pslو همچنین psd می‌باشد تولید محصولات با این استانداردها علاوه بر ایجاد جلوه صحیح در هر محصول موجب افزایش میزان مقاومت و استقامت درفرنیچر می‌گردد . در میزهای کنفرانس که اغلب دارای ابعاد بزرگ هستند این استانداردها بسیار کارساز بوده و در ایجاد یک نمای بصری زیبا ،موثر می‌باشد این‌گونه میزها با صفحات توپر به ضخامت ۵ سانتیمتر و به‌صورت کاملاً صنعتی تولید می‌گردد تا با استفاده و احیاناً جابجایی سازه از هم نپاشیده و مقامت و استقامت خود را حفظ نماید میزهای کنفرانس در پازل ستاپ برای تعداد ۴ نفره تا ۳۶ نفره و حتی بیشتر تولید می‌گردد .که نمونه‌های اجرایی آن برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ ساخته و مورد استفاده قرار گرفته‌اند و پس از گذشت سال‌ها همچنان کیفیت خود را حفظ کرده‌اند.شما می توانیداز انواع قیمت مبلمان اداری را نیز مشاهده نمایید.

استاندارد های تولیدی فرنیچر پازل ستاپ
 ارتباط پازل ستاپ با دنیای معماری
bullet

ارتباط پازل ستاپ با دنیای معماری

پازل ستاپ زیرمجموعه کارخانه دنیای معماری است که بیش از نیم‌قرن در تولید فرنیچر اداری فعالیت داشته و در این سال‌ها بسیاری از مدل‌های جدید را طراحی و به بازار ارائه داشته است و ما مدل‌هایی را در بازار می‌بینیم که دنیای معماری برای اولین بار این مدل‌ها را ارائه داشته است . و باگذشت زمان علاوه بر ایجاد سازه‌های مدرن، طرح‌های قدیمی را نیز اصلاح‌کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد یکی از محسنات فرنیچر های پازل ستاپ را می‌توان مدولار بودن آنها نام برد .کارفرمایان میتوانند یک سری کامل از انواع فرنیچر اداری خود را اعم از میزهای اداری ، میز مدیریت ، میز کارشناسی ، کانتر منشی و کمد فایل و ... را از یک طرح و مدل داشته باشد که این امتیاز به همسان‌سازی محیط کمک کرده و به برندینگ کمک می‌نماید.

bullet

کیفیت و زیبایی در فرنیچر های اداری

سادگی در مدل‌های تولیدی پازل ستاپ با حفظ زیبایی و اجرای دقیق محصولات بسیار حائز اهمیت بوده و موجب ارتقای کیفی در این کارخانه شده است .

کیفیت و زیبایی در فرنیچر های اداری
 استفاده از متریال
bullet

استفاده از متریال

در تصویر مقابل ست اپراتوری و منشی را می‌بینیم که علیرغم استفاده از متریال محدود از زیبایی و تأثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار است. در طراحی کانتر های منشی مطالعات میدانی و اطلاع از کارکرد موردنظر اهمیت بسیار دارد

bullet

ابعاد مناسب فرنیچرهای اداری

در هر شرکت میز منشی و اپراتوری نقش بسیار مهمی را در آن ایفا می‌نماید و اهمیت به این قسمت می‌تواند کارکرد کلی هر محیط اداری را تحت‌الشعاع قرار دهد. ارتفاع مناسب کانتر منشی و ابعاد کلی و فضایی که برای تجهیزات مختلف اداری بایستی در نظر گرفت تعیین‌کننده بوده و می‌بایستی طرح کلی میز برگیرنده کلیه نیازهای یک کانتر منشی باشد چراکه میز منشی یک پکیج کامل و مستقل طراحی می‌گردد.

ابعاد مناسب فرنیچرهای اداری
استفاده از دیوایدرها در فرنیچر های پازل ستاپ
bullet

استفاده از دیوایدرها در فرنیچر های پازل ستاپ

در تصویر مقابل میز کارمندی با استفاده از دیوایدرهای جداکننده که از متریال همسان پارتیشن استفاده‌شده است و ساختاری یکپارچه به محیط داده است باید همواره در نظر داشت ، یکی از اصلی‌ترین هدف از دکوراسیون اداری ایجاد محیط و فضایی همسان می‌باشد تا سازمانی هماهنگ و منظم را به نمایش گذارد. در این راستا می‌بایست در طراحی فرنیچر اداری اعم از میز اداری مدیریت و میز کارشناسی و میز کارمندی طراحی مدولار بوده و مفهومی کلی را به نمایش گذارد .

bullet

بهینه سازی کیفیت خدمات کاری با ارائه فضای مناسب در طراحی فرنیچر ها

در طراحی فرنیچر و کمدها ارائه فضای مناسب کاربردی برای بایگانی و استفاده اداری مهم بوده و می‌بایستی طرح در خدمت تسهیل خدمات اداری بوده و به‌سرعت ارائه خدمات یاری رساند چراکه درنهایت هدف از تغییر دکوراسیون و فرنیچر اداری بهینه‌سازی کیفیت خدمات کاری هر سازمان می‌باشد.

ارائه فضای مناسب در طراحی فرنیچر ها
 اثرات استفاده از متریال طبیعی در طراحی اداری
bullet

اثرات استفاده از متریال طبیعی در طراحی اداری

در طراحی اداری امروزه استفاده از گیاهان و متریال طبیعی تأثیر خوبی روی محیط گذاشته و به محیط اداری طراوت خاصی می‌بخشد . در انتخاب گیاهان مورداستفاده باید در نظر داشت که گیاهانی که رسیدگی کمتری را نیاز داشته و از مقاومت بالایی برخوردار باشد استفاده گردد . استفاده از فضای سبز داخلی در شرکت‌ها و ادارات بهر حال نیاز به رسیدگی و مراقبت داشته و می‌بایستی برنامه‌ای برای مراقبت از آن‌ها تعیین گردد.

bullet

فایل های طولی فرنیچر اداری

استفاده از فایل های طولی به وسعت میز کاربر افزوده و فضای بیشتری را به کاربر می‌دهد و بایستی فایل طولی به‌گونه‌ای طراحی گردد تا برای استفاده چپ و یا راست هر دو مناسب باشد .

فایل های طولی فرنیچر اداری
طراحی مدرن فرنیچرهای اداری
bullet

طراحی مدرن فرنیچرهای اداری

در طراحی مدرن اداری استفاده از متریال صیقلی و طرح‌ها و الگوهای ساده بیشتر موردتوجه قرار گرفته است و ما بیشتر شاهد اجرای دقیق و انتخاب متریال خاص هستیم و طرح‌های شلوغ و رنگارنگ بخصوص در معماری اداری چندان استفاده‌ای ندارد.

bullet

استفاده از متریال همسان

استفاده متریال همسان در سایر اجزای دکوراسیون مانند قاب‌های عکس، قرنیزها و میزهای پذیرایی به همسان‌سازی محیط اداری کمک کرده و یکپارچگی معماری و درنتیجه سازمانی را تصویر می‌نماید.

استفاده از متریال همسان
طراحی کانتر ها
bullet

طراحی کانتر ها

در طراحی کانتر های منشی ارتفاع پیشانی کانتر منشی یا همان میز منشی در میزان کاربری مفید آن نقش دارد و البته بسته به نوع کارکرد مورد انتظار از کانتر منشی میزان ارتفاع آن متفاوت است ولی در حالت کلی در طراحی کانتر علاوه بر تأمین فضای مناسب برای کلیه اکسسوار اداری موردنیاز اعم از فکس پرینتر ، بایگانی و ... ایجاد فضایی امن و به دور از چشم مراجعه‌کنندگان در کانتر نیز بسیار مهم است .

bullet

استفاده از لوازم اداری با رنگ همسان

در طراحی اداری استفاده از لوازم اداری با همسانی رنگی با دکوراسیون اداری می‌تواند مکملی برای طرح کلی باشد . استفاده از اجزای ثابت و متحرک در طراحی و به‌کارگیری آن‌ها به توانایی‌های طرح می‌افزاید.

 استفاده از لوازم اداری با رنگ همسان
ساختار کلی طراحی فرنیچر اداری
bullet

ساختار کلی طراحی فرنیچر اداری

طراحی فرنیچر اداری اعم از میز مدیریت، کارشناسی ،کارمندی و میزهای الحاقی با بهره‌گیری از یک مدول و الگوی واحد ، ساختار کلی فرنیچر را در یک مدل کلی قرار داده و همسانی را به تصویر خواهد کشید و در دید کلی نظم و انسجام سازمانی را به نمایش می‌گذارد.

bullet

دقت در انتخاب رنگ طرح های اداری

بسیاری از طراحان در استفاده از رنگ سازمانی بسیار افراط کرده و با تکرار غیرمنطقی رنگ سازمانی در جای‌جای و تمامی اجزای دکوراسیون شرکت موجب ایجاد اغتشاش رنگی می‌گردند . استفاده و انتخاب رنگ در دکوراسیون اداری می‌بایست با نهایت دقت صورت گیرد .

دقت در انتخاب رنگ طرح های اداری
تاثیر محصولات فرنیچر روی مخاطب
bullet

تاثیر محصولات فرنیچر روی مخاطب

محصولات و فرنیچر اداری  و همچنین قیمت فرنیچر اداری که در پیرو یک الگو و مفهوم تولیدشده باشد تأثیرگذاری زیادی برروی مخاطب و کارکنان دارد به‌کارگیری اجرای مختلف دکوراسیون با الگوها و فرم‌های متفاوت موجب به‌هم‌ریختگی افکار بیننده داشته و بر آرامش محیط تأثیر منفی دارد.

bullet

استفاده از متریال در مبلمان اداری

به‌کارگیری هوشمندانه متریال در مبلمان اداری همواره در یک طرح تأثیر مهمی داشته و ما همواره بایستی به یاد داشته باشیم اوج زیبایی و تکامل هر طرح در یک یا چند رنگ می‌باشد.

استفاده از متریال در مبلمان اداری
میز مدیریت لودکا ست کاملی برای مدیریت
bullet

میز مدیریت لودکا ست کاملی برای مدیریت

در تصویر روبرو میز مدیریت لودکا با ترکیب سفید و مشکی که دارای فایل و کنسول مدل خود می‌باشد ، ست کاملی از اطلاق مدیریت را ارائه می‌دهد.

bullet

ویژگی های میز مدیریت

میز مدیریت ترکیبی از ام دی اف و شیشه با صفحات و پایه‌های توپر ۵ سانتیمتری که با توجه به رنگ سازمانی رنگ ام دی اف را می‌توان تعریف کرد صفحه شیشه‌ای این میز دارای استقامت بسیار بالا بوده و با استفاده از تکنولوژی یو وی به میزان زیادی قابلیت ضد خش پیداکرده است .میزهای اداری پازل ستاپ دارای طرحها و رنگ ها و ترکیبات زیادی هستند مبلمان اداری تولیدی پازل ستاپ شامل میز های کارمندی ، میز کارشناسی، میز های کار گروهی و ست های اداری همگی دارای الگوها و طرحهای مدولار تولیدی هستند که این امر موجب شده تا شما بتوانید از انواع فرنیچر و کمد ها و سایر ملزومات اداری با یک مدل داشته باشید .

ویژگی های میز مدیریت پازل ستاپ